Seriale

Specjalnie dla Borna bo wiem że on tak samo uzależniony od seriali jak ja :)



Znalazłem dziś dobrą mało znaną perełke "Love/Hate"



https://www.youtube.com/watch?v=WDs1mzEtGQs
 
Też to znam, gra tam typek z Misfits, ale jakos mnie nie wciągneło.



Jak ktoś lubi klimaty okołobatmanowe, to pojawiło sie coś takiego http://www.filmweb.pl/serial/Gotham-2014-706905, po trzech odcinkach jaj nie urywa, ale dam jeszcze szanse.
 
Tak wracając do Gomorry, bo wzięło mnie na oglądanie drugi raz. Pytanie do oglądających: czy tym kolesiem, który w pierwszych odcinkach donosił na Savastano (np. przejęcie transportu towaru), był Ciro (momenty, w których miał zamiar dzwonić pod jakiś numer z kartki)?
 
Solidny odcinek TWD, liczę, że cały sezon taki będzie. A co do postaci na końcu - żadne zaskoczenie, właściwie obstawiałem, że to będzie właśnie ta postać, zwłaszcza, że producenci na Twitterze ujawnili, że pojawi się on ponownie w serii. :-)
 
Po lekkiej telenoweli i męczeniu buły w 4. sezonie mocny i wartki początek zapowiada zajebiste odcinki. Cool. Obym się nie mylił.
 
no jest jakis serial,ktorego nie widzialem LOVE/HATE zaraz wypozyczam.Tematyka mi bliska gdyz swego czasu mieszkalem w IRL.Zobaczymy... dzieki Def
 
Słyszałem o tytule Def, ale jakoś nie przybliżyłem dotąd... Fajny trailer. Klimat "brytyjski" da się odczuć łatwo, muza mi się z Footbal Factory skojarzyła ;-) Taką ankietę bym zrobił czy The Wire lepsze czy to?:D Choć zupełnie inny klimat pewnie jednak, w Stanach, a w Irlandii.



Co do TWD i tej postaci...



SPOILER



To jest typ, który uratował w 1 odcinku bodajże Ricka? Później jeszcze się spotkali w 3 czy 4 sezonie? Czy coś mylę? Dobrze, że Olos napisał, bo bym nie zerknął po napisach ;-D Ja myślałem, że Gubernatora może jak czytałem, ale nie pamiętam nawet czy on nie zginął już. Za dlugie te przerwy między sezonami ;-D



KONIEC SPOILERA



Tymczasem zasiadam do Boardwalk Empire 5 sezon, ostatni i 6 odcinek.
 
SPOILER



Tak Born, to on.



Ja tam nie śledzę seriali na fejsbukach i innych, żeby sobie nie psuć oglądania.



Domyśliłem się, że to Morgan jak Olos napisał, że powrót i bomba. Bo w sumie kto inny miał wrócić? Chyba nie Hershel jako Jeździec bez głowy, czy szmata Lori:-)



Pierwszy odcinek fajny, z chęcią obejrzałbym od razu następne.



SPOILER
 
Że nikt wczesniej o tym nie wspomniał :-)







good takedown



to.gif
 
No gość Kimbo mi przypominał nie od wczoraj ;-D



Chciałbym scenę zobaczyć od zewnątrz, jak sobie najpierw poradził z drzwiami ;-DDD Obalenie, kontrola nadgarstków, GnP i po zabawie ;-)
 
ja zacząłem pare dni temu Lost oglądać, wkręciłem się, kończe 3 sezon, na początku 2giego było kilka nudnych odcinków (z 8-10) ale później znów się ostro rozkręciło. :-)
 
Love/Hate obejrzalem pierwszy sezon,bardzo dobry mini-serial,polecam! Dzieki niemu dowiedzialem sie,ze znany z The Wire i Gry o Tron Aidan Gillen jest tak naprawde Irlandczykiem,jednak codziennie czlowiek sie czegos uczy :-)
 
Nie wiem czy ktoś juz wspominał, ale serial o MMA "The Kingdom" jest juz na torrentach. No i Kiele Sanchez także pokazuje swoje skille już w wpierwszych minutach ;)
 
SPOILERY Z VIKINGS!!



.



.



