Seriale

giphy.gif
 
Dosc fanowska opinia -

Wjebali wszystkich kupą w jeden odcinek i uj, nie konkret wyszedł. NK nawet nie pokazali plus nikt ważny nie zginal ::jondance::
 
Dosc fanowska opinia -

Wjebali wszystkich kupą w jeden odcinek i uj, nie konkret wyszedł. NK nawet nie pokazali plus nikt ważny nie zginal ::jondance::
Typowy pierwszy odcinek, kilka spotkań, rozmowa Sama z Jonem i nic więcej.
A, noi Cersei wydymana :triggered:
 
-ciekawe co Bronn zrobi, wątpię aby do Cersei przystał, ale z drugiej strony aktor mówił że ludzie go będą mniej lubić po tym sezonie
-spotkanie Ogara z Aryą rozczarowanie, chyba oboje udają antypatię, .Ogar się lekko usmiechnal, ma prawo być zły, ale Arya chyba nadal udaje że nie lubi Ogara, kurewsko się zachowała, brakowało konwersacji jakiejś między Ogarem a Sansą
-Tyrion jak mógł zaufać Cersei, chociaż teoria o zdradzie może jest prawdziwa i ie ściemnia
-Tormund, Beric i Edd śmieszna scena, a ta z tym dzieckiem co ożyło o 3 w nocy trochę creepy, chce się w końcu dowiedzieć co znaczy ten cały symbol białych wędrowców
-wszyscy spina do Jona, eh kurwa młoty, ciekawe co będzie jak się wyda że jest Targiem
-może Jaime powie w końcu jak to było z szalonym królem i trochę oczyści swoje imię
-biedny Samwell, już na wieść o ojcu był smutny i zły (co mnie dziwi, no bo kto by po takim gościu rozpaczał, kto był gorszy Randyll dla Sama czy Tywin za Tyriona, chyba Randyll, dobrze że Dany chociaż wyznała prawdę a nie kryła się z tym
-generalnie odcinek jak zwykle pierwszy taki jeszcze bez akcji, tylko niedosyt pozostawił, ale jest głód na kolejne
-Jorah i Lyanna też mogliby mieć scenę wspólną
-już nawet Qyburn zaniepokojony był upadkiem muru, umarłymi, a Cersei że dobrze.Jak już Qyburna coś niepokoi to poważna sprawa
]
 
Last edited:
Wiadomo, że pierwszy odcinek musi być na wdrożenie, ale jak w tym sezonie będzie tylko 6 odcinków, to trochę wkurwia:crazy:
Dobrego zonka miał Jaime jak zobaczył emoBrana
 
1 i 2 sezon rewelacja a 3 to totalne gówno, wszystko masakrycznie naciągane, przedłużane, zakończenie 3 sezonu niejasne więc pewnie szykują kolejny sezon, ktorego juz mi sie nie bedzie chcialo ogladac
 
  • Like
Reactions: Ian
A tak bez spoilerów to myślałem, że Sansa nie może być już bardziej wkurwiająca niż była w 1 sezonie i w kilku późniejszych odcinkach, srogo się zdziwiłem, bo sposób w jaki rozmawiała z Tyrionem świadczy o tym, że jest nadętą, niewdzięczną pizdą.
 
A tak bez spoilerów to myślałem, że Sansa nie może być już bardziej wkurwiająca niż była w 1 sezonie i w kilku późniejszych odcinkach, srogo się zdziwiłem, bo sposób w jaki rozmawiała z Tyrionem świadczy o tym, że jest nadętą, niewdzięczną pizdą.
To racja, w ogóle Jona też się czepiała zbytnio, ale miała rację ktoś taki jak Tyrion nie powinien dać się nabrac, chyba ze nie dał się nabrać...nie będę spoilerował ale chyba wiecie o co chodzi
 
Back
Top