1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Siniaki Suspensoria

Discussion in 'Pytania MMA' started by tenchi18, Dec 24, 2010.

1. tenchi18

tenchi18 Oplot Challenge
    Middleweight

Komentarze:
    94
    Zdobyte Lajki:
    2
    Punkty:
    2,790
    Mam pytanie do osób ćwiczących używam suspensoria i niekiedy po treningach mam obtłuczone pachwiny czy macie tak samo czy może być to wina niedopasowania ochraniacza ???

2. Mort

Mort Żołnierz Chrystusa

Komentarze:
    8,912
    Zdobyte Lajki:
    2,024
    Punkty:
    1,790
    Miasto:
    Warszawa
    Jaki to suspensor? Nic takiego nie powinno się wydarzyć przy używaniu ich..

3. tenchi18

tenchi18 Oplot Challenge
    Middleweight

Komentarze:
    94
    Zdobyte Lajki:
    2
    Punkty:
    2,790
    z green hilla http://www.ceneo.pl/showPicture.aspx?productID=8361592 w tym stylu
    tylko że go nie zakładam bezpośrednio na gołe ciało tylko na bokserki ale te obcisłe może tu jest problem ??

4. Mort

Mort Żołnierz Chrystusa

Komentarze:
    8,912
    Zdobyte Lajki:
    2,024
    Punkty:
    1,790
    Miasto:
    Warszawa
    Raczej nie powinien być problem, ja noszę nawet na spodenki, tylko, że z Mastersa, może masz podatne ciało na siniaki? Sprawdź dokładnie czy nie jest on za mały.

5. serus

serus Brutaal
    Light Heavyweight

Komentarze:
    605
    Zdobyte Lajki:
    4
    Punkty:
    1,790
    Też tak miałem kiedyś. Też mam suspensor z Mastera i na początku po treningu parterowym strasznie bolały mnie pachwiny. Są pozycje w ktrych nacisk na pachwiny jest szczególnie duży, np. gdy partner jest za plecami, a TY na dole jesteś rozciągnięty.
    Jednak po jakimś czasie idzie się do tego przyzwyczaić i już jest wszystko ok.
    Jeśli masz często treningi to odpuść suspensor na 1-2 treningi, żebyś mógł się zregenerować, a później dalej zasuwaj w suspensorze, bo ważne jest, żeby Ci on nie przeszkadzał, bo jest elementem niezbędnym podczas walki, tak jak szczęka. Ten asortyment powinno się mieć na każdym treningu.

6. tenchi18

tenchi18 Oplot Challenge
    Middleweight

Komentarze:
    94
    Zdobyte Lajki:
    2
    Punkty:
    2,790
    jest XL więc myślę że jest dobry może podczas sparingu w parterze lekko oberwałem nie poczułem ale ślad został tam od tej gumy czy co tam jest na tym plastiku

7. serus

serus Brutaal
    Light Heavyweight

Komentarze:
    605
    Zdobyte Lajki:
    4
    Punkty:
    1,790
    Dokładnie miałem ten sam problem. Ale po prostu przyzwyczaiłem się do tego, nie tyle do bólu, co po prostu jakoś moje ciało przyswoiło suspensor ;)

8. tenchi18

tenchi18 Oplot Challenge
    Middleweight

Komentarze:
    94
    Zdobyte Lajki:
    2
    Punkty:
    2,790
    mam na razie przerwę przez kilka dni więc mam nadzieje że mi to zejdzie a potem zobaczymy czy moje ciało przyswoi suspensor

dzięki wszystkim za komentarze :)

Share This Page