Siatkówka

Wilfredo do zmiany, gra beznadziejny. Kolejny raz gdy jest potrzebna jego dobra gra to go nie ma. Jak na boisku nie istnieje, to mógłby chociaż na serwisie dołożyć. A tutaj nic, a nic. Dawać Semeniuka albo Fornala.
 
Leon na tych mistrzostwach bez cohones.
:childcry:
Jak się zdarzy kolejny raz bliska końcówka na przewagi, to lepiej żeby Grbić go posadził, żeby znowu nie spierdolił jak w pierwszym.

Od 23:23, najpierw chciał kiwać i dostał czapę od Perica, a później 2x z rzędu atak w aut.
 
Jak się zdarzy kolejny raz bliska końcówka na przewagi, to lepiej żeby Grbić go posadził, żeby znowu nie spierdolił jak w pierwszym.

Od 23:23, najpierw chciał kiwać i dostał czapę od Perica, a później 2x z rzędu atak w aut.
Nie rozumiem po co kiwać mając 360 cm zasięgu.
:usunto:
 
Tak czekałem kiedy wreszcie nasi coś blokiem zapunktują i mamy to, set po złapaniu Kujundzic'a blokiem.

36:34.
Emocje, emocje :antonio:
 
Semeniuk dał rewelacyjną zmianę, bambino ma siedzieć na ławce w następnym meczu i ew. wchodzić na zagrywkę za Śliwkę i tyle chce go widzieć. Chyba że będzie poważny kryzys, to wtedy można ryzykować.
 
Już zaczyna Leon wkurwiać. Dwie piłki przyjął dobre, ale w końcu go ruszą. Nie wiem co musi zrobić Kamil żeby grać w pierwszym.
 
Pohejtowałem i zaczął w końcu grać i serwować Leon. Szkoda, że jak Śliwce nie szło przyjęcie to nie dał pograć rezerwowym.

Co by nie mówić to duzo nam ułatwiło zejście Roperta.

EDIT: Ja pierdole 4 razy w jednej akcji wystawiał do Śliwki, przy czym Olek dwa razy podbijał piłkę jako pierwszy
 
Na co Włochom dwaj tacy rozgrywający, niech nam oddadzą jednego (najlepiej Giannelliego). W zamian możemy dać jednego z naszych przyjmujących. Tych co nie grają :boystop:
 
Włosi roznoszą żabojadów w rytm Sara Perche Ti Amo zarówno na trybunach jak i na boisku. Francuzi nawet nie pierdnęli, oby Włosi nie byli w takiej formie w meczu z nami, bo mogą być nie do pokonania (tak jak rok temu w finale MŚ)


EDIT: Napisałem to i nagle Francuzi zaczęli grać, jaja XD Ja to mam moc sprawczą.
 
PO ZŁOTO! :bleed:

siatkarski-gif-siatkowka.gif
 
Perfekcyjny moment teraz, Leon mocarna zagrywa, nasi kozak w obronie i jeszcze blok dołożony, 6:0 run chyba poszedł, zaraz będzie 2:0 w setach.
 
Back
Top