Sig-betting.

Pettis (Puczi) - Alvarez (?) <------- może być z handicapem, że jeśli Pettis wygra decyzją, to jest remis i nic się nie dzieje.
Trinaldo (Puczi) - Pearson (?)
Zgłaszałem się już kiedyś także uważam za zawarty :D
17.01.2016r Francisco Trinaldo(Puczi) vs. Ross Pearson (mateusz19191010) - sygnatura
-----------------------------------------------------------------------------------------------------
Holly Holm (HeyPussyRUstillThere) vs Miesha Tate (mateusz19191010)
Sygna
Wchodzę w Misię :P
-----------------------------------------------------------------------------------------------------
30.01.2016r Anthony Johnson (mateusz19191010) vs. Ryan Bader ( ? ) - awatar
06.02.2016r Derrick Lewis ( ? ) vs. Damian Grabowski (mateusz19191010) - sygnatura
RDA (mateusz19191010) vs. Conor ( ? ) - awatar
RDA (mateusz19191010) vs. Conor ( ? ) - sygnatura
 
Conor Mistrz (Masta Blasta) vs RDA from Favela (ktoś kto przegra)

3x sygna
1x awatar
1x podpis

I dla prawdziwych graczy (zaznaczam aktywny od dawna użytkowników) - 6 miesięcy banicji.

Anyone+afraid+of+dolls+i+didn+t+know+it+was+a_a4f0c0_3061890.gif
 
Last edited:
Zapisane
Conor Mistrz (Masta Blasta) vs RDA from Favela (ktoś kto przegra)

3x sygna
1x awatar
1x podpis

I dla prawdziwych graczy (zaznaczam aktywny od dawna użytkowników) - 6 miesięcy banicji.

Anyone+afraid+of+dolls+i+didn+t+know+it+was+a_a4f0c0_3061890.gif
Tam wyżej spójrz, także awatar zapisany.
RDA (mateusz19191010) vs. Conor (Masta Blasta) - awatar
-----------------------------------------------------------------------------------------------------
30.01.2016r Anthony Johnson (mateusz19191010) vs. Ryan Bader ( ? ) - awatar
06.02.2016r Derrick Lewis ( ? ) vs. Damian Grabowski (mateusz19191010) - sygnatura
 
Boetsch (Puczi) - Herman (?)
Pettis (Puczi) - Alvarez* (?)
* może być z handicappem, że jeśli Pettis wygra decyzją, to mamy remis i nikt nie traci/nie zyskuje punktów
 
za takie wyzwiska tylko ignora moge dac, siema
Od kiedy ty taki delikatny, z innymi jedziesz równo i bez ceregieli. Obraziłeś się, bo wiesz, że te epitety mogą do ciebie pasować, czy co? :) Drwiąco się dziwiłeś, że gram na Abla i cwaniakowałeś, że nie ma szans. Chciałeś mnie upokorzyć i się wywyższyć, ale cóż, nie udało się. Ok, wymażę te 4 słowa, skoro tak się przejęłeś, niech będzie, że miałeś prawo odmówić. Resztę musisz przyjąć na klatę, bo to nie koncert życzeń, a jak nie, to jesteś niehonorowym tchórzem. Nie zasłonisz się ignorem, bo wiem, że to przeczytasz :)

Pozdro ;)
 
O to chodzi, im dłużej tu jesteś tym mniejsza szansa że znikniesz, może kiedyś zrozumiesz:D
Ty tu od 2013 niezły wynik . Szkoda , ze nie znasz mojego poprzedniego . :cool:
Ja właśnie dlatego nie chciałem sie zakladac bo sądziłem ze moze sie tak to skonczyc. :angel:
Takze niech ktoś inny sie zglosi i to on w poranny poniedzialek zaserwuje Ci syganturke.:boss:
Zapraszam na chata w niedziele Masta.
 
Back
Top