Seriale

Jako, że mnie zniechęciłeś to podaj mi inny serial.


Tak jest!



Twin Peaks, The Sopranos, The Wire, Suits, Game of Thrones, Lost, Monty Python's Flying Circus, Fawlty Towers, The Americans, The Killing, Misfits, Sherlock, Southland, Sons of Anarchy, Generation Kill, Dexter, PitBull, Supernatural, The Shield, Glina, Entourage, Band of Brothers, The Following, Ray Donovan, The Fall, Black Mirror, The Shadow Line, Awake, Homeland, Five Daughters, The Chicago Code, Detroit 1-8-7, The Event, Strike Back, Luther, The Walking Dead, FlashForward, White Collar, Breaking Bad, Ekipa, Criminal Minds, The Unit, Monk, 24, Chicago PD, Chicago Fire, Hostages, Hannibal, Jericho, Weeds, Touch,
 
Z nowych seraiali uderzam w Forever, Scorpions, Legends, Intruders, The Stain, Rush, The Last Ship i Watahe oczywiście
 
Voranek: Legends całkiem fajne. Miło widzieć jak Sean Bean zmienia się do każdej "roli" a przy tym nie umiera:-)







Last Ship ok, ale tylko dla tych którzy lubią klimaty "apokaliptyczne" bo nie jest to jednak super poziom. Słabą grę aktorską aktorów wynagradza jednak Rhona Mitra:-)
 
A wiec jestem po pierwszym sezonie GoT. Z początku miałem mały problem z ogarnięciem postaci i imion (teraz z twarzy znam każdego, wiem z kim trzyma itd, po jakiej stronie walczy, ale nie pamiętam imion wszystkich postaci, bo jest ich wiele). Również z początku średnio mnie wciągał ten serial. Pierwszy odcinek tak, potem przez kilka było nieco słabej, a potem akcja się fajnie rozwinęła i na koniec zrobiło się na prawdę fajnie. Końcówkę z Khaleesi przewidziałem w głowie i stało się dokłądnie tak samo. "Król" Joffrey niesamowicie wkurwiający i ciotowaty, jego matka również. Myśle, że nie tylko ja mam takie odczucia. Zaczyna się jeszcze wiecej akcji, to lubię. Zaraz biorę się za 2 sezon. Jak rozumiem, będzie tylko lepiej? :)
 
Z początku miałem mały problem z ogarnięciem postaci i imion

Spróbuj książkę przeczytać, tam to jest hardcore :-)
"Król" Joffrey niesamowicie wkurwiający
"George R.R. Martin, autor cyklu "Pieśń Lodu i Ognia" i jeden ze scenarzystów serialu, napisał młodemu aktorowi:
"Gratuluję Ci Twojej cudownej gry! Wszyscy Cię nienawidzą!"" :-)

Jak rozumiem, będzie tylko lepiej? :)
Dobrze rozumiesz. Zazdroszczę Ci.
 
@up



Też mu zazdroszczę, po pierwszym sezonie Gry o Tron nie spodziewałem się, że będzie to aż tak wciagające i uzależniające dla mnie :-)
 
Wczoraj właśnie skończyłem ostatni odcinek 4 sezonu i teraz żałuje! Teraz muszę tyle czekać na następny sezon!
 
co to za jaja z tym audiokomiksem ?? : D to wersja dla niewidomych ?:-)



kończę oglądać hannibala. Zbierałem się od wyjścia pierwszego 1-go odcinka:-), który zaliczyłem chyba z osiem razy, bo zawsze muszę od początku. Serial jest może i przewidywalny od pewnego momentu ale ma to coś. Inspirujący:-)
 
Spike Tobie miałem to wrzucić? Trza mnie męczyć, bo ja urlop już skończyłem i na cohones niestety nie kończę swojego dnia....



Daj mi znać jutro jak wytrzeźwieje to Ci wieczorem wrzuce co chcesz ;)
 
Obejrzałem pierwszy odcinek Kingdom. Bardzo fajnie pokazane MMA. Dość hardcorowo. Nie zrozumiałem na razie wszystkich zagwostek, bo ogladałem całkowicie po angielsku, bez żadnych napisów, ale patrze, że to nie jest dość prosty język. Dużo slangu i uproszczeń. Trzeba będzie odpalić przynajmniej angielskie napisy ;)
 
Skąd żeś wziął już drugi ? :>



Szkoda, że chyba nikt napisów nie zamierza robić, zawsze to łatwiej jak padnie coś niezrozumiałego, choć ogólne rozumienie daje oglądać.
 
Napisów nikt nie robi, bo jak ostatnio szukałem to nie było nawet angielskich. Dzisiaj pojawił się drugi ep, a już ponoć zamówili dwa kolejne sezony.



Dzisiaj widziałem pilota The Affair, naprawdę dobra rzecz i mocno mnie zaciekawił ten tytuł, a o czym jest? Nauczyciel nawiązuje romans z kelnerką będąc na wakacjach xD Temat, który pewnie większość z Nas ominęłaby daleko, jednak pilot jest naprawdę wyjątkowy, bo opowiada historię z dwóch różnych perspektyw i różnice między tym jak bohaterowie opowiadają tą jak się wydaje prostą historię sprawiają, że serial staje się fascynujący i kryje jakąś tajemnice
 
@Born: http://kickass.to/kingdom-2014-s01e02-proper-hdtv-glass-eye-x264-t9728596.html np. tutaj jest ;) I jakoś lepiej ze czystością dzwięku tutaj, więcej idzie zrozumieć. Może miałem pierwszy odcinek zgrywany z innego serwisu.
 
A proszę bardzo:

http://tb7.pl/pobierz/d4305a31919c81e3f965f83ce781168f/The.Walking.Dead.S05E02.PL...D.WOJT.avi
 
Back
Top