Seriale

Widziałem jakieś czas temu w tv jeden odcinek serialu, którego głównym bohaterem był młody lekarz z autyzmem. Kraj produkcji na sto procent USA/Kanada, wyglądał na nowy. Błagam o tytuł i namiary na niego:pray:
 
Widziałem jakieś czas temu w tv jeden odcinek serialu, którego głównym bohaterem był młody lekarz z autyzmem. Kraj produkcji na sto procent USA/Kanada, wyglądał na nowy. Błagam o tytuł i namiary na niego:pray:
The Good Doctor
 
The Good Doctor
giphy.gif
 
Hahahhaha, znów ona i magiczne okulary, czy tam nieskończoność, czy klepsydra, czy rozmiar cycuszków?
Co w końcu pokazuje ta dziołcha, ktoś wie? Z czystej ciekawości pytam, żaden jad czy hejt :werdum:
Blasta już na Ciebie czeka, ostatnie i pierwsze ostrzeżenie kolega dostaje, a znam Wasze adresy. :yellowcard2:
:kis:
 
Blasta już na Ciebie czeka, ostatnie i pierwsze ostrzeżenie kolega dostaje, a znam Wasze adresy. :yellowcard2:
:kis:
No w sumie to się boję. Lękam, drżę, dygam, cykam, bojam i czuję taką niepewność jutra. Ale skończ pieprzyć o adresach, bo jak się zirytuję, to ja ciebie namierzę, a potrafię być wredny, jak sprowokowany,i jestem w stanie wywijać różne numery, bom do tego szkolony był onegdaj.
 
No w sumie to się boję. Lękam, drżę, dygam, cykam, bojam i czuję taką niepewność jutra. Ale skończ pieprzyć o adresach, bo jak się zirytuję, to ja ciebie namierzę, a potrafię być wredny, jak sprowokowany,i jestem w stanie wywijać różne numery, bom do tego szkolony był onegdaj.
3a31344560_no_dawaj.jpg
 
Żeby nie robić za dużego offtopu, to jeszcze raz dziękuję za tytuł tego serialu, bo jest zajebisty i polecam. Kocham takie klimaty, jak dr. House, czy właśnie ten The Good Doctor.
 
  • Like
Reactions: Ian
@Cactus
The Terror - odcinek 9 i 10 - da się zapodać w 1080p z polskimi napisami (jak nie ma, to z lektorem pl)? Ni ma napisów nigdzie do 9 i 10 odcinka :płacz:
 
Back
Top