Seriale

Gdzie bez limitów na necie obejrzę ostatni sezon Samcro. Bo wstyd się przyznać ale jeszcze ani odcinka nie widziałem. Ale za to zacząłem śledzić "Gotham". Jest interesująco póki co. Już po 4 odcinku widzę postacie które mogłyby już umrzeć bo są chujowe.
 
Podobnie jak przedmowca - nie mam pojecia co widzicie w SoA? Moze dlatego, ze duza wage przywiazuje do realizmu to zdzierzyc nie moglem tego do konca pierwszych dwoch odcinkow. To jest prawie na poziomie druzyny A w tym aspekcie. Co do Kingdom, to nastepny zacny odcinek, dobra scena walki, wszystko jest na miejscu. Nawet Nick the tooth, swoj maly epizod zagral calkiem przyzwoicie, ale pewnie dlatego, ze dostal role wkirwiajacego typka. Ten serial powiniem wysoooko wisiec na torrentach.
 
nie wiem czy ktoś korzysta ale ja bardzo polecam takie o to rozwiązanie: rapidmoviez [mnóstwo filmów, seriali już w całych paczkach] - do tego konto premium uploaded - na allegro za bodajże 10 pln za 3 miechy i śmiga wszystko cacy.
 
theChosen - ale ja oglądałem SoA. Tylko ostatni sezon mi brakuje do kolekcji:)



yagiel - a policja za to kompów nie bierze?



ulik - dzięki. Obczaję:)
 
SPOILER SOA SPOILER SOA SPOILER SOA



SPOILER SOA SPOILER SOA SPOILER SOA



SPOILER SOA SPOILER SOA SPOILER SOA



SPOILER SOA SPOILER SOA SPOILER SOA



Hmmm. Szkoda Bobby'ego. Można powiedzieć, ze to kolejna śmierś za którą odpowiada Gemma. Trzymam sie dalej zdania, że cały ten sezonjest skutkiem kłamstwa Gemmy. I nie podoba mi się to, co pewnie się stanie, czyli wykorzystania Abla, jako tego, który zdradzi niedługo, że to Gemma zabiła Tarę (i dzieciak pewnie będzie myślał, że zabiła też Bobby'ego). W tym sezonie część odcinków mi się podoba, potem już nie, potem znowu, potem nie. Odepchnięcie policjantki przez Gemmę takie trochę nierealne, a po tym jak ta zwaliła wszystko z biórka, a Gemma gadała z chłopakiem, to przez szybę było widać, ze na biurku oprócz monitora coś jest. Oglądał uż ktoś?



SPOILER SOA SPOILER SOA SPOILER SOA



SPOILER SOA SPOILER SOA SPOILER SOA



SPOILER SOA SPOILER SOA SPOILER SOA



SPOILER SOA SPOILER SOA SPOILER SOA
 
Nie dałem rady przebrnąć przez pierwszy sezon ;[



Zaraz zabieram się za finał Peaky Blinders



Kozak piosenka



 
Nie rozumiem jak można się czepiać Soa. Fabułą jest schmatyczna, ciągle ktoś próbuje im zagrozić, wepchnąć za kratki, ale im isę nie udaje. A nie udaje się dlatego, że maja w kieszeni meijscową policję, a FBI udaje im się wykiwać i na tym to isę opiera. Poza tym jak ktoś zauważyłsiedzieli w wieżniu dwa razy nawet, ale są zajebiści i im isę udaje wyjść z każdym tarapató i ja to łykam, a na niektóe niedociagniecia łatwiej przymknąć oko niż sie czepiać i pusć sobie przyjemność z oglądania tak dobrego i wciągającego serialu. Serial ma bawić i przyciągać uwagę, a wy czego byscie chcieli? Podbnie w każdym filmie dobry zaqwsze zwycięży chcoiaż jest skazywany na porażkę, a szczególnie w fil;mach bokserskich w walce mistrzowskiej bohater zawsze dostaje łomot, że powinien się już nie ruszyć, a potem nagle wygrywa nie wiadomo skąd, tak to już działa, ale SoA jest po to by przynosić frajdę z oglądania i jak na swopje mozliwości i na tematykę serial jest naprawdę dobry, ale niektórzy widać mjuszą się czepiać, żeby wylazać nie wiem wyższość albo znajomość niewiadomo czego.
 