A więc lecimy z tematem. Skończyłem właśnie drugi sezon. Po pierwszych dwóch odcinkach serialu byłem lekko zagubiony kto jest kim itp. Ale zawsze już tak mam. Potem ogarnąłem lepszą jakość serialu, standardowo napisy i obejrzałem. Akcja rozwijała się coraz bardziej. Nie było aż tak sztucznej krwi czy widocznych efektów komputerowych jak w Spartacusie. Bardzo, bardzo mi się spodobał ten klimacik, wyprawy morskie, cała historia. Dobrze dobrane postacie, Ragnar przypomina mi z wyglądu mieszankę Jaxa (SoA) z Connorem (UFC xD) i ta jego mimika, zachowanie - super, spoko mnich, przekozacka Lagherta (o wiele bardziej ją lubię niż tą drugą żonkę), Rollo idealnie pasuje na brata i wojownika, Bjorna fajnie dobrali (dobre podobieństwo jako młody i stary), Floki niezły krejzol. Wszystko ładnie, pięknie. Na sam koniec, albo raczej drugi sezon, król Horick zaczął mnie denerwować. Nie podobały mi się jego decyzje. Wkurzył mnie też Floki bo scenarzyści dobrze oszukali widza, ze zdradzi on Ragnara. Ostatecznie znowu jest pozytywną postacią, dobrze, ze króla ubili. Nadchodzi epoka króla Ragnara?



No i właśnie, co mnie zastanawia. Poza kilkoma tekstami typu "to ja tu jestem królem", nie widziałem różnicy między wyższością króla nad jarlami. Odnosiłem wrażenie, jakoby wszyscy byli równi sobie. To nie powinno być tak, ze Jarlowie polegają królowi? W tym serialu tego nie zauważyłem, a mało na ten temat wiem.
 
SPOILER VIKINGS I LOVE/HATE



Up



Sądzę, że Król jednak miał istotny nacisk i posłuch. Dlatego tak długo pożył :P



To raczej Connor Ragnara przypominał mi osobiście :P Kiedyś chłopak wyglądał inaczej, może też się zajarał vikingami ;-)



A mnie w Love/Hate trochę dziwi, że oni tak na siebie polują w 1 sezonie? Hughie wariat, więc jasne, że mógł chcieć, ale jakoś tak bardzo łatwo wydawane "wyroki".



KONIE SPOILERA;]
 
TWD - zmusiłem sie do oglądnięcia 5x01 i nie żałuję, ale jak uczy historia na 1 dobry odcinek przypadają tu ze 3,4 przeciętne



Zakazane Imperium - po 6 odcinkach ostatniego, piątego sezonu mam wrażenie że twórcy strasznie poganiają akcję i wszystko pokazane jest trocę po łebkach, 2 odcinki do końca. Więcej wypowiem sie po finale.



Gotham - tak jak ogólnie nie jestem fanem komiksów, tak Batmana zawsze lubiłem i to co twórcy zrobili w tym serialu woła o pomstę do nieba. Największe rozczarowanie tej jesieni.



Wataha - po 1x01, wrażenia ogólnie pozytywne, a serial ma miec bodajrze 6 epizodów więc napewno dam mu szanse
 
SPOILER SOA SPOILER SOA SPOILER SOA



Juice nie potrafił nigdy się zamknąć, więc mam nadzieje, że teraz jego karta przetargową będzie tajemnica Gemmy. Za proste będzie gdy po prostu zafundują mu żniwiarza. Wydaje mi się, że pierwszy o wszystkim dowie się Nero bo nabrał już powaznych podejrzen co do współpracy Gemmy z Ortizem.



SPOILER SOA SPOILER SOA SPOILER SOA
 
Sprawdzilem The Kingdom do konca i zagral tam nawet Cub Swanson, a z duzych nazwisk pada "Greg Jackson", więc może tez tam się pojawi?



Serial generalnie przypomina klimatem "The Warrior", momentami nieco nawet przemieszane z dokumentem Fightville, więc jest dobrze.
 
Pisałem kilka stron wstecz. Do momentu wyskoczenia czegoś z luku bagażowego, dało się oglądać. Potem było gorzej, a jak roztrzaskano głowę tego typka w tym magazynie czy hangarze, to jak horror klasy B. Nie podobało mi sie.
 
Back
Top