Seriale

Ale odcinki już nie.
No jest gorzej, ale moim zdaniem jest dobrze, już bez przesady z tym marudzeniem. Po prostu pierwszy sezon był tak dojebany, że drugi wypada przy nim blado, ale wcale nie jest aż tak słaby. Trochę za bardzo amerykański jest czyli strzelaniny, wojny gangów, gwalty na zlecenie, bez zlecenia zresztą też i brawurowa jazda samochodem cinquecento. Tak poza tym to ogląda się całkiem przyjemnie.
 
50q4sidfe2831.jpg
 
Podobno ktoś jeszcze oprócz Ciebie czekał tak długo.
:lol:

No nie mam okazji od dawna żeby siąść na x h i poprostu wciągnąć sezon, dwa góra 3 naraz jak najbardziej lubie. Tylko podczas choroby tfu. Jak trafiłem na line od duty, właśnie podczas choroby, to wrzuciłem 3 sezony jednego dnia :putinlaugh:
 
No nie mam okazji od dawna żeby siąść na x h i poprostu wciągnąć sezon, dwa góra 3 naraz jak najbardziej lubie. Tylko podczas choroby tfu. Jak trafiłem na line od duty, właśnie podczas choroby, to wrzuciłem 3 sezony jednego dnia :putinlaugh:

To jest jedyny serial przy którym rzuciłem wszystko i pojechałem w Bieszczady pobrałem całość jak tylko wjechał nowy sezon.
 
Dark, Yellowstone, Stranger Things zaraz Dom z papieru ... a czasu brak :cry:
Pod powierzchnią drugi sezon też by obejrzeć. Jedynka całkiem dobra
 
Co lepsze Dark czy Stranger Things? Dark wciagnalem, mega produkcja, ST odpuscilem po dwoch odcinkach, rozkreca sie?
 
Back
Top