Seriale

No pamiętam, że Leftovers nie było tu za ciepło powitane, a jednak doceniliście :-) Też mnie wciągnął, choć serial "dziwny", ale czekam na więcej zdecydowanie.
 
Kolejny bardzo dobry odcinek Watahy, został jeszcze jeden i powiem szczerze czekam na niego z wielka niecierpliwością. Sporo jest jeszcze kwesti do wyjaśnienia, oby zostały rozwiązane w całości bo zostanie spory niedosyt



Ciekawe jak z ogladalnością w HBO, serial niewątpliwie zbiera dobre jak i bardzo dobre recenzje. Chciałbym drugi sezon :-)
 
TWD S05E05







640x360



http://tb7.pl/pobierz/bfd12bba08164126e841b571137692ca/The.Walking.Dead.S05E05.HDTV.XviD.EVO.avi



720x404



http://tb7.pl/pobierz/c0347e01df51d0d1eb7ad01dfce5e08a/The.Walking.Dead.S05E05.HDTV.x264.KILLERS.mp4



1280x720



http://tb7.pl/pobierz/bdc2be63c49994541e576e2adc8dc05c/The.Walking.Dead.S05E05.720p.HDTV.x264.KILLERS.mkv
 
Mogę obejrzeć bez problemu bez, ale zawsze odkąd się rozpoczął 5 sezon to były napisy polskie od praktycznie rana, a tu klops dziś ;-)
 
@pyrazgr



http://www.addic7ed.com/serie/Kingdom_%282014%29/1/2/Glass_Eye



Na tej stronie masz ang suby do większości seriali, które się teraz ukazują.
 
TWD znowu super odcinek. Coraz bardziej jestem ciekawy jak to wszystko się zbiegnie w półfinale sezonu.
 
A ja sobie zacząłem ostatnio Prison Break oglądać. Pamiętam kiedyś jak leciało na polsacie to tylko kilka odcinków obejrzałem i w sumie nic nie pamiętam. Teraz jestem w połowie pierwszego sezonu i wciągnęło mnie strasznie. Polecam jak ktoś jeszcze nie oglądał.
 
No to jeszcze kilka odcinków i serial zaczyna pikować w dół:-)







Dzięki za Gomorre-od wczoraj jestem wielkim fanem. Fajnie też pocieszyć się, że te niby bogate kraje Europy czasem mają gorsze slumsy niż my.
 
Ktoś sledzi Love/Hate? Podejrzewam, że to był ostatni sezon, co...?



SPOILER



Ch*jnia, ale można się było tego spodziewać ostatecznie.



KONIEC Spoilera



Thai,no serial dobry, klasyk, choć 1 sezon najlepszy, kolejne inne, na tyle, że wielu nawet 4 sezonu nie oglądało, ale jednak warto dla zakończenia historii.
 
Thai, pierwszy sezon obowiązkowy, fajnie wciąga. Potem jest już o wiele gorzej. Jak drugi sezon jeszcze da radę obejrzeć, towidać, ze kolejne już na siłę robione. Niemniej ja również obejrzałem całość.
 
Jakby ktoś chciał to Wataha S01E05 w 1080 -> http://tb7.pl/pobierz/6ea07b26d3ae64804f8864aefcb112a3/Wataha.S01E05.PL.1080p.HDT...4.Ralf.mkv
 
Kolejny bardzo dobry odcinek Watahy, został jeszcze jeden i powiem szczerze czekam na niego z wielka niecierpliwością. Sporo jest jeszcze kwesti do wyjaśnienia, oby zostały rozwiązane w całości bo zostanie spory niedosyt


Voran masz jakieś typy na rozwiązanie sprawy? Jak dla mnie na pewno Grzywa jest umoczony, ale co do złożenia wszyskich elementów w jedność nie mam pojęcia...
 
SPOILER WATAHA











Grzywa na pewno maczał z tym palce. Kto jeszcze ? Coś Łuczak mi się nie podoba, mozliwe, że równiez jest w to zamieszany. Kalita wydaje mi sie podobnie jak Rebrow został wrobiony przez "kogoś" Nie typuje go



Szeptun coś wie ale jak wiemy nie powie :-) Może bedzie próbował wskazać drogę do rozwiązania zagadki, w ostatnim odcinku lekko się otworzył i zaprowadził Rebrowa do Czerwa



Nie zdziwie sie jak pojawią się nowe osoby, które aranżowały całą ta sprawe. Pozostaje czekać do niedzieli :-) Serial według mnie już spełnił oczekiwania, duży plus ode mnie
 
SPOILER!!!!!!!!!!!!!!!! Love/Hate!!!!!!!!!!!!!!! no mysle,ze to ostatni sezon.Zrobili go dluzszym niz pozostale.Ostatni odcinek bardzo dobry,mysle,ze Nidge to jednak przezyje.
 
Nie no Scurvol, tylko pierwszy miał 4 odcinki, pozostałe wraz z 6 6odcinkowe...



