SIŁOWNIA, MMA, SYLWETKA

Status
Not open for further replies.

wolftime

Maximum FC
Featherweight
Mam pytanie
Chcialbym osiagnac jak najlepsza sylwetke - atletyczna nie typu bodybuilder
i odwieczny dylemat jak to pogodzic
zrezygnowac z mma?
trenowac tylko na silowni czy moze da sie to jakos pogodzic zeby trenowac mma (mam 4dni) i osiagnac fajna sylwetke
jak to jest u Was z tym ? jakieś porady?
 
Chyba standardowo, napisz jak to wygląda obecnie. Jaki masz typ budowy, jak z dietą, jaka waga? Rozumiem, że mma trenujesz 4xtydzień?
 
Chcialbym osiagnac jak najlepsza sylwetke - atletyczna nie typu bodybuilder
i odwieczny dylemat jak to pogodzic
zrezygnowac z mma?
trenowac tylko na silowni czy moze da sie to jakos pogodzic zeby trenowac mma (mam 4dni) i osiagnac fajna sylwetke

Da się :

20151002034011_5D3_2157.JPG
 
180cm,90kg, endo bf okolo 18%
do tej pory bylo sporo silowni
dieta 1,5-2g bialka /kg
wegle ograniczone do 100g
reszta tluszcz
 
Staż w sw to lekko ponad rok, siłownia to łącznie ze 3 lata, 6pak wiaodmo że chce, lekki zarys jest, ale nie chce za dużo mięśnia stracić, a widzę w sumie ze mięśnie tracą na objętości
 
Przy takim wzroście, bf i wadze to chyba deko podlany jesteś?:) Tutaj cudów nikt nie wymysli... Dieta, dieta i jeszcze raz dieta. Mięsnie stracą na objetości siłą rzeczy i tego nie unikniesz, kwestia priorytetów. Jesli nie czujesz przemęczenia to siłka może spokojnie zostać, trening typowy pod SW. Inne formy raczej bym odpuscił bo możesz mieć problem z regeneracją.
 
No właśnie nie jestem podlany mocno, lekki zarys 6paka jest, najgorzej dol brzucha otluszczony,
 
No właśnie nie jestem podlany mocno, lekki zarys 6paka jest, najgorzej dol brzucha otluszczony,
4 razy w tygodniu MMA+plus siłownia, to na pewno Twoje zapotrzebowanie kaloryczne jest wysokie. Może mało jesz i mięsień spada, bo nie widzę innej opcji. Odpuść jeden trening i rób siłownię w ten dzień, jak Twoim priorytetem jest więcej mięśnia ;)
 
Panowie sa odpowiednie tematy, w ktorych mozna zadac pytanie o laczenie silki z innymi sportami.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top