Skoki Narciarskie

Od czwartku do niedzieli najlepsi skoczkowie świata będą rywalizować w minicyklu, zwanym Planica 7. Do klasyfikacji generalnej będą zliczane noty punktowe z czwartkowych kwalifikacji oraz piątkowych, sobotnich i niedzielnych rund konkursowych. Dla zwycięzcy klasyfikacji generalnej przygotowano nagrodę pieniężną w wysokości 20 tysięcy franków szwajcarskich. Dodatkowo drobne nagrody otrzymają również liderzy cyklu po każdym dniu rywalizacji. Cykl zostanie zaliczony, jeśli rozegrane zostaną przynajmniej cztery z siedmiu zaplanowanych serii.

:frankapprove:
 
Junshiro, brat ci pokaże jak się dzisiaj dojeżdża do progu.
spedpng_qneqhph.png
 
Brakuje chyba trochę noszenia na dole, bo po wyjściu z progu wysoko wynosi skoczków, a potem chyba brakuje tego wiatru.
 
Myślę, że można tutaj jebnąć rekord świata. Tylko musi to zrobić jakiś lekki zawodnik, który będzie leciał nisko i wytrzyma do końca. Kraft, Norwegowie, może Stoch (tak, wiem jak lądował rok temu, ale tam mocno skracał skok).
 
Niezłe jaja. Bartol, Żyła, Panda i Demon zrobieni w konia.
A Deschwanden chyba siedzi i płacze - 230 metrów i nie wszedł do konkursu :D
 
jak na poczatku warunki byly mega, to pod koniec - TRAGICZNE
i wkurwia mnie coraz bardziej ten cyrk z belkami

to jak skoczyl Kamil tylko pokazuje nadal mega forme i klase, tak samo Wąsacz
Tande nie wszedl do konkursu (aktualny mistrz swiata w lotach) szkoda rowniez Zyly
 
Jak mnie wkurwia odmienianie Vikersund.. "W Vikersundzie, z Vikersundu". Noż kurwa.
Pisałem ostatnio o tym. Najdziwniejsze jest to, że zaczęli tak odmieniać dopiero w ostatni dzień zawodów w Vikersund(zie) :D
Kuba z życiówką, super.
 
Szaranowicz zamknął chyba oczy jak Kamil lądował bo powiedział, że miał za niskie. Ja uważam, że noty były trochę za wysokie


Jeszcze 5 skoków, kto wie

DY-y0o7WAAIhHmz.jpg
 
Szaranowicz zamknął chyba oczy jak Kamil lądował bo powiedział, że miał za niskie. Ja uważam, że noty były trochę za wysokie


Jeszcze 5 skoków, kto wie

DY-y0o7WAAIhHmz.jpg
Ladowanie było dobre ale po nim było źle. Do zielonej Lini oceniają sędziowie. Oczywiście noty powinny być niższe ale jak raz pójdzie na plus w stronę Kamila, a nie Niemców czy norwegow, to nie mam nic przeciwko
 
Back
Top