Seriale

Od początku to nie było przyjacielskie ognisko tylko odkopywanie mogiły. Kretynka kompletnie rozmyła bardzo solidny materiał o przemyśle zbrodni ludzi zza kurtyny.
Nie potrafię tego inaczej określić jak uśmiercanie wyższej kultury. W zamian sztampowa papka dla mas.
To celowe, chodzi o zmianę narracji względem określonych aspektów - zbrodnia ludzi zza kurtyny niezbyt pasuje komunistycznemu rządowi Europy, a jako że planują pokój z Rosją, to jeszcze gorzej, więc Ruskich trzeba wybielać.
 
True detective nowy sezon....
Co to kurwa jest za gówno to ja nie ma pytań. Przecież to jest jakaś abominacja detektywistycznego serialu. Co ja sobie zrobiłem, że to obejrzałem...
:juanlaugh:
Masters of the Air też dupy nie urywa, nie ten sam poziom co Pacyfik, a tym bardziej Kompania Braci.
 
True detective nowy sezon....
Co to kurwa jest za gówno to ja nie ma pytań. Przecież to jest jakaś abominacja detektywistycznego serialu. Co ja sobie zrobiłem, że to obejrzałem...
:juanlaugh:
Mam na liście ten serial, jest sens w ogóle to ruszać?
 
Sięgnąłem w końcu po polski "Rojst". Pomijając delikatną jak na netflix dawkę LPG to po obejrzeniu trzech odcinków zaczyna się obiecująco.
 
sdasd.png


:korwinlaugh:
 

Oooo kurwaaaaa! Pamiętam jak to.oglądałem na fox kids. Słuchajcie mam pytanie o tych x menow. Pamiętam, że jak pokonywali apocalypto, to gdzieś w kosmosie Bishop biegał, po takiej ala drodze kosmicznej i cały czas zaczepiał go taki ala błazen. I potem na końcu się w coś przemienił i okazało się, że chyba wcale nie był głupim błaznem tylko jakąś turbo silną postacią. Kojarzycie może kto to był? Bo nie wiem czy już nie było potem odcinków czy po prostu fox kids nie emitował dalszych.

Jeszcze ruda... :lizoremotmaly2:
 
Last edited:
Oooo kurwaaaaa! Pamiętam jak to.oglądałem na fox kids. Słuchajcie mam pytanie o tych x menow. Pamiętam, że jak pokonywali apocalypto, to gdzieś w kosmosie Bishop biegał, po takiej ala drodze kosmicznej i cały czas zaczepiał go taki ala błazen. I potem na końcu się w coś przemienił i okazało się, że chyba wcale nie był głupim błaznem tylko jakąś turbo silną postacią. Kojarzycie może kto to był? Bo nie wiem czy już nie było potem odcinków czy po prostu fox kids nie emitował dalszych.

Jeszcze ruda... :lizoremotmaly2:
Immortus
 
Oooo kurwaaaaa! Pamiętam jak to.oglądałem na fox kids. Słuchajcie mam pytanie o tych x menow. Pamiętam, że jak pokonywali apocalypto, to gdzieś w kosmosie Bishop biegał, po takiej ala drodze kosmicznej i cały czas zaczepiał go taki ala błazen. I potem na końcu się w coś przemienił i okazało się, że chyba wcale nie był głupim błaznem tylko jakąś turbo silną postacią. Kojarzycie może kto to był? Bo nie wiem czy już nie było potem odcinków czy po prostu fox kids nie emitował dalszych.

Jeszcze ruda... :lizoremotmaly2:


Chyba trafiłem?
:cool:
 
To on! I co się z tą postacią później stało? To jakiś uber kozak czy szybko przemienili go? Nigdy komiksów nie czytałem, a szkoda...

Screenshot_2024-02-15-17-55-53-70_7a5391456ddf15713cd09dfbd75e8325.jpg
 
Back
Top