Skoki Narciarskie

Nikt mu tego nie odbierze, po prostu sam sobie to wyrwał, przeciwko rywalom, przeciwko naturze!!

kubac_2013-02-22_11-30-40.jpg
Przeciwko tej kurwie, Hoferowi!
 
Oglądam skoki od 1998 I nie pamiętam takiego upsetu jak dziś.
Jedyne co mnie wkurwi, to pismaki w tym momencie.
Po pierwszej serii już by konkurs odwoływali, a teraz co?
:stevecarell:
 
Oglądam skoki od 1998 I nie pamiętam takiego upsetu jak dziś.
Jedyne co mnie wkurwi, to pismaki w tym momencie.
Po pierwszej serii już by konkurs odwoływali, a teraz co?
:stevecarell:
Wiadomo, ale to idzie wytłumaczyć radością i niemożliwością dokonanego czynu przez Kamila i Dawida
 
Oglądam skoki od 1998 I nie pamiętam takiego upsetu jak dziś.
Jedyne co mnie wkurwi, to pismaki w tym momencie.
Po pierwszej serii już by konkurs odwoływali, a teraz co?
:stevecarell:
Dlatego warto posłuchać takich ekspertów jak Jakub Kot, który mówił że w drugiej serii może nam przytrafią się lepsze warunki i odrobimy, bo na czele nie ma najmocniejszych/najstabilniejszych zawodników. Co ciekawe mówił też, że współczuje jurry tak ciężkiego do przeprowadzenia konkursu. Takich ludzi jednak jest za mało.
 
Dlatego warto posłuchać takich ekspertów jak Jakub Kot, który mówił że w drugiej serii może nam przytrafią się lepsze warunki i odrobimy, bo na czele nie ma najmocniejszych/najstabilniejszych zawodników. Co ciekawe mówił też, że współczuje jurry tak ciężkiego do przeprowadzenia konkursu. Takich ludzi jednak jest za mało.
Powiem Ci, że z początku irytowal mnie jak jego ojciec i w ogóle dla mnie to było takie pchanie go do telewizji, bo w skokach nie pykło.
Gość jednak zdobył moje uznanie i w tym momencie jest jednym z najlepszych w swoim fachu-a co najfajniejsze-jest bezstronny i nie odpierdala tego pompowania baloników.
:beer:
 
Powiem Ci, że z początku irytowal mnie jak jego ojciec i w ogóle dla mnie to było takie pchanie go do telewizji, bo w skokach nie pykło.
Gość jednak zdobył moje uznanie i w tym momencie jest jednym z najlepszych w swoim fachu-a co najfajniejsze-jest bezstronny i nie odpierdala tego pompowania baloników.
:beer:
To tylko sport. Nauczył pokory już wiele razy. Czasem słońce, czasem deszcz i dobrze, że są tacy ludzie(eksperci) którzy na spokojnie potrafią ocenić sytuację.
 
W sobotę o 19-tej ceremonia medalowa.

Jutro startujemy w konkursie mieszanym, prawdopodobnie Kubacki i Stoch z mężczyzn, czyli bez udziwnień.
 
W sobotę o 19-tej ceremonia medalowa.

Jutro startujemy w konkursie mieszanym, prawdopodobnie Kubacki i Stoch z mężczyzn, czyli bez udziwnień.
Potwierdzone.
Niestety limit farta osiągnięty...
5 miejsce, na nic więcej bym nie liczyl
 
kamil_dawid_2019-03-01_06-34-29.jpg


niesamowite emocje i niebotyczna huśtawka nastroju
Piękne to jest jak bardzo zgrani są nasi jako drużyna, jak się wspierają. Nie są sztuczne te uśmiechy. Dawid po konkursie przyznał, że Piotrek cały czas mu mówił po pierwszej serii, że będzie dziś medal:o o:
 
Piękne to jest jak bardzo zgrani są nasi jako drużyna, jak się wspierają. Nie są sztuczne te uśmiechy. Dawid po konkursie przyznał, że Piotrek cały czas mu mówił po pierwszej serii, że będzie dziś medal:o o:

Małysz :

'po I serii podbiegł do mnie Piotrek Żyła i powiedział mi, że Dawid wygra a Kamil będzie drugi - przewidział to'

Mystic Pjeter :antonio:
 
Przecież skaczą na skoczni popierdolonej, więc jak najbardziej są szanse na medal, pytanie jak trafią w następnym losowaniu.
Biorąc pod uwagę wyniki z indywidualnych to bylibyśmy na szóstym miejscu z dużą (coś koło 50 p) stratą do piątego miejsca. Musiałaby być jedna popierdolona seria szczęśliwa dla nas, ale jutro ma tylko wiać, nie będzie padać raczej.
 
Wczoraj dużo awansów w drugiej serii i spadków. Takie sobie zrobiłem podsumowanie.

Awansowali m.in.

Stoch 18 --> 2
Kubacki 27 --> 1
Hula 29 --> 12
Aschenwald 20 --> 4
Freitag 19 --> 5
Kraft 10 --> 3

Na minus m.in.

Geiger 2 --> 18
Ryoyu 1 --> 14
Larson 13 --> 28
Sakala 6 --> 29
Jelar 3 --> 27
Prevc 5 --> 24
Markeng 7(ex-aequo) --> 20
Stjernen 7(ex-aequo) --> 25
 
Zastanawiam się jaki jest sens dodawania pkt za belkę w drużynowych, gdy platformę zmienia się co grupę... Ciężko ogarnąć te wyniki gdy faceci mają doliczane 50p na starcie :damjan:
 
Back
Top