Siniaki Suspensoria

tenchi18

Oplot Challenge
Middleweight
Mam pytanie do osób ćwiczących używam suspensoria i niekiedy po treningach mam obtłuczone pachwiny czy macie tak samo czy może być to wina niedopasowania ochraniacza ???
 
Jaki to suspensor? Nic takiego nie powinno się wydarzyć przy używaniu ich..
 
z green hilla http://www.ceneo.pl/showPicture.aspx?productID=8361592 w tym stylu
tylko że go nie zakładam bezpośrednio na gołe ciało tylko na bokserki ale te obcisłe może tu jest problem ??
 
Raczej nie powinien być problem, ja noszę nawet na spodenki, tylko, że z Mastersa, może masz podatne ciało na siniaki? Sprawdź dokładnie czy nie jest on za mały.
 
Też tak miałem kiedyś. Też mam suspensor z Mastera i na początku po treningu parterowym strasznie bolały mnie pachwiny. Są pozycje w ktrych nacisk na pachwiny jest szczególnie duży, np. gdy partner jest za plecami, a TY na dole jesteś rozciągnięty.
Jednak po jakimś czasie idzie się do tego przyzwyczaić i już jest wszystko ok.
Jeśli masz często treningi to odpuść suspensor na 1-2 treningi, żebyś mógł się zregenerować, a później dalej zasuwaj w suspensorze, bo ważne jest, żeby Ci on nie przeszkadzał, bo jest elementem niezbędnym podczas walki, tak jak szczęka. Ten asortyment powinno się mieć na każdym treningu.
 
jest XL więc myślę że jest dobry może podczas sparingu w parterze lekko oberwałem nie poczułem ale ślad został tam od tej gumy czy co tam jest na tym plastiku
 
Dokładnie miałem ten sam problem. Ale po prostu przyzwyczaiłem się do tego, nie tyle do bólu, co po prostu jakoś moje ciało przyswoiło suspensor ;)
 
mam na razie przerwę przez kilka dni więc mam nadzieje że mi to zejdzie a potem zobaczymy czy moje ciało przyswoi suspensor


dzięki wszystkim za komentarze :)
 
Back
Top