Seriale

Dokładnie, Shamelles US. Widzę, że Samelles UK jest praktycznie na tej samej zasadzie, tylko, że Brytyjskie i było pierwsze. UK jednak nie oglądałem. Może przyjdzie jeszcze na to czas.



Shamelles US bardzo mi się spodobało. Już od pierwszego odcinka poczułem "to coś" w tym serialiku. Fajna historia, spoko bohaterowie, odcinki leciały mi na prawdę jak woda - jeden za drugim, wciągnąłem się nieźle i miło spędzałem przy nim czas. Ale wiadomo, każdy ma inne gusta, komuś innemu może nie podejść. Ja od siebie bardzo polecam. Jest duzo śmiechu, trochę cycków, a potem wychodzi tak na prawdę dramat.



Teraz mnie to Shamelles UK zaciekawiło. Oglądął ktoś obydwa seriale? Możecie zrobić jakieś porównanie? Osobiście bardziej wolę akcent amerykański niż brytyjski, przywiązałem się też do Shamelles US. Chyba z ciekawości obejrzę kilka odcinków UK.
 
Spoiler Suits 4 sezon.



Zaczeło się już w 3 sezonie, ale w 4 już poważnie zastanawiałem się, czy to dalej ten sam serial, czy może Moda na sukces. Jeszcze praca Mike'a w bankowości inwestycyjnej. Nawet przez sekundę nie miałem wątpliwości, że koniec konców będzie powrót do Pearson&Specter. To był tak pewne, jak idiotyczne wytłumaczenia Koniny po kolejnych upokorzeniach. Jedynie ostatnie 5 minut ratuje sezon i dobrze rokuje na przyszłośc.



Koniec spoiler.
 
1 odcinek 5 sezonu Boardwalk empire wczoraj w USA...



Poza tym Czas honoru się rozpoczął "Powstanie" na dobre. The Leftoverers 1 sezon wczoraj się skończył, Wirus czyli The Strain coraz bardziej mnie wciągnął. The Last Ship się skończył tydzień temu, nawet fajny serialik. Jest co oglądaćć ;-) A Extant taki trochę mocno S-F, ale da radę się wkminić w sumie, choć też już końcówka 1 sezonu się zbliża ;-)
 
Ogląda ktoś Strike Back? Jeden z moich ulubionych seriali. Niestety ze względu na kontuzję jednego z 2 głównych bohaterów (Sullivan Stapleton) premiera 5 sezonu opóźnia się trochę i pewnie będzie dopiero w 2015. Właśnie się dowiedziałem, że jedną z pobocznych ról dostał Bisping
 
Niedawno skończyłem oglądac Strike Back, bardzo dobry serial, też czekam na 5 sezon ;)

Właśnie się dowiedziałem, że jedną z pobocznych ról dostał Bisping


Mój ulubiony zawodnik!



ufc.jpg




To Bisping kiedyś mówił, żeby Guy Ritchie przy następnym swoim gangsterskim filmie, o nim pamiętał? :-)
 
Zależy co kto lubi, bo 2,3,4 są robione przez inną stację. Od 2 sezonu zmienia się prawie cała obsada.
 
Po pierwszym odcinku 2 sezonu jest wqrw na maksa, ale od drugiego jest mega. Nowa para bohaterów miażdży i się świetnie uzupełnia, a i cała konwencja się zmienia, jest trochę mniej poważnie, więcej akcji, wybuchów itp. Ja uwielbiam, będę każdemu polecał.



A muzyczkę z intro mam ustawioną jako sygnał telefonu :-)



L_StrikeBkVeng_SI.jpg
 
Z ciekawości obejrzałem dwa pierwsze odcinki Shameless UK. Moja reakcja? Loooooool!



Z tego co sam widziałem i wyczytałem, pierwszy sezon jest identyczny i w Shameless UK i US. Dalej nie wiem. Jednak wszystko, poza jedną rzeczą, mi się bardziej podoba w wersji US. W UK nie mogę się przyzwyczaić do aktorów (jakoś chba gorzej dobrani są), słaba jakoś do któej też przyzwyczajny nie jestem i ten denerwujący nie brytyjski akcent. Jedno, co bardziej mi się podoba w UK niż US to chyba aktorka grająca Sheilę :-)



Nie będę kończył wersji z UK, za bardzo zżyłem się z rodzinką US, wiec bede czekał tam na kolejny sezon. Teraz wracam do nudzednia się z Homeland.
 
midern aktorzy Ci bardziej pasuja w US bo tą wersje widziałeś jako pierwszą i taki masz tego obraz, co do akcentu to ja lubie więc mogłoby mi podejść ale za dużo póki co obowiązków i seriali w trakcie żeby brać się za kolejną tak dużą produkcję. Może kiedyś spróbuje
 
Właśnie skończyłem Gomorre, zachwyt i wkurw jednocześnie. Z jednej strony jeden z najlepszych seriali ostatnich lat (w ogóle ten rok jest jakiś fenomenalny - TD i Fargo), a z drugiej znowu będę się czuł jak narkoman na detoksie.



Przy mafii z kamorry akcje z SoA wyglądają jak zabawa dzieci w piaskownicy ...



9-/10 (nie ma 10 bo jednak zakończenie mnie trochę wnerwiło)



Muzyka jest fenomenalna.



https://www.youtube.com/watch?v=pdTJJvgBlaQ
 
Całkowicie zapomniałem, ze jest wrzesien i, że to właśnie w tym miesiącu startują kolejne sezony wielu seriali. Liczę, ze już jutro ściągnę SoA!
 
Panowie polećcie jakiś dobry serial. Do tej pory obejrzałem TWD, Beraking Bad, True Detective. Szukam czegoś co trzyma w napięciu, są intrygi, rozkminy. Najlepiej żeby nie było to żadne SF ani fantasy, także np. Gra o Tron odpada.
 
Jak znajdziej gdzieś suby do Trailer Park Boys (s8 oczywiście) Gambit to daj znać ! Dzięki.
 
Niby Spacey, niby fajny temat, ale jakoś ciężko szło mi oglądanie 1 sezonu - nie wkręciłem się tak jak myślałem że się wkręcę. Także 2 sezon odłożyłem póki co i czeka.
 
Początek ostatniego sezonu SoA mocno średni, na plus jak zawsze muza - tym razem cover Queen



https://www.youtube.com/watch?v=HgYghNvRO4k#t=105







http://hatak.pl/artykuly/kontynuacja-serialu-swiat-wedlug-bundych-w-planach



Married with Children to klasyk nad klasykami, fajnie byłoby zobaczyć ich znowu razem, a i przygodami Buda bym nie pogardził, zwłaszcza, ze ostatnio kojarzę go tylko z gościnnych występów w Entourage.
 
Trailer Park Boys jak zwykle zajebiste. Napisów bym się chyba nie spodziewał, ale kto to wie. Film "Don't legalize it" obejrzany i cały sezon, czeka jeszcze Special live in fucking Dublin ;-) Ciekawe czy 9 sezon będzie, bo koniec tego mnie nie ucieszył...



Jutro Z Nation, nowy serial o zombie ;-D
 
Back
Top