Seriale

Byloby spoko jakby w Wieśku pojawiły sie jakies polskie nazwiska, np Magda Gessler moglaby zagrac Nenneke a Lechu Wałęsa - Bonharta:roberteyeblinking:
 
Dobrze, że laska zablokowała wcześniej portale społecznościowe ;)

Ciri wygląda świetnie
gLajrbm.png

Nie no żartuje
DpKKRH3XgAIFrBG.jpg
 
Nie znam za bardzo świata Sapkowskiego, ale powiedzcie mi czy ta cała Ciri ma wyglądać jak 8 latka? Geralt miał jakieś pedofilskie zapędy czy o co chodzi?
 
Back
Top