Seriale

W tym serialu to już całkiem dziecko... To on w końcu opiekawał się tą Ciri czy ją dymał? :siara:
incredulous.gif
 
Przecież pierwszy sezon będzie bazował na pierwszych tomach opowiadań, a tam Ciri ma od 6 do 11 lat w momencie gdy się pojawia, także wybór aktorki jak najbardziej zrozumiały. Pewnie w następnych sezonach już ktoś inny będzie grał Jaskółkę i postarzą ją jak aktorów w GoT, bo 14 latka plądrująca wioski z bandą będzie wyglądała tragikomicznie.
 
Przecież pierwszy sezon będzie bazował na pierwszych tomach opowiadań, a tam Ciri ma od 6 do 11 lat w momencie gdy się pojawia, także wybór aktorki jak najbardziej zrozumiały. Pewnie w następnych sezonach już ktoś inny będzie grał Jaskółkę i postarzą ją jak aktorów w GoT, bo 14 latka plądrująca wioski z bandą będzie wyglądała tragikomicznie.
Przecież ona ma 17 lat z tego co ludzie piszą.
 
Przecież pierwszy sezon będzie bazował na pierwszych tomach opowiadań, a tam Ciri ma od 6 do 11 lat w momencie gdy się pojawia, także wybór aktorki jak najbardziej zrozumiały. Pewnie w następnych sezonach już ktoś inny będzie grał Jaskółkę i postarzą ją jak aktorów w GoT, bo 14 latka plądrująca wioski z bandą będzie wyglądała tragikomicznie.

Oj chyba nie masz racji. PO pierwsze ta dziewczyna ma ... 17 lat xD Po drugie nie zmienią nikogo z obsady.
Zresztą ona wygląda tak


No i gdybania na czym będzie bazował 1 sezon mija się z celem, jak tam już Fringilla jest.
 
Last edited:
Nowy odcinek Family Guya i tekst o Mariah Carey :antonio: Szkoda, że cały sezon nie wychodzi od razu...

Każdy moment w którym Stewie sięga po bejsbola jest zajebisty, chociaż @lugasek się pewnie nie zgodzi.
 
Moje top 3 razem z The Wire i The Sopranos. Uwielbiam. Christina Hendricks :lizoremotmaly2:
Roger Sterling :cmgkeepgoing:

U mnie Szipka na TOPie ... tak ładnie wyrosła :lizoremotmaly2:
sallydraper1975.gif


@Tar-Ellendil no niestety, czytając książki masz swoje wyobraźnie bohaterów. Jeszcze większy wpływ mieli na mnie REDzi, że podświadomie patrząc na aktorów konfrontuje ich z tymi przedstawionymi w grze. Do tego, żyjemy w czasach gdzie internet daje pole do popisu xD Trochę żal, aktorek/aktorów i w ogóle całej ekipy, że muszą spotykać się z taką falą hejtu, a przecież obsada to chyba najmniejszy problem o jaki musimy się martwić przy ekranizacji Wieśka (zwłaszcza, że krucjata przeciwko czarnej Ciri przyniosła efekty :lol:). Większość hardcorowych fanów pewnie wolałoby by cosplayerki zamiast aktorów.
 
U mnie Szipka na TOPie ... tak ładnie wyrosła :lizoremotmaly2:
sallydraper1975.gif


@Tar-Ellendil no niestety, czytając książki masz swoje wyobraźnie bohaterów. Jeszcze większy wpływ mieli na mnie REDzi, że podświadomie patrząc na aktorów konfrontuje ich z tymi przedstawionymi w grze. Do tego, żyjemy w czasach gdzie internet daje pole do popisu xD Trochę żal, aktorek/aktorów i w ogóle całej ekipy, że muszą spotykać się z taką falą hejtu, a przecież obsada to chyba najmniejszy problem o jaki musimy się martwić przy ekranizacji Wieśka (zwłaszcza, że krucjata przeciwko czarnej Ciri przyniosła efekty :lol:). Większość hardcorowych fanów pewnie wolałoby by cosplayerki zamiast aktorów.
No ta młoda teraz fajna też :lol:

Ten klimat i genialny portret epoki lat 60 :antonio:
Aż bym sobie znowu zobaczył
 
Uwielbiam Heńka Cavilla, ale czuję, że Wiedźmin od Netflixa to będzie straszne gówno. Choć chciałbym się mylić.
 
Uwielbiam Heńka Cavilla, ale czuję, że Wiedźmin od Netflixa to będzie straszne gówno. Choć chciałbym się mylić.
Podzielam twoje obawy, ale nie tylko o Wieśka się boję. Wobec ostatniego sezonu Gry o Tron i adaptacji Władcy Pierścieni też mam obawy. Jestem ogromnym fanem fantasy i cieszę się, że przynajmniej są jakieś produkcje na horyzoncie bo przedtem nie było na to środków.
 
Back
Top