@cloudeater sluchaj bo pijesz zapewne do mnie.Poprostu wole ambitniejsze seriale,ostatnio mimo,iz na poczatku jakos bardzo mnie nie wciagnal bardzo spodobal mi sie House of Cards.Absolutna czolowka dla mnie sa takie produkcje jak:The Wire,Breaking Bad,Weed,Oz,NipTuck,Top Boy,Love/Hate,Game of thrones,Entourage,Dexter(pierwsze sezony) i jest jeszce kilka,ktorych tytulow nie chce mi sie teraz przypominac.Wedlug mnie SOA bardzo daleko do tych filmowi i serial opiera sie tylko i wylacznie na akcji.Nie mowie,ze to zle ale ja to wole jednak"cos" wiecej.Cos,ktore urzeklo mnie w wymienionych wyzej produkcjach. SOA uwazam,bez urazy dla nikogo za taka,troche bajeczke dla nastolatkow,przeciagana chyba na sile...
 
Wiesz Scruvol ja też nie gustuję w byle czym, takie typowe filmy akcji mnie nie jarają jak no. Niezniszczalni, Hercules itp., ale jeśli chcesz sie rozerwać, pośmiać sie po cieżkim dniu w robocie, to SoA jak dla mnie nadaje sie idealnie, są zwroty akcji, cały czas coś się dzieje, nie jest przgadany, postaci są świetne i na tym to się opiera. W swoim gatunku SoA jest bardzo dobry, wiadmo można oczekiwać niewiadomo jakiego przesłania czt sensu, ale w tym serialu jeśli się dopatrzeć jest też mnóstwo ideałów braterstwa, mi łosci, rodziny i nie zgadzam sie, że to jest bajeczka, nawet jeśli miejscami jest trochę naciągana to opiera się na czymś więcej. A przedwszystkim przynosi mi frajdę z oglądania a czy nie o to chodzi? Wiadomo, że są seriale ambitniejsze, możesz je tu sobie wymieniać, no ale SoA nie ma przedstawiać nie wiadomo czego, po prostu ma przysparzać rpzrywki i moim zdaniem wychodzi to świetnie i wciąż trzyma poziom.
 
Nip Tuck - jaki ten serial jest poryty to bania mała. Od piątego sezonu to nawet 4chan przy nim wymięka ;]



Dzięki Scurvol za Top Boya bo jakoś go [strike]przeoczyłem[/strike] (miałem zapisanego na FW, ale zapominam tam zaglądać)
 
@Gambit ja wiem :-) im dalej w las tym gorzej:-) ale tak jest czesto ze wszystkimi serialami,jednak i tak uwazam,ze warto go obejrzec.



edit: szkoda,ze TopBoy taki krotki ja nie wymienilem jeszce paru seriali,ktore widzialem i uwazam za bardzo dobre,poprostu nie chce mi sie myslec bo widzialem sporo a jakie sa Twoje faworyty? wymien kilka,jak mozesz bo ja czasu obecnie mam mnostwo, za bardzo ruszac sie nie moge a cos bym dobrego obejrzal
 
Wiesz, ja nawet nie mówię, ze gorzej, po prostu poziom patologi i jazy po bandzie w ostatnich sezonach sięgnął zenitu. Też polecam, bo serial świetny.
 
no pod koniec to takie przeciaganie na sile,bujna wyobraznia scenarzystow:-)
 
Tak na szybko 9 z FW


The Honourable Woman
Black Mirror
The Shadow Line
The Take
Gomorra
Carnivale
Deadwood
Oz
 
Black Mirror,The Shadow Line,Oz -->widzialem,bardzo dobre,rowniez polecam Carnivale jakos mi nie podeszlo,widzialem dwa odcinki,dawno nawet juz nie kojarze,chyba cos tam o cyrk chodzilo,jakie dziwolagi,czy cus:-) Deadwood jak dobrze pamietam to dziki zachod,jakos nie lubie tej tematyki i klimatu. Gomorra dla mnie nic specjalnego,dalem sobie spokoj po chyba 4 odcinkach. The Honourable Women,The Take tych dwoch nie znam,nawet nie slyszalem,sprawdze THX



edit: The Take jest z Hardym(!) jak dla mnie super,po"Bronson" bardzo polubilem goscia :-)wlasnie wypozyczam a i ten THW wydaje sie byc spoko,piona!
 
