Seriale

Tylko cipy toną!!! Maraton z Cobra Kai skończony - coś pięknego, najlepsza rzecz jaką widziałem od dawna. 9/10
 
Tradycyjnie w BCS nie dzieje się nic przez cały odcinek, człowiek zaczyna się wkurwiać, a potem na koniec dzieje się coś dziwnego i z niecierpliwością się czeka na następny odcinek, aby zobaczyć o co chodzi.

Tym razem chodzi mi o:

Radość Jimmiego po tym jak wina za śmierć zaczęła spadać na Howarda. Tylko pytanie, czy chodziło o te ubezpieczenie i radość przyszłego Saula, z powodu tego, że to jego trick wykończył brata, czy o to, że każdy będzie myślał, że to wina Hamlina?
 
Tradycyjnie w BCS nie dzieje się nic przez cały odcinek, człowiek zaczyna się wkurwiać, a potem na koniec dzieje się coś dziwnego i z niecierpliwością się czeka na następny odcinek, aby zobaczyć o co chodzi.

Tym razem chodzi mi o:

Radość Jimmiego po tym jak wina za śmierć zaczęła spadać na Howarda. Tylko pytanie, czy chodziło o te ubezpieczenie i radość przyszłego Saula, z powodu tego, że to jego trick wykończył brata, czy o to, że każdy będzie myślał, że to wina Hamlina?
Moim zdaniem to drugie, teraz to Howard będzie się obwiniał a Jimmie/Saul będzie miał czyste sumienie.
 
Mam pytanie co do rodziny Soprano. Meadow wróci do formy z pierwszego sezonu, czy będzie cały czas taką kluską jak w drugim?
 
0mjfhrvz2me11.jpg
 
Czołem! Jest ktoś w stanie wygenerować 3 seozny (podzielic sezon na sezonie, zebym zdążył zassać) Sons of Anarchy? 480p styknie, oryginalny ENG to sobie napisy zassam osobno. Warez-bb padło i nie mam innego takiego źródełka :(
 
skończyłem suburre i nawet przyjemnie się oglądało, ale jednak do gomorry się nie umywa. taką wczoraj miałem rozkminkę z ziomkiem przy piwerku - w top 5 seriali eva miejsce dla gomorry raczej pewne. dla mnie może i nawet top3, a wg was?
 
Jakie znacie seriale związane z pieniędzmi, biznesem i dochodzeniem do majątku? Nie musi być to wątkiem przewodnim, ale byłoby zajebiście jeśli by się taki trafił :D
 
Back
Top