Sig-betting.

@Klein podbijam, wywiązuj się z sigbetów, albo ich nie bierz. Trzymaj sygnę.

23622419_1600251393385196_795292606205102947_n.jpg
 
Ngannou (Evo) vs Overeem

O dobrą flaszkę lub avatar na dwa miesiące. Ktoś coś?

Żeby było uczciwie w przypadku przegranej dorzucam rękawice do MMA z KSW podpisane przez Michała Kitę :D
 
Last edited:
Może ktoś byłby chętny na dżentelmeński zakład?

Powiedzmy, że przegrany przesyła 100zł na wybraną pomoc na siepomaga.pl

Ngannou (Evo) vs Miocic (?)

Zróbmy coś pozytywnego a może się przyjmie :). No to jak, wchodzi ktoś?
 
DC (koper) - Volkan (?) - o sygnaturę na tydzień. Dziś miałem wolne, oglądałem walki Cormiera, Oezdemira, Stiopy oraz Francisa i tak jakoś do mnie dotarło, że o ile w walce o pas HW wszystko się może zdarzyć, o tyle Volkan nic nie ma na Daniela, który w klinczu go po prostu ogra.
 
DC (koper) - Volkan (?) - o sygnaturę na tydzień. Dziś miałem wolne, oglądałem walki Cormiera, Oezdemira, Stiopy oraz Francisa i tak jakoś do mnie dotarło, że o ile w walce o pas HW wszystko się może zdarzyć, o tyle Volkan nic nie ma na Daniela, który w klinczu go po prostu ogra.

Mogę w to wejść. Byłaby to piękna historia gdyby Volkan zdobył pas, więc #TeamVolkan.
 
Może ktoś byłby chętny na dżentelmeński zakład?

Powiedzmy, że przegrany przesyła 100zł na wybraną pomoc na siepomaga.pl

Ngannou (Evo) vs Miocic (?)

Zróbmy coś pozytywnego a może się przyjmie :). No to jak, wchodzi ktoś?

Podbijam :D
 
Wilkorian(DC) vs @respect (Miocic)- whisky >100zł
Wilkorian (DC) vs @ninja @Ludwiczek @jut @baxx @Łukasz Stanisławowski @Betonowy Krzychu @Senator Kozioł (kto pierwszy ten lepszy) 100 zł na wybrany cel charytatywny.
Ze względu na mój krótki staż możemy jakoś zabezpieczyć zakłady poprzez redakcję. :fingers:


Nie no, to był żart z tym zabezpieczeniem i numerem kart u Defa.
Wszystko na zaufanie, nie przesadzajmy. Jak przegrasz i nie zrealizujesz zapłaty to zrobisz z siebie pizde i tyle, jak zaplacisz pokarzesz, że masz cohones.
 
Nie no, to był żart z tym zabezpieczeniem i numerem kart u Defa.
Wszystko na zaufanie, nie przesadzajmy. Jak przegrasz i nie zrealizujesz zapłaty to zrobisz z siebie pizde i tyle, jak zaplacisz pokaŻesz, że masz cohones.

Raczej zabezpieczam się przed tłumaczeniem moich hejterów, którzy już wyciągają ten argument, żeby usprawiedliwić tym swój strach... i obsrane majty. :deniro:
 
Back
Top