Kurde, myślałem, że Peaky Blinders będzie mieć 8 odcinków, więc zaraz się biorę za finał :)



A co do SoA, to oglądanie sprawia mi przyjemność, miła historyjka, dużo akcji. Tak, tak, są niedociągnięcia, przegięcia, ale ja się nie chcę na tym skupiać, żeby nie psuć zabawy oglądając.



Obejrzałem 1 odcinek Kingdom i na prawdę zapowiada się świetnie. Nawet mój wuefista mi i tym mówił :D Czekam na napisy, ogarniam większość słownictwa, ale są czasem stwierdzenia których nie rozumiem. ALe to już nieważne :)
 
The Missing - jestem po pilocie i zapowiada się coś bardzo dobrego. Mogę nawet zaryzykować, że ten tytuł ma szansę przetasować mi mój TOP3 2014 czyli True Detective, Fargo i Gomorre. W ogóle ten rok jest świetny jeśli chodzi o nowe serie i wydaje mi się, że będzie tylko lepiej, bo i reżyserzy i aktorzy zaczynają zauważać, że i w TV jest potencjał równie wielki jak i filmach kinowych.



No i nadrabiam Pozostawionych, widziałem jakoś pierwsze dwa odcinki w nocy na HBO i tak mnie wciągnęło, że resztę obejrzałem hurtem i został mi tylko finałowy. Świetny serial, choć po zapowiedziach spodziewałem się zupełnie czegoś innego.
 
Jeśli taka rakieta mówisz, to możesz powiedzieć o czym? Bo na filmwebie patrze, że nie ma opisu, a może i ja się skuszę :)
 
W skrócie, brytyjska rodzina przyjeżdza na wakacje/urlop gdzieś na południe Francji. Tam też znika ich pięcioletni synek. Po ośmiu latach ojciec wraca do tego miejsca przekonany, że znalazł nowy trop.
To co wyróżnia ten serial to sposób przedstawienia historii w dwóch różnych osiach czasu (chociaż kojarzy mi się to z tegorocznym The Affair), a więc sceny współczesne mieszają się z tymi sprzed ośmiu lat.
Historia wygląda na dobrze przemyślaną, a że jest to limitowana seria (8 odcinków) to będzie też spójna i nie wydłużana na siłę,
Aktorsko też jest wyśmienicie, klimacik jest. Dla mnie BOMBA.
 
Tylko do s01e01. Zakładam że całość bedzie ok 4 miesięcy po zakończeniu serii.







http://napisy24.pl/download/81006/
 
Ja już Leftovers dawno skończyłem. Na bieżąco oglądałem i muszę powiedzieć, że bardzo dobry. Ostatnie dwa, trzy odcinki miazga. Pierwsze epizody natomiast powoli budowały atmosferę i "odkrywały karty" bohaterów. Bardzo podoba mi się aktorsko, warstwa techniczna super, ale to HBO więc można się było spodziewać. Drugi sezon zapowiada się smakowicie :)
 
Ja sam nie wiem czemu tak długo się za niego zabierałem. Na pewno nie pomagało nazwisko Lindelofa po tym co zrobił z Lost i Prometeuszem.Na razie jednak nie widać zbyt dużego wpływu na scenariusz Lindelofa, nie wiem czy to wynika z książki czy może wreszcie czegoś się nauczył.
Również czekam na kolejny sezon, bo serial mnie cholernie zainteresował, a ostatnio bardzo trudno mi znaleźć coś co przykuwa moją uwagę na dłużej.

A co do napisów do Kingdom to raczej będą wychodzić raz w tygodniu, a może i trochę nadrobią w najbliższym czasie, zwłaszcza, że widać, że jest popyt u januszy.
 
Back
Top