Seriale

:travolta:


Tam Stallone i jeden z reżyserów zostali oskarżeni o nazwanie niektórych statystów "brzydkimi", "górą sadła" oraz "grubasem z laską". Osoba, do której zostały skierowane te słowa powiedziała, że "zraniono jej duszę".

Osoba, do której zostały skierowane te słowa powiedziała, że "zraniono jej duszę".

"zraniono jej duszę"

"zraniono jej duszę"


:waldeklaugh:
 
Jedziesz Sly z tymi placzliwymi kurwiszonami, pewnie do castingu chcieli jakiś lqbtqthsh wrzucić, Tulsa King to Sly i nikt inny, reszta w tym serialu jest nie istotna
co najśmieszniejsze tam jedna była z tego rozdania, ta ze sklepu dziwaczka, paranoja
 
Jestem po dwóch odcinkach i mi się ogólnie podoba. Choreografia na duży plus. Począwszy od krypty, przez ghula, pancerze wspomagane, po takie pierdoły jak stimpaki, jajka nadziewane mniam mniam czy bronie. Oczywiście jest kilka szczegółów które kłują w oczy jak wtrącenia z niebinarnym giermkiem, ale ogólny odbiór serialu wg mnie na plus. Zobaczymy co będzie dalej.
 
Jestem po dwóch odcinkach i mi się ogólnie podoba. Choreografia na duży plus. Począwszy od krypty, przez ghula, pancerze wspomagane, po takie pierdoły jak stimpaki, jajka nadziewane mniam mniam czy bronie. Oczywiście jest kilka szczegółów które kłują w oczy jak wtrącenia z niebinarnym giermkiem, ale ogólny odbiór serialu wg mnie na plus. Zobaczymy co będzie dalej.
obejrzałem jeden odcinek z ciekawości bo nie znam zupełnie uniwersum fallouta, to kurwa dziwadło co to tam robi?Jak tego tam więcej wsadzili to sram na ten serial.
A zapowiada się dobrze i chętnie bym całość zobaczył.

mam nadzieję że szybko zdycha w 2 odcinku ten giermek
:werdum:
 
Wczoraj wjechały łącznie 4 odcinki i jak wieloletni fan tego uniwersum, który grał w każdą z części gry, jestem zadowolony i wieczorem odpalam dalszy ciąg. :tysoncoffe:
 
Drugi sezon dużo słabszy? Niedawno obejrzałem pierwszy i był całkiem spoko.

Problem 3 ciał
Jak dla mnie nic specjalnego. Początkowe odcinki dość fajne, ciekawe pomysły i wątki są poruszane, ale wyszedł z tego trochę taki generyczny serialik sci fi.
6/10
Problem Trzech Ciał mnie zniechęcił jak zauważyłem różne działanie fizyki w tym samym ułożeniu ciał i od tego momentu przestałem oglądać, chyba na trzecim odcinku. Trochę za skąpo lokacje zrobione, dziwni aktorzy, gra aktorska średnia +, ta fizyka skopana (chyba że celowo fizyka za każdym razem inaczej działa), plus za dużo słabego CGI. Fabularnie fajnie się zaczął (do drugiego), ale już w trzecim Kewul się odpalił na pełnej :kawulpokapoka:
 
obejrzałem jeden odcinek z ciekawości bo nie znam zupełnie uniwersum fallouta, to kurwa dziwadło co to tam robi?Jak tego tam więcej wsadzili to sram na ten serial.
A zapowiada się dobrze i chętnie bym całość zobaczył.

mam nadzieję że szybko zdycha w 2 odcinku ten giermek
:werdum:
Ja obejrzałem jeden, nie wiem czy dam radę oglądać dalej.
Giermko, powiedziało
Kurwa obrzydliwa ta nowomowa.
 
Fallout spokojnie do obejrzenia. Gry nie znam. Ma swój klimat, nie do końca na serio, przypomina troszkę klimatem i wizualnie Twisted Metal, trochę BioShock.
 
Fallout jest tak chujowy jak gra?
ZEGNDaPoNwe7mIsTQjmBgfQ71lmOPWPM.jpg
 
Fallout spokojnie do obejrzenia. Gry nie znam. Ma swój klimat, nie do końca na serio, przypomina troszkę klimatem i wizualnie Twisted Metal, trochę BioShock.
Hehehe, to odpal sobie gierki, a klimat... Cóż, nigdy nie był serio, poza momentami jak był na strasznie serio :tellmemore:
 
Zajebisty jest ten Fallout :antonio:

Początek taki sobie, ale im dalej tym lepiej. Jeszcze bardziej szkoda Wiedźmina gdy widzi się taka adaptację.
Realizacyjnie cudo.
Obejrzałem trzy odcinki, jest spoko. 10 lat temu powiedziałbym, że nic ciekawego, ale na dzisiejsze czasy warte obejrzenia.
 
Back
Top