Seriale

K..a ale mnie wybijają te murzyny z dredami ze świata HOTD. To tak jakby Fred Flinston wszedł do świata Matrixa.

I tu nie bije do murzynów, co do tych sztucznych dredów które NIE MIAŁY K...A PRAWA WTEDY ISTNIEĆ i od razu wybijają mnie z tego świata, ze to fikcja. Nie wiem jak oni mogli to przyklepać.
Ty, dziadek, ale już w starożytnym Egipcie noszono coś na kształt dredów.
 

Już jebać tego czarnego Velaryona, jakoś to przeżyję, o ile nie spieprzą materiału źródłowego. Po tym trailerze jestem zajawiony, wygląda mega fajnie.
Alicent Hightower z miejsca uplasuje się wysoko w kategorii najbardziej wkurwiających żeńskich postaci małego ekranu, tego jestem pewien.

Caraxes <3

I już nie mogę się doczekać walki Vhagar z Caraxes nad Okiem Boga, HBO umie w efekty specjalnie i spodziewam się epickiego rozpierdolu.
 
Już jebać tego czarnego Velaryona, jakoś to przeżyję, o ile nie spieprzą materiału źródłowego. Po tym trailerze jestem zajawiony, wygląda mega fajnie.
Alicent Hightower z miejsca uplasuje się wysoko w kategorii najbardziej wkurwiających żeńskich postaci małego ekranu, tego jestem pewien.

Caraxes <3

I już nie mogę się doczekać walki Vhagar z Caraxes nad Okiem Boga, HBO umie w efekty specjalnie i spodziewam się epickiego rozpierdolu.
Martin by im nie pozwolił tego spierdolić, dobrze wiemy że od 5 sezonu GOT wszystko się zaczynało jebać, HBO nie stać na drugą wtopę.
 
Martin by im nie pozwolił tego spierdolić, dobrze wiemy że od 5 sezonu GOT wszystko się zaczynało jebać, HBO nie stać na drugą wtopę.
I bardzo dobrze. Najwyższy czas sobie obie części Ognia i Krwi przypomnieć, żeby na świeżo konfrontować literacki oryginał z serialem.
Bardzo mi się podoba, że w serialu będą linie czasowe, bo zaczynać wszystko od
śmierci Viserysa
mogłoby wprowadzić chaos, a tak wg tego co widać na trailerze spodziewam się eleganckiego wyjaśnienia czemu do Tańca Smoków w ogóle doszło.
 
Tak sobie jakiś czasu pomyślałam, że czas nadrobić Better Call Saul, skoro poprzednie sezony i całe BB widziałem. Nie pamiętałem kropka w kropkę co się działo, spodziewałem się że obejrzę dla zwykłego obejrzenia. Ale... Po raz kolejny poczułem ten klimat, to budowanie historii, kadry, otoczkę. I jestem zajarany tym sezonem po tak długiej przerwie. Ten najnowszy odcinek trzymał w napięciu i w dwóch scenach siedziałem jak na szpilkach, dobre prowadzenie emocji i akcji. Kozak
 
The Terminal List spoko serial, fabuła niby banalna, spisek na najwyższych szczeblach w wojsku, rządzie i żołnierz, który się mści i chce wszystkich odjebać, ale fajnie to zekranizowali. Wciągający sensacyjniak, mi się podobało, lubię nawet tego Pratt'a, dobrze zagrał, jak będzie ekranizacja drugiej części to na pewno obejrzę.
 
Taka ciekawostka. Aktorka grająca dorosłą Rhaenyre Targaryen, w prywatnym życiu uważa się za osobę niebinarną czyli uważa, że nie jest ani kobietą , ani mężczyzną.

Widać to po jej ubiorze na fotce.

1658444051078-png.41808
1658444869190.png
 
Last edited:
Takie facetki po czasie lubią robić sobie operacje na chłopaka. Trochę odważny casting HBO.

Na początku taką osobą była Ellen Page, a teraz jest Elliotem.
 
Co Cię skłoniło do tego wniosku, stosunek do tego chłopaka pracownika? Może czegoś nie wyłapałem...
Kiedys bym na to nie zwrocil uwagi, ale Netflix tak mi obrzydził takie wstawki, że jestem wybitnie przeczulony.

@Tar-Ellendil
która scenę masz na myśli, ta u gdzie max został zabity? Tam było jakie sodniesienia do tego, że ich relacja jest inna niż przyjaźń/rodzina?
 
Kiedys bym na to nie zwrocil uwagi, ale Netflix tak mi obrzydził takie wstawki, że jestem wybitnie przeczulony.

@Tar-Ellendil
która scenę masz na myśli, ta u gdzie max został zabity? Tam było jakie sodniesienia do tego, że ich relacja jest inna niż przyjaźń/rodzina?


W dodatku Lalo i Hector się naśmiewali, że Gus jest gejem od dłuższego czasu
 
Kurwa nie skończą ciągnąć tej żenady... TWD, fTWD i jeszcze kolejny szit od 2023?
Z Rickiem i Michonne obejrzę, reszta i kilka ostatnich sezonów dramat.. ale losy tej dwójki jeszcze ciekawią
 
Jest całkiem dobrze, oby nie spieprzyli fabuły. Ten chłopiec z cyckami w trailerze to raczej nie Sauron / Annatar.
raczej jednak Sauron skoro dziadek mówi do tego bachora czy słyszał o Sauronie 1:16

i jeszcze rodzynek na koniec:
you have been told many lies about middle earth.... wprowadzenie do ery lpg bohaterów, czarnej królowej ludzi, czarnej królowej kurdupli, czarnych midi kurdupli, czornych elfów i ciotowatych białych w rolach rycerzyków i elfików

:juanlaugh:

edit: ale Balrog będzie ten sam
:awesome:
 
raczej jednak Sauron skoro dziadek mówi do tego bachora czy słyszał o Sauronie 1:16

i jeszcze rodzynek na koniec:
you have been told many lies about middle earth.... wprowadzenie do ery lpg bohaterów, czarnej królowej ludzi, czarnej królowej kurdupli, czarnych midi kurdupli, czornych elfów i ciotowatych białych w rolach rycerzyków i elfików

:juanlaugh:

edit: ale Balrog będzie ten sam
:awesome:
Jednak to nie jest Sauron/Annatar.

 
Fajnie że full trailer HOTD w 4 dni robi 15 mln na YT. To pokazuje mega moc GOTa.

W końcu na świecie po kilkudziesięciu latach jest porządna alternatywa co do fantasty średniowiecznego w kinematografii dla Lotra, który dla mnie zawsze był maks do 10 roku życia.

:applause::applause::applause:

Bałem się, swego czasu że świat nic innego nie wpuści na salony i będzie tylko ten cukierkowy świat LOTR. Uf....
 
Back
Top