Sig-betting.

Wilkorian(DC) vs @respect (Miocic)- whisky >100zł
Wilkorian (DC) vs @ninja @Ludwiczek @jut @baxx @Łukasz Stanisławowski @Betonowy Krzychu @Senator Kozioł (kto pierwszy ten lepszy) 100 zł na wybrany cel charytatywny.
Ze względu na mój krótki staż możemy jakoś zabezpieczyć zakłady poprzez redakcję. :fingers:
I co, wszyscy się boją?

Panowie, wiem, że przemyśleliście sprawę i czujecie swoją porażkę, ale można kogoś wspomóc, więc nie żałować i zakładać się. :rutekajak:
 
@HeyPussyRUstillThere za Ortegą?!

cb721aca8f33bc780863341d73341497.png


Tak tylko przypomnę, że to będzie walka na dystansie 3 rund.
 
No to dajesz:
Frankie Edgar (SynRomana) vs Brian Ortega (@HeyPussyRUstillThere ) ty decydujesz stawkę, dostosuję się (raczej, chociaż trochę teraz cykam :crazy: umówmy się bez drogiego alkoholu :crazy:)
COME ON!
Nie wiem kogo typuję na ten moment... ale założyć się można. Tylko o nic grubego jakiś avek na tydzień mi starczy.
Więc jak coś to mogę w taki zakład wejść.

Sorry @Puczi :D

@Khebabib odnawiamy nasz zakład na Khabiba i Ferga 2 tyg avek? :)
 
@respect Chciałbym renegocjowac warunki naszej umowy bo wczoraj myślałem innymi kategoriami z podniecenia. Kupisz flache i zapomnisz a to nie nauczy cię szacunku do Conora. Moja kara, a w zasadzie terapia antywstrzasowa, jest taka: W przypadku wygranej cmg codziennie przez 30 dni będziesz musiał wrzucać do http://cohones.mmarocks.pl/threads/the-king-the-notorious-conor-mcgregor.20533/ zdjęcie/gif Conora (bez obrazliwych treści ofc) oznaczajac przy tym 5 dowolnych, ale aktywnych użytkowników forum. Grafiki nie mogą się powtarzać. Tyle mi wystarczy. :roberteyeblinking:
 
@respect Chciałbym renegocjowac warunki naszej umowy bo wczoraj myślałem innymi kategoriami z podniecenia. Kupisz flache i zapomnisz a to nie nauczy cię szacunku do Conora. Moja kara, a w zasadzie terapia antywstrzasowa, jest taka: W przypadku wygranej cmg codziennie przez 30 dni będziesz musiał wrzucać do http://cohones.mmarocks.pl/threads/the-king-the-notorious-conor-mcgregor.20533/ zdjęcie/gif Conora (bez obrazliwych treści ofc) oznaczajac przy tym 5 dowolnych, ale aktywnych użytkowników forum. Grafiki nie mogą się powtarzać. Tyle mi wystarczy. :roberteyeblinking:
Znaczy że obsrales zbroje i nie kupisz flachy?!
 
@respect Chciałbym renegocjowac warunki naszej umowy bo wczoraj myślałem innymi kategoriami z podniecenia. Kupisz flache i zapomnisz a to nie nauczy cię szacunku do Conora. Moja kara, a w zasadzie terapia antywstrzasowa, jest taka: W przypadku wygranej cmg codziennie przez 30 dni będziesz musiał wrzucać do http://cohones.mmarocks.pl/threads/the-king-the-notorious-conor-mcgregor.20533/ zdjęcie/gif Conora (bez obrazliwych treści ofc) oznaczajac przy tym 5 dowolnych, ale aktywnych użytkowników forum. Grafiki nie mogą się powtarzać. Tyle mi wystarczy. :roberteyeblinking:
Ale doprecyzuj. Ja ci kupuje flachę i mam robić jeszcze to wszystko a ty jak przegrasz to kupujesz mi flachę czy co? Nie chce mi się tego robić codziennie. Tzn nie będę tego musiał robić bo Khabib wygra, ale gdyby coś nie pykło to najzwyczajniej w świecie nie chce mi się przez miesiąc robić tego wszystkiego :D
 
Ale doprecyzuj. Ja ci kupuje flachę i mam robić jeszcze to wszystko a ty jak przegrasz to kupujesz mi flachę czy co? Nie chce mi się tego robić codziennie. Tzn nie będę tego musiał robić bo Khabib wygra, ale gdyby coś nie pykło to najzwyczajniej w świecie nie chce mi się przez miesiąc robić tego wszystkiego :D

Czyli zbroja obsrana, ale lekko :deniro: zaproponowałem ww zamiast flachy, ale nie chce się znęcać. Niech zostanie flacha ~100pln ::snoopd::
 
Czyli zbroja obsrana, ale lekko :deniro: zaproponowałem ww zamiast flachy, ale nie chce się znęcać. Niech zostanie flacha ~100pln ::snoopd::
Wyjebane mam na jakieś harcerskie zadania po prostu a fkaszkę chętnie kupię a jeszcze chętniej przygarnę.
 
Back
Top