Seriale

The Strain śledziłem od początku. Rozwijał się dość powoli, ale wciągnął przyznam. Z resztą nawet wątek Polski i obozu w 1944 się pojawił jako dość ważny dla początków "problemu" postaci aktualnego świata w tym serialu ;-)
 
Arlovski jeśli chodzi o odcinki to polecam eztv.it tam jest mnóstwo seriali i łatwo pobrać. Co do House of Cards to jak dla mnie świetna produkcja, bezbłędny i bardzo charyzmatyczny Kevin Spacey, genialne są jego monologi do widza i przerywniki scen, ogólnie polecam serdecznie. Tematy polityczne jakoś nie bardzo mnie pociągają ale tam są dość ciekawie zaprezentowane, dużo układów i przekrętów
 
Czekam z niecierpliwością na Peaky Blinders. Szkoda, ze znowu będzie to pewnie 8-odcinkowy sezon. Jednak jest to chyba najlepszy serial Brytyjski który ogladałem, gdzie ten akcent pasuje mi idealnie. I ten klimat... Magia!
 
Southcliffe warto obejrzeć, jeszcze mniej, bo 6 odcinków, ale serial zapada w pamięci ;-) Też czekam na Blindersów.



PS:Nikt nic o Z Nation nie pisze? Słabe te zombiaki, ale fabuła jak na start może być. Zdziwiłem się, że zginął w 1 odcinku akurat ten "bohater", ale dziecko-zombie było mocne :D
 
Ależ szufladkujecie :P Ja tam o zombie bardzo wiele amatorskich produkcji widziałem nawet, każdemu można dać szansę ;-) Sam wygląd zombie jest dość słaby w porównaniu z Walking Dead (na Pulsie zaraz 1 odcinek 1 sezonu,a w połowie października 5 sezon rusza w USA), ale pierwszy odcinek był okej :-)
 
Szczerze to ja nie patrzę na to spod czego co wychodzi, może dlatego daje szansę ;-) Zawsze może zdarzyć się coś co zmieni coś wydającego się nie do zmiany ;-) Tak samo w sporcie, w MMA wyśmiewany Arlovski może wkrótce zawalczyć o pas UFC ponownie, a w tenisie np. Chinkę Peng, która doszła do półfinału US Open eliminując m.in. Radwańską, a przez lata nie grała nic wielkiego ;-)
 
Tak "Sharknado", po polsku: Rekinado :-)



7557507.3.jpg




I tego są / będą 3 części :-)
 
Jak są 3 części to ktoś to musiał oglądać :D Nie wyszło im i wyciągnęli wnioski. Po błędach do celu i dobrego produktu też można dojść ;-)
 
Jak są 3 części to ktoś to musiał oglądać :D




Ty :-)




Nie wyszło im i wyciągnęli wnioski. Po błędach do celu i dobrego produktu też można dojść ;-)


Ale im od początku nic nie wychodzi. Nie wyciągają żadnych wniosków :P
 
Ja nie oglądałem ani jednej, nie słyszałem o tytule :P Na Hataku nic nie ma ;D



Skąd wiesz skoro nie oglądałeś Z Nation :P? Dużo o zombie powstało, na pewno oglądali i zrobili coś swojego, ale nie aż tak odstającego według mnie ;D Zobaczymy jak będzie później ;-)
 
@Grzechu The Fall zaraz sobie wypozyczam,moze byc dobry.Ogladalem wiekszosc seriali,z tych lepszych typu The Wire,BB,Oz itp itd jednak jakos nie moglem sie przemoc do Sons of A narchy.W sumie nie wiem dlaczego,moze tematyka brodatych motocyklistow jakos doo mnie nie przemawia. Moglby ktos w kilku zdaniach zachecic/ zniechecic mnie do tego serialu (Born nie Ty :-)) bo zauwazylem,ze chyba sie nim jaracie
 
Grzechu, kierowanie się opiniami nie raz mnie do siebie zraziło. Co własna ocena to jednak zupełnie co innego, tym bardziej w dobie dzisiejszego, wszędobylskiego hejtingu, "bo tak" ;-) Co tam pisali na temat 1 odcinka swoją drogą? Jestem ciekaw jakichś sensownych argumentów na nie, aż tak bardzo jak w przypadku pomysłu o rekinach ;-)



Czemu nie ja? Słowem o nim dotąd nie wspominałem :D Raczej nie zniechęcę, bo wygląda dobrze, ale nie oglądałem tego serialu :D Zlinczują mnie pewnie zaraz, ale nie boję się mówić jak jest :D Z zewnątrz jakoś doceniam serial i ich zajaranych tym widzów, ale nie chce mi się za niego zabierać. Boję się, że po czymś związanym z anarchią wyjdę na ulicę i już definitywnie wyraże swoje niezadowolenie z panującego systemu ;-)))
 
Grzechu, kierowanie się opiniami nie raz mnie do siebie zraziło.




Wiem, ale tutaj dochodzi do tego fakt, że to Asylum. Gdyby pisali pochlebne opinie to bym się zastanowił :-)

Co tam pisali na temat 1 odcinka swoją drogą?


Ponoć dużo zabijania. Drętwa gra aktorska, chujowe efekty specjalne.




Moglby ktos w kilku zdaniach zachecic/ zniechecic mnie do tego serialu


W SOA nie ma nudy :) Jest dużo zabijania, dużo sexu, łapówki, intrygi i niemożliwe do podjęcia wybory głównych (i drugo, i trzecioplanowych także) bohaterów. Jest handel bronią, handel narkotykami, i są burdele. I jest Peggy Bundy. W dodatku świetna muzyka.
 
SoA jest bardzo dobrym serialem. Motocykle (coś co lubię), gangi, broń, w każdym ocinku pełno akcji. Kazdy odcinek kończy się tak, ze musisz zaraz włączyć kolejny. Jest sporo takich wydarzeń, których rozwiazań byś się nie spodziewał. Ogółem, fajny klimacik i muzyka.
 
@Gambit



:-) Dzięki Ci za polecenie Gomorry! Obejrzałem 3 odcinek i jestem pod wrażeniem. Na taki serial czekałem, jest w nim wszystko to czego oczekuje od takiej produkcji! Dzięki, że się podzieliłeś tym tytułem i polecam wszystkim, bo póki co jest zajebiście.
 
@Up



No ja żałowałem przy tym serialu jednego...że nie znam włoskiego :D Świetny serial. Myślę nad obejrzeniem ponownie, bo teraz są już polskie napisy, a częściowo z angielskimi oglądałem. Jest też film Gomorra z 2008 bodajże roku, warto obejrzeć, podobny klimat i część "obrazów", ale zupełnie inna perspektywa i jednak serial mi bardziej w pamięci na pewno zapadnie.
 
Film też na pewno obejrzę, ale dopiero po skończeniu serialu. Najgorsze jest to, że dopiero zacząłem go oglądać, a już się denerwuję, że jest tylko jeden sezon i za moment go skończę :P
 
Back
Top