Seriale

Potrzebuję opinii jakiegoś fana sci-fi. Który serial i dlaczego: Westworld, The Expanse czy Altered Carbon?
 
Westworld bo jest to produkcja HBO, czyli półka wyżej niż tamte dwa.
sorry, ale to dla mnie najglupsza podpowiedz. Obejrzyj ten bo zrobilo go hbo? serio? hbo robilo tez gowniane seriale, ja sie np. lepiej bawilem na altered carbon, chociaz jak podkreslam to 2 calkiem inne seriale.
 
No zajebiste, Zielona Mila i Skazani na Shawshank to jedne z najlepszych filmów w historii.
giphy.gif
 
Mogłem napisać "ekranizacji" chociaż jako film sam w sobie też są wybitne.
6-7 lat temu też tak uważałem do momentu gdy zacząłem oglądać te prawdziwe wybitne filmy. Teraz te 2 pozycje uważam za zwykłe cukierkowe historyjki. Skazanych jeszcze bym obejrzał, ale Zieloną ni hooya :)
 
Co nazywasz "prawdziwym wybitnym filmem"? Tytuły
- Czas Apokalipsy
- Ojciec Chrzestny I i II
- Goodfellas
- Taksówkarz
- Mechaniczna Pomarańcza
- Powiększenie (blow up)
- 12 Gniewnych Ludzi
- Książę Wielkiego Miasta
- 8 i pół
- Dawno temu w Ameryce
- Amadeusz
- Fargo
- Obywatel Kane
- Wstręt
- Lawrence z Arabii
- Dobry, zły i brzydki
- Ścieżki chwały

To tak na szybko z głowy, ale jeszcze by się tych perełek znalazło.
 
- Czas Apokalipsy
- Ojciec Chrzestny I i II
- Goodfellas
- Taksówkarz
- Mechaniczna Pomarańcza
- Powiększenie (blow up)
- 12 Gniewnych Ludzi
- Książę Wielkiego Miasta
- 8 i pół
- Dawno temu w Ameryce
- Amadeusz
- Fargo
- Obywatel Kane
- Wstręt
- Lawrence z Arabii
- Dobry, zły i brzydki
- Ścieżki chwały

To tak na szybko z głowy, ale jeszcze by się tych perełek znalazło.
Hmm, połowy nie chciałbym za dopłatą jeszcze raz oglądać...a też mi się wydaje, że lubię dobre kino.
 
Bo byś się podłączył?:deniro:

Panie, polskie produkcje to tylko z przestawionym pistoletem do głowy.
giphy.gif


@ALRI chyba w tym temacie pisaliśmy o HBOGO na androida. Niestety, apka nie została dostosowana do andka na moją Bravie, to samo tyczy się NC+go. Niby można instalować ściągnięte apk, ale nie ma gwarancji, że będzie działać. To trochę lipa, bo jak już człowiek przyzwyczai się do dobrego (przycisk NETFLIX na pilocie) to już mi się nawet nie chce lapka pod TV podłączać, żeby takie HBOGO odpalić xD

Ma ktoś z was sprzęt 4K? Raczej ciężko znaleźć coś w takim formacie.

:mamedwhat:
 
@Cactus bylbys w stanie mi podpowiedziec dlaczego jak otwieram plik, ktory mi podrzuciles to zacina nieziemsko? :/ jakbym mial sto programow naraz wlaczonych, nie wiem ocb...
 
Back
Top