Sherdog: To nie jest dobra karta walk (UFC FN Kraków)

E tam, on docenia Janka i może nawet osobiście daje ten autor mu wieksze szanse. Lecz buckmacherka panowie, buckmacherka. Cieżcie się z takich opinii, więcej zarobicie, wiecej on zarobi.
 
Według nich to z Polaków wygrają Fabiński, Omielańczuk i Stasiak :) Reszta w plecy. Nasi pokażą im jak bardzo się mylą ^^
 
Rozumiem że po tylu KO w rekordzie ktoś może pucować się mistyczną stójką Anglika ale nazwanie Manuwy 'better athlete' to już kurwa dramat.
 
Uważam, że jeśli gość nie będzie miał racji po gali jakimś trafem to powinien być to jego ostatni artykuł dla takiego portalu jak sherdog. Sorry, takie gafy zobowiązują. Proponuję go zniszczyć jak będzie miał tyle racji co ten od porażki Janka już w drodze do klatki przed walką z Latifim. Zresztą tamten też powinien dać sobie spokój jak ma tyle w sobie wiedzy o światowym MMA i obiektywizmu.
 
:facepalm: ja pierdole zaczyna sie wysyp prorokow z bozej laski
Ten typ pewnie uważa, że stójka Janka jest słabsza nawet od stójki Latifiego....;-) Idź Pan w ch*j z takimi expertami. Oni mają obiektywnie informować januszy o tym sporcie, a walą takie kocopoły, że głowa boli.

Problem w tym, że dla Manuwy stójka to jedyna opcja do wygrania, a Janek może zrobić to wszędzie. W stójce,w parterze i z góry i z dołu. To musiał pisać jakiś fan czarnych ludzi i tyle...
 
Panowie zwykła opinia, każdy ma swoją luz :)
Jakby to był komentarz pod artykułem obiektywnego redaktora to spoko, ale to kur** jest artykuł na tak szanowanym światowo portalu...Jakbym był redaktorem to bym ch*ja na pojedynek wyzwał, ale jestem tylko użytkownikiem Rocksów ;-)))
 
Karta nie jest powalająca jak na UFC, ale jeśli event się uda to następna gala może być już z Aśką w roli głównej i nie tylko. Jeśli fani nie zawiodą to UFC na pewno wróci, a jak wróci to z większym rozmachem.
 
Nie narekajcie. To robi gwiazdę. Na takich underdogach sie zarabia. Ot, jest taki Jonshon któremu malo kto dawal szanse z Alexem. I nagle miażdzy wieliego Alexa - co sie dzieje? Jest glosno, media pisza, na nastepna gale ludzie wykupia wiecej biletów przez Jonshona. I to samo tutaj. Jes Manuwa stylizowany na pewniaka, gwiazde. I Janek któremu nikt szans nie daje. Janek udupia w pierwszej rundzie pewniaka. Jest glosno, jest szum. nazwisko rozpoznawalne. Na nastepna gale ludzie wykupia wiecej. Janek bedzie walczyl z Danielem. Znowu to samo. Nikt szans nie da. I sensjacja, Janek uwala Daniela. Na nastepna gale z Alexem eksperci nie daja szans Jankowi. Co sie dzieje? Janek sensacyjnie udupia Alexa, jak Jonshon. Hajs leci. No, i tak dalej aż janek udupi JJ.
 
Uważam, że jeśli gość nie będzie miał racji po gali jakimś trafem to powinien być to jego ostatni artykuł dla takiego portalu jak sherdog. Sorry, takie gafy zobowiązują. Proponuję go zniszczyć jak będzie miał tyle racji co ten od porażki Janka już w drodze do klatki przed walką z Latifim. Zresztą tamten też powinien dać sobie spokój jak ma tyle w sobie wiedzy o światowym MMA i obiektywizmu.
A czy to nie ten sam co Janka skazywał na porazke z Latifim przypadkiem? Born widze sie troche zbulwersowałeś, ale po częsci się z Tobą zgadzam.
 
Autor nie jest zachwycony kartą i bez ogródek stwierdza, że jedynymi ciekawymi walkami są Blachowicz vs Manuwa oraz Calderwood vs Moroz.
Swoją drogą nie daje szans Janowi i stwierdził, że jego stójka jest znacznie słabsza niż Manuwy.
o chuj!
Zresztą Ci dziennikarze zza wielkiej wody już dwa razy spektakularnie wtopili swoje typowania. I to raz pokarał ich Janek :)
 
Was to dziwi? Ci wielcy znawcy widzieli już raz porażkę Błachowicza, widzieli dwie porażki Jędrzejczyk i jak na złość trzy razy zaliczyli wtopy, zaraz pewnie zaliczą czwartą a i tak będą szczekać, dlatego takich należy ignorować po prostu.
 
Znacznie słabsza stójka od Manuwy?Co on ćpał.Karta lepsza niż ufc 186.Żadnych szans z Manuwą to już w ogóle popłynął .Z cohones wiekszość ludzi ma większe pojęcie(komplement,nie ze też się słabo znacie ,tylko że dobrze )
 
Jak zwykle już mi się śmiać z nich chce :P, a potem ani nie będzie się miał kto wytłumaczyć, że takie głupoty pierdoli :P
 
Ludzie, jak widać przecież, że typek nie oglądał żadnej z walk Johna poza tej z Latifim, a już na pewno nie widział walk Lebout(twierdzenie, że gdy tylko walka pójdzie na glebę to koniec dla francuza uważam za DUUUUŻE niedocnienie Lebout), Fabińskiego czy Izy z Albu
 
Ot, jest taki Jonshon któremu malo kto dawal szanse z Alexem.
Bez cohones :P Ktoś skreślł Rumble'a przed tym matchupem? Dla mnie był faworytem ze względu na możliwość skończenia tego jednym ciosem, po Alexie się tego nie spodziewałem.

@Olos, no częściowo tak, choć staram się być spokojny, gdy piszę. No, ale jak teoretycznie szanowany portal wystawia takie artykuły (nie jakieś tam typowanie poszczególnych osób np.) to zakrawa na kpinę. Mam nadzieję, że gościu postawi w ch*j hajsu na Manuwę i przegra.
 
Ludzie, jak widać przecież, że typek nie oglądał żadnej z walk Johna poza tej z Latifim, a już na pewno nie widział walk Lebout(twierdzenie, że gdy tylko walka pójdzie na glebę to koniec dla francuza uważam za DUUUUŻE niedocnienie Lebout), Fabińskiego czy Izy z Albu
Oglądał na pewno, bo pisał o Janku to samo pawie przed walką z Latifim ;] http://www.sherdog.com/news/articles/3/UFC-Fight-Night-Nelson-vs-Story-Preview-74987
Pewnie widział jakiś słabszy występ Janka na KSW z rozwalonym kolanem i jeszcze nie dotarło, że to dużo lepszy zawodnik ;] Dla mnie skandalu nie ma. Im większy hype na Manuwę, tym lepsza pozycja Johna po tym jak w Anglika wjedzie niczym lis do kurnika.
 
Back
Top