SPOILER Love/Hate



Szkoda trochę, ale tak to jest jak "zły bohater" (a w zasadzie bohaterowie powinienem napisać) jest tym na 1 planie oglądanym i lubianym ;-) Przeżyje? Nie żartuj? Liczyłem, że może nie padnie strzał w serducho i coś się stanie, ale jak już padł i leżał sztywno to było jasne dla mnie. Jak Darrena zabijali po 2 czy 3 sezonie to akurat brałem za pewnik, że go wyratują. Szkoda też, że historia z tommym tak się skończyła po ch*ju, a i ogólnie mało go było od pobicia i wstawienia blaszki w głowę.



KONIEC
 
SPOILER LOVE/HATE!!!



@Born Na filmwebie jest,ze ostatni,PIATY sezon ma miec 12 odcinkow,nie wiem czy to blad czy tak bedzie.Wlasnie dlatego napisalem,ze przezyje bo o czym ma byc kolejne 6 odcinkow?



edit:@down to byl FINAL? to co oni tam na tym filmwebie?
 
SPOILER LOVE/HATE



Jakoś tam błędnie jest. Chyba, że w piąty sezon ujęli i piąty i szósty, łącznie 12 odcinków. Pierwszy 4, 2,3,4,5 i 6 po 6...No to lipa, ale spodziewałem się. Zakończenie też swoje mówi. Ciekawe swoją drogą czy Fran w zamyśle scenarzysty przeżył co mu zrobiono czy jednak wykrwawił się na amen, co całkiem możliwe w takim wypadku raczej.



KONIEC
 
Tak jest.



6 odcinków :-)



@down Faktycznie masz rację. Nie wiem co ja plotłem :-D Nie lubisz happy endów? Też powinieneś obejrzeć Southcliffe ;-)
 
SPOILER LOVE/HATE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



No wyglada na to,ze to byl jednak koniec.Born bylo 5 sezonow. Zakonczenie bardzo dobre,takie realistyczne,lubie takie.Nie znosze "happy endings" kto nie wdzial temu z calego serca polecam LOVE/HATE Ciekawostka jest,ze Conor McGregor rowiez jara sie tym serialem.Swiadcza o tym jego wpisy na FB i jedna fotka gdzie przebieral sie za Nigde'a.:-) Serial toczy sie w jego miescie(Dublin) i w miescie,do ktorego sam czuje zajebisty sentyment,rozpoznaje,niektore miejscowki i raczej napewno,niedlugo znowu w nim zamieszkam,tym razem na stale...



edit:moglby byc szosty sezon Fran glownym bohaterem,dobra postac wg mnie.
 
SOA SPOILERSSOA SPOILERSSOA SPOILERSSOA SPOILERSSOA SPOILERSSOA SPOILERSSOA SPOILERSSOA SPOILERSSOA SPOILERSSOA SPOILERSSOA SPOILERSSOA SPOILERSSOA SPOILERSSOA SPOILERSSOA SPOILERS



Tar - a mi się wydaje,że Jax nie wziął tego zupełnie na poważnie,ale prędzej czy później da mu to do myślenia:) Odcinek dobry, koniec problemu z czarnymi, teraz pewnie wszystko zacznie zmierzać ku końcowi, czylo konflikt Jaxa z Gemmą :)



SOA SPOILERSSOA SPOILERSSOA SPOILERSSOA SPOILERSSOA SPOILERSSOA SPOILERSSOA SPOILERSSOA SPOILERSSOA SPOILERSSOA SPOILERSSOA SPOILERSSOA SPOILERSSOA SPOILERSSOA SPOILERSSOA SPOILERS
 
SOA SPOILERSSOA SPOILERSSOA SPOILERSSOA SPOILERSSOA SPOILERSSOA SPOILERSSOA SPOILERSSOA SPOILERSSOA SPOILERSSOA SPOILERSSOA SPOILERSSOA SPOILERSSOA SPOILERSSOA SPOILERSSOA SPOILERS



Na koniec problemu z czarnymi bym nie liczył, boMarks zapewne wyjdzie z aresztu. Zgadzam się z tym, że Jax na poczatku nie weźmie tego serio, ale potem połączy fakty i się wyda. Ae jak już pisałem, nie podobało mi się wplątanie w to Abla. Mówię Wam, najbliższe odcinki będą krwawe.



SOA SPOILERSSOA SPOILERSSOA SPOILERSSOA SPOILERSSOA SPOILERSSOA SPOILERSSOA SPOILERSSOA SPOILERSSOA SPOILERSSOA SPOILERSSOA SPOILERSSOA SPOILERSSOA SPOILERSSOA SPOILERSSOA SPOILERS
 
Dla mnie ten ostatni sezon to jeden wielki meh i nie czuję tego filingu co w poprzednich. Szkoda, bo serial z zajebistego zrobił się słaby ...
 
Back
Top