Seriale

Jeszcze dodam, że BCS powoli buduje napięcie, pokazuje jak ciężko przychodzi sukces. A potem dostajemy Breaking Bad, gdzie nauczyciel chemii pojawia się znikąd i niszczy imperia i życia wszystkich dookoła (Mike,Gus,Jimmie itd).

Walt nikogo się nie słucha, nie respektuje zasad gry.
 
Właśnie większość "zainteresowania" podczas oglądania tego serialu objawia się w tym, że każdy czeka, aż zaczną przewijać się wątki z BB. Chociaż ja akurat jakimś fanem serialu o Walterze White nie byłem to właśnie bardzo na to czekam. Żeby to nie był spinoff Breaking Bad nawet pewnie bym tego nie sprawdził.

I podejrzewam, że podobnie będzie z spinoffami Gry o Tron, choćby nie wiem jak zajebiste były, każdy będzie szukał w nich momentów spójnych z GoT.



Mi się akurat Breaking Bad bardzo dłużył, szczególnie ostatni sezon od połowy.
Końcówka, sequele itd. wiadomo. Często dorzynanie imprezy, żeby skapitalizowac, zamiast wyjść z imprezy w najlepszym momencie i zachować i dobre wspomnienia i niedosyt.
 
Końcówka, sequele itd. wiadomo. Często dorzynanie imprezy, żeby skapitalizowac, zamiast wyjść z imprezy w najlepszym momencie i zachować i dobre wspomnienia i niedosyt.
Akurat w przypadku BCS, postacie poboczne z Breaking Bad zyskują na jakości.
 
Wiadomo że to nie ofi, ale ta laska wygląda na taką która wołają o dowód przy zakupie alko xD

https://www.recapped.com/september-27-2018-rumors/

Nastepna-Yennefer-940x560.jpg
 
Tak mi się nic nie che oglądać, że wczoraj po siatce włączyłem Amazona i odpaliłem The Office.
:antonio::antonio::antonio::antonio:
 
Ahoj szanowni koledzy piraci!
Jeśli korzystacie z torrentów polecam program POPCORNTIME
Nie musicie czekać na pobranie filmu bądź serialu, odtwarza się jak w streamingu. Sam program jest mega dopracowany i wygląda lepiej niż np. HBO GO, chodzi w sumie też lepiej i ma więcej treści:roberteyeblinking:
Ktoś korzysta?
 
Ahoj szanowni koledzy piraci!
Jeśli korzystacie z torrentów polecam program POPCORNTIME
Nie musicie czekać na pobranie filmu bądź serialu, odtwarza się jak w streamingu. Sam program jest mega dopracowany i wygląda lepiej niż np. HBO GO, chodzi w sumie też lepiej i ma więcej treści:roberteyeblinking:
Ktoś korzysta?

Nikt madry nie korzysta. Ten program wysyła dane publicznie, wiec tak jakbyś seedował torrent na publicznym serverze. W obecnych czasach przypał.
 
Sharp Objects - ale ten serial jest dobrze pokurwiony. Końcówka ryja banie opór
mimo, że od początku obstawiałem, że to młoda odjebała te dziołchy
 
Skończyłem Rodzinę Soprano: 9+/10. Serial wybitny, nieustannie się go przyjemnie ogląda, cały czas fabuła biegnie w podobnym tempie. Wlatuje do TOP 3.
Jak myślicie, Tony na końcu umiera? Bo przeczytałem taką teorię na filmwebie, że zgodnie z tym fragmentem z łódki "Ponoć nawet nie słyszysz strzału gdy umierasz" to właśnie te nagłe urwanie sceny, ma sygnalizować, że boss zostaje zamordowany.
 
Skończyłem Rodzinę Soprano: 9+/10. Serial wybitny, nieustannie się go przyjemnie ogląda, cały czas fabuła biegnie w podobnym tempie. Wlatuje do TOP 3.
Jak myślicie, Tony na końcu umiera? Bo przeczytałem taką teorię na filmwebie, że zgodnie z tym fragmentem z łódki "Ponoć nawet nie słyszysz strzału gdy umierasz" to właśnie te nagłe urwanie sceny, ma sygnalizować, że boss zostaje zamordowany.
Oczywiście, że umiera. Według mnie nawet nie ma co tutaj analizować. Ale ten serial był cudowny. Aż naszła mnie chęć na powtórkę po 8 latach.
 
Tak wiem że twd skończyło się lata temu ale jeśli ktoś mi powie gdzie i jak obejrzeć 1 odcinek nowego sezonu, będę wdzieczny
 
Back
Top