Seriale

@Tar
Od razu strona mi zjechała do Twojego posta -.-. Usuń to lepiej żeby inni tego nie zobaczyli.
 
Ogladajac Kingdom miejcie oczy szeroko otwarte np. w pierwszym odcinku wypatrzylem Trigga jako sedziego odprawiajacego zaw przed walka a bedac teraz w polowie nowego odc okazuje sie ze Chris Leben gra epizod majac na rekach... biale rekawice z logiem KSW.
 
Spoiler TWD


Jak się Ci kanibale nawpieprzaja zainfekowanego mięsa to będzie im coś czy tylko dostaną niestrawności.
 
SPOILER






To jest nawiązanie chyba do motywu z komiksu. W komiksie nie zdążyli się dowiedzieć czy coś im się stanie.
 
Pytanko do oglądających Walking Dead. SPOJLER SPOJLER



Co Carol narobiła w tym więzieniu że ją pogonli i teraz wspominają o tym? Bo kompletnie nie mogę sobie przypomnieć.
 
A dacie jakiś dobry serial wojenny?



Oprócz Misja Afganistan i Czas Honoru. Może być zagraniczny, aby wciągał.
 
A propos tych rękawic KSW to może Leben dla Cipao lub Mameda wkróce ;-)))? W sumie nie marudziłbym, bo to dobry wariat i nazwisko do rekordu jeśli uda się wygrac.



Mahonek. Ja polecam np. Pacific i Kompania braci.
 
Mahonek pytałeś o seriale ostatnio, dałem Ci listę z wieloma pozycjami, również wojenne, sprawdziłeś?
 
W pierwszym odcinku Kingdom na macie jest chyba jeszcze Joe Stevenson. Z napisami pewnie będzie jak z Friday Night Lights = pojawią się dopiero po kilku latach
 
oglądacie South Park? :-)



fajnie że w tym nowym sezonie, zaczęli fabułe odcinków łączyć, zawsze to jakieś odświerzenie.
 
Podobal mi sie ten motyw z Lorde - ale w tym sezonie totalnie odlatuja w strone abstrakcji i pojawia zbyt wiele nawiazan jest do rzeczy aktualnie dziejacych sie w USA...







Ya ya ya...
 
TWD Spoiler z 4 sezonu odnośnie Carol.



Zabiła i spaliła chorych, a w dodatku to kobietę Tyreese'a co długo przed nim było ukrywane...Czy ja już coś sam mylę, że tam jego babka zginęła ? :D



@down



Rozkminiłem. To była Karen, jego laska. A Sasha to jego siostra jest :-)
 
@UP, zginął ktoś dla niego bliski, ale czy to jego partnerka, to głowy nie dam. Nie mniej Tyreese dowiedział się o tym i wybaczył Carol.
 
Panowie macie jakiś link lub coś do 4 sezonu Sons Of Anarchy z lektorem ? Znalazłem coś na torrenty org ale lipa straszna bo odcinek jeden zajmuje około 150 mb no i idzie jak krew z nosa.
 
Back
Top