SIŁOWNIA, MMA, SYLWETKA

Status
Not open for further replies.

wolftime

Maximum FC
Featherweight
Mam pytanie
Chcialbym osiagnac jak najlepsza sylwetke - atletyczna nie typu bodybuilder
i odwieczny dylemat jak to pogodzic
zrezygnowac z mma?
trenowac tylko na silowni czy moze da sie to jakos pogodzic zeby trenowac mma (mam 4dni) i osiagnac fajna sylwetke
jak to jest u Was z tym ? jakieś porady?

s3pp

EFC Africa
Featherweight
Chyba standardowo, napisz jak to wygląda obecnie. Jaki masz typ budowy, jak z dietą, jaka waga? Rozumiem, że mma trenujesz 4xtydzień?

Anonymous

NoLife FC
Chcialbym osiagnac jak najlepsza sylwetke - atletyczna nie typu bodybuilder
i odwieczny dylemat jak to pogodzic
zrezygnowac z mma?
trenowac tylko na silowni czy moze da sie to jakos pogodzic zeby trenowac mma (mam 4dni) i osiagnac fajna sylwetke

Da się :

20151002034011_5D3_2157.JPG

wolftime

Maximum FC
Featherweight
180cm,90kg, endo bf okolo 18%
do tej pory bylo sporo silowni
dieta 1,5-2g bialka /kg
wegle ograniczone do 100g
reszta tluszcz

wolftime

Maximum FC
Featherweight
Staż w sw to lekko ponad rok, siłownia to łącznie ze 3 lata, 6pak wiaodmo że chce, lekki zarys jest, ale nie chce za dużo mięśnia stracić, a widzę w sumie ze mięśnie tracą na objętości

s3pp

EFC Africa
Featherweight
Przy takim wzroście, bf i wadze to chyba deko podlany jesteś?:) Tutaj cudów nikt nie wymysli... Dieta, dieta i jeszcze raz dieta. Mięsnie stracą na objetości siłą rzeczy i tego nie unikniesz, kwestia priorytetów. Jesli nie czujesz przemęczenia to siłka może spokojnie zostać, trening typowy pod SW. Inne formy raczej bym odpuscił bo możesz mieć problem z regeneracją.

wolftime

Maximum FC
Featherweight
No właśnie nie jestem podlany mocno, lekki zarys 6paka jest, najgorzej dol brzucha otluszczony,

Shoocker

Lejdis Fajt Najt
No właśnie nie jestem podlany mocno, lekki zarys 6paka jest, najgorzej dol brzucha otluszczony,
4 razy w tygodniu MMA+plus siłownia, to na pewno Twoje zapotrzebowanie kaloryczne jest wysokie. Może mało jesz i mięsień spada, bo nie widzę innej opcji. Odpuść jeden trening i rób siłownię w ten dzień, jak Twoim priorytetem jest więcej mięśnia ;)

Saenchai

EFC Africa
Bantamweight
Panowie sa odpowiednie tematy, w ktorych mozna zadac pytanie o laczenie silki z innymi sportami.

Status
Not open for further replies.