Seriale

SOA SPOILERS!!!!SOA SPOILERS!!!!SOA SPOILERS!!!!SOA SPOILERS!!!!SOA SPOILERS!!!!SOA SPOILERS!!!!SOA SPOILERS!!!!SOA SPOILERS!!!!SOA SPOILERS!!!!SOA SPOILERS!!!!SOA SPOILERS!!!!SOA SPOILERS!!!!



Trochę zapomniałem wydarzenia z poprzedniego sezonu. O co chodzi z tym całym spiskiem pomiędzy chinolami, majami, sons, czarnymi i irolami? Chodzi o przejęcie handlu przez czarnych i dogadanie ich ze wszystkimi tak? Z tym,że SONS teraz chcą wykończyć Lina, bo Gemma zrzuciła na nich winę za morderstwo Tary? Jax chcąć odciągnąc uwagę od SONS, w momencie gdy dziś wyrżneli ekipę Lina i jego klientów, zrzucił winę na ludzi od prezydenta Indian Hill's. Zabił ich a potem Jury znalazł ciała i podrzuconą broń (którą sam zabrał z pola bitwy) - wychodzi na to,że zapowiada się sieka wewnątrz klubu. I ogólnie, słabo ogarniam co się tam teraz dzieje :)



KONIEC SPOILERóW.KONIEC SPOILERóW.KONIEC SPOILERóW.KONIEC SPOILERóW.KONIEC SPOILERóW.KONIEC SPOILERóW.KONIEC SPOILERóW.KONIEC SPOILERóW.KONIEC SPOILERóW.
 
Pany a oglądał ktoś Doctor Who?? Bo słyszałem pochlebne opinie, ale nie wiem czy odpalac, ale chodzi mi o ten nowy, bo czytałem, że był i stary i to remake? Coś takiego.
 
Też ciągle o tym czytam, ale jakoś tematyka mnie nie interesuje, więc nie ogladałem, też czekam na opinię oglądających ;)
 
Doctro Who - według mojej opini jest bardzo ciekawym serialem i ma wiele do zaoferowania :) Ogólnie ciężko jest powiedzieć coś na temat bez istnych spojlerów - ale powiem tak ogólnie jest to luźny serial opowiadający o zawariowanej postaci zawanej Doctorem, która podróżuje w czasie ratując ludzi i inne istoty. Jest to typowy serial przygodowy,fantasy, scfi. Warto go oglądać dla czystego fanu, i rozterek bohaterów oraz ich walki z dziwnymi istotami.



Nie jest to remake starych części :) serial po prostu przestał być emitowany i został wznowiony. 1 sezon (nowego) jest ciężki bo dość stary efekty już nie biją na głowe jak kiedyś trzeba przetrwać - ale jak dobrze wiemy pierwszy sezon zawsze jest spokojny i testowy. Od drugiego zaczyna sie prawdziwa zabawa i przygoda z Doctorem. Idea serialu jest taka, że główną postać zagrało już 12 osoób o ile się nie myle :) Pewnie spytacie ale jak? Normalnie Doctor nie jest człowiekiem tylko władcą czasu - dzięki czemu jego śmierć nie kończy jego lini życia on sie reinkarnuje w jago nowa osoba. Jest to najdłuższy serial SF na świecie :)



Nie ma tez co liczyć na flaki, krew itp gdyż serial jest tez kierowany do młodszych widzów. Jednak to nie przeszkadza by wręcić się w to :) Polecam w 100% - tylko tak jak mówie trzeba przetrwać 1 seson, poźniej idzie



Zaznacze, że nie musicie oglądac serii tych sprzed 89 roku bo to by zabiło :) Seria została wznowiona i jest wytłumaczone wszystko co i jak i po co :) Stara seriia jest dla wielkich fanów :) jednak spokojnie można zacząć od tej z hmm 2002r bodajże :)



To chyba na tyle :)
 
To jeszcze pytanie, widziałem że teraz 8 sezon leci, także muszę oglądać od 1? Czy jak odpalę od końca 8 będzie git?
 
Nie no bez przesady :) od 2 jeszcze tak :) ale od 8 to nie da rady nie zrozumiesz pewnych wątków, które są bardzo istotne xD przegapisz według mnie fenomenalnego Matta Smitha.
 
Ludzie pomocy !



Dajcie jakiś dobry serial na niedzielny wieczór !







PS te już obejrzałem: SOA, Dexter, True Detective, Utopia, Gra o Tron itd.
 
widziałem więcej pewnie( Hannibal - zajebisty), ale z tych co napisałem to taka właśnie tematyka;)



Widziałeś jeszcze SUper Natural, The walking dead, Banshee ale to wszystko syf, seriale klasy B.
 
Suits, Fawlty Towers, The Wire, Twin Peaks, The Sopranos, The Americans, The Killing, Misfits, Sherlock, Southland itp
 
Chcialbym kiedyś ruszyć Rodzine Soprano ale jest problem ze znalezieniem w sieci odcinków ;/
 
lol ja nie mam tyle miejsca na dysku :D



Grzesiu znajdz mi linki do Sherlocka,bo te co widzę na piratach to są z esp napisami wbitymi w obraz;/ sezona 1
 
Polskie seriale ktoś ogląda? Na krawędzi - dobre to?



Wiadomo że Pitbull, Glina, Fala zbrodni, to mega dobre seriale, ale czy po nich coś dobrego z polskich seriali powstało?
 
Sherlocka właśnie oglądam od kilku dni, zajebisty - polecam



Poza tym na maksa wciągnął mnie Hank Moody :-)
 
Collin Farrell zagra w nowym sezonie True Detective



http://www.independent.ie/entertainment/television/tv-news/colin-farrell-confirms-true-detective-role-30603183.html
 
True Detective - najlepszy serial ostatnich paru lat.



A z innej beczki - polecam Trailer Park Boys, ale tylko z lektorem, bo facet jest konkretny. Dojechałem właśnie do 6-tego sezonu i nadal śmieję się jak głupi z Bubblesa i reszty dzików.



:-)
 
Lektor z CC robi swoje, to fakt. Bez niego serial to inna bajka, ale też zajebisty. 8 sezon jedynie bez lektora oglądałem, a zapowiadają 9,10 i 11. 9 w marcu ma być ;-) Dla mnie to top3 seriali, która zawsze chętnie wznowię i coś więcej dla mnie "znaczą" :D Cypher Reno 911 też powinieneś oblukać jak nie widziałeś, choć to inna bajka, ale też paradokument na brecht :-)
 
Dzięki Panowie za Sherlocka ! zacnie się to ogląda i cieszy fakt, żę odcinki nie są króki tylke staranie je robią.
 
Panowie polecam gorąco American Horror Story: Asylum. Jest wszystko co potrzebne do zrobienia serialu w klimacie horror: szpital psychiatryczny w dworku, zakonnice, nazidoktor, kosmici, retro czasy, opętania, eksperymenty. Jestem na 7 odcinku i naprawde daje rade !
 
Back
Top