Seriale

Netflix ogłasza Mistrzostwa Świata w Masturbacji :beczka: a drugi sezon Big Mouth równie świetny jak poprzedni.

 
Trochę zapomniany serial, a szkoda bo bardzo dobry, taka rodzina Soprano w biznesie pogrzebowym.
999_270520041551.jpg
 
walking zgred wróciło jak się od tego dziadostwa uwolnić, co prawda puszczam do obiadu/podwieczorku czy sprzątania co by czasu nie tracić
:danaillegal:
 
walking zgred wróciło jak się od tego dziadostwa uwolnić, co prawda puszczam do obiadu/podwieczorku czy sprzątania co by czasu nie tracić
:danaillegal:
Ja oglądam bo ostatnie odcinki z Rickiem, nostalgia. Drugi odcinek nawet obejrzałem bez przewijania, chyba pierwszy od roku.
 
Pierwsze recki Ślepnąc od świateł wskazują nie tylko na najlepszy polski serial roku, ale i na tytuł, który może osiągnąć sukces za granica. Jest jaranko.
 
Egzorcyści są chorzy.

A tak na poważnie obejrzałem właśnie Tabu.
Myślę, że drugi sezon w Ameryce będzie jeszcze ciekawszy.
Właśnie obejrzałem. Przypadł mi do gustu nieziemsko. Nie mogę się doczekać. Aż mam ochotę obejrzeć coś z podobnym klimatem i osadzonym w XIX wieku.
 
Panowie wiele razy polecacie tutaj różne zajebiste produkcję, a jakie jest wasze top3, top5 najgorszych seriali jakie obejrzeliście?
U mnie to chyba
-Pięć dni (wybrane na hbo go przez moją kobietę totalna klapa)
-Suburra (chyba nadal się rozkręca)
-Biała Księżniczka (nuda, nuda, nuda)
 
Back
Top