Skoki Narciarskie

Można powalczyć jeszcze spokojnie o srebro. Mam nadzieję, że Panowie dadzą z siebie wszystko i będzie z tego medal, jest bardzo blisko. Niemcy złota już nie wypuszczą, to raczej pewne.
 
Można powalczyć jeszcze spokojnie o srebro. Mam nadzieję, że Panowie dadzą z siebie wszystko i będzie z tego medal, jest bardzo blisko. Niemcy złota już nie wypuszczą, to raczej pewne.
o srebro? niepoprawny optymista z ciebie ;) jak dla mnie nawet wejscie na podium bedzie niemozliwe
 
o srebro? niepoprawny optymista z ciebie ;) jak dla mnie nawet wejscie na podium bedzie niemozliwe
No w chuj niepoprawny jestem skoro odrobienie 2,4pkt jest niemożliwe ;)
I faktycznie, 10pkt w czterech skokach też jest nie do osiągnięcia!

Mordo, ja nie mówię, że im się to uda, ale że jest szansa żeby to osiągnąć.
 
Kolejność drużynowa identyczna jak podsumowanie wczorajszych indywidualnych wyników.
Zobaczymy co będzie na normalnej. Jeżeli wyjedziemy bez medalu to nie oszukujmy się, mamy katastrofę.
 
Kolejność drużynowa identyczna jak podsumowanie wczorajszych indywidualnych wyników.
Zobaczymy co będzie na normalnej. Jeżeli wyjedziemy bez medalu to nie oszukujmy się, mamy katastrofę.
nie oszukujmy sie, nie mamy czwartego skoczka do druzyny na ten moment, Zyła tez jakby zapasc, a Stoch skacze dobrze, ale tez bez blysku, niestety ajsanbichla zrobil forme zycia skurwiel
 
Oj obawiam się, że Niemcy zdeklasują znowu. Japonia druga, Norwegia trzecia. Albo odwrotnie.
Ja myślę, że jednak Austria zamiast Norwegii, ale też myślę że Niemcy poza zasięgiem. My pewnie powalczymy o stypendia (top8) o ile wystawimy drużynę.
 
Dziennikarzynom dupy pękają, bo skoczkiniom zabroniono wywiadów przed konkursami :DC:

Swoją drogą ta cała Karpiel całkiem przyzwoite wyniki w treningach. W sumie szkoda, że PZN olało sprawę kobiecych skoków, bo przy niskim poziomie nie trzeba wiele by zgarniać medale IO czy MŚ.
 
Dobre otwarcie

D0VNJeeXcAE6K3Q.png:large
 
Treningi na imprezach mistrzowskich z reguły dość dobrze pokazują kto się będzie liczyć w konkursie.
No to wiadomo że nasi się liczą we wszystkich konkursach od początku sezonu, ale ja np jestem tak wkurwiony po tych dwóch pierwszych konkursach, że nie wiem czy w ogóle będę to oglądać w piątek żeby zaoszczędzić sobie nerwów
 
Back
Top