Seriale

@tinc szok dla mnie, wiem, nie sciagac polskich filmow przez torrenty, ale pierwszy raz slysze, ze wjechali komus za film z usa, a sciagam ja jak i znajomi praktycznie od kiedy sie pojawil torrent, nawet jak bylem w stanach to sciagalem przez torrenty, brejdak mi mowil, zeby mu tylko nie wjechala policja przez moje sciaganie, ale nikt nie przyszedl, a znow czytalem, ze jakis dzieciak za mp3 w usa musi zaplacic jakas gigantyczna kwote. No ja sciagam bardzo duzo, miesiecznie po ok 200 gb, a byly miesiace ze docisnalem prawie do terabajta,
 
ale pierwszy raz slysze, ze wjechali komus za film z usa, a sciagam ja jak i znajomi praktycznie od kiedy sie pojawil torrent,

dlatego mowie, tez bylem w szoku, ze chodzi o film z juesej, JEDEN FILM, to byl paradoks
tez sciagam odkad powstal praktycznie torrent, bardzo duzo filmow
mam to gdzies, kilka dni po fakcie, jak ogarnalem nowy sprzet, dalej sciagalem, przeciez nie bede sral pod siebie

jak mi przetrzepali kompa, przez jakiegos tam 'eksperta' to okolo jakies 1000~ nielegalnych pozycji, ale o to nie bylo zadnego syfu

:fjedzia:
 
Last edited:
dlatego mowie, tez bylem w szoku, ze chodzi o film z juesej, JEDEN FILM, to byl paradoks
tez sciagam odkad powstal praktycznie torrent, bardzo duzo filmow
mam to gdzies, kilka dni po fakcie, jak ogarnalem nowy sprzet, dalej sciagalem, przeciez nie bede sral pod siebie

jak mi przetrzepali kompa, przez jakiegos tam 'eksperta' to okolo jakies 1000~ nielegalnych pozycji, ale o to nie bylo zadnego syfu

:fjedzia:
masz jakis torrent lub online z tym polskim serialem kruk? 4 i 5 odcinek potrzebuje, bo moj wlasnie wprowadzili jakis limit pobierania dziennie
 
pierdole ten serial kruk, dawno tak antypolskiej rzeczy nie widzialem, kazdy bandyta w tym filmie ma na sobie polskie godlo, albo odziez patriotyczna z orzelkiem, oczywiscie kazdy lysy, wielki i glupi haha oczywiscie lyse chlopy z polskim godlem napierdalaja kolege bo ewentualnie, byc moze, jest pedalem, ogolnie moze i ciekawa fabula(chociaz juz to widzielismy) ale na sile wciskanie tych politycznych wojenek obrzydza strasznie ten serial.
Nie wrzucam w spoiler bo to zaden spoiler. Antypolski serial.
 
@marcinos no był taki moment że czepiali się DVDSCR, także oprócz polskich produkcji nie radzę ściągać filmów, które nie miały jeszcze premiery w kinach, a oskarowki tylko z hostingow.
 
0hhMkDd_d.jpg


:heart:

@Cactus ogarniesz wieczorem Waco w 720p.
 
pierdole ten serial kruk, dawno tak antypolskiej rzeczy nie widzialem, kazdy bandyta w tym filmie ma na sobie polskie godlo, albo odziez patriotyczna z orzelkiem, oczywiscie kazdy lysy, wielki i glupi haha oczywiscie lyse chlopy z polskim godlem napierdalaja kolege bo ewentualnie, byc moze, jest pedalem, ogolnie moze i ciekawa fabula(chociaz juz to widzielismy) ale na sile wciskanie tych politycznych wojenek obrzydza strasznie ten serial.
Nie wrzucam w spoiler bo to zaden spoiler. Antypolski serial.

Od czasu starego pit bulla nie przypominam sobie tak klimatycznego polskiego serialu. Ocenianie go poprzez oddanie rzeczywistości podlasia jest bardzo słabe.
Niestety i bez urazy Panowie z tamtych terenów, ale tak właśnie wygląda Białystok i okolice; pełno narodowościowych "pamiętających" ameb w ciuchach z orłami, wilkami i całym tym chujstwem. Nie widzę tu żadnego przekłamania.
 
Od czasu starego pit bulla nie przypominam sobie tak klimatycznego polskiego serialu. Ocenianie go poprzez oddanie rzeczywistości podlasia jest bardzo słabe.
Niestety i bez urazy Panowie z tamtych terenów, ale tak właśnie wygląda Białystok i okolice; pełno narodowościowych "pamiętających" ameb w ciuchach z orłami, wilkami i całym tym chujstwem. Nie widzę tu żadnego przekłamania.
Oby tylko nie spordolili ostatniego odcinka i będzie na prawdę dobrze. Jest kilka zjebanych akcji ( ucieczka ruska z przestrzelonym kolanem) ale jak na polski serial mega klimat.
 
Od czasu starego pit bulla nie przypominam sobie tak klimatycznego polskiego serialu. Ocenianie go poprzez oddanie rzeczywistości podlasia jest bardzo słabe.
Niestety i bez urazy Panowie z tamtych terenów, ale tak właśnie wygląda Białystok i okolice; pełno narodowościowych "pamiętających" ameb w ciuchach z orłami, wilkami i całym tym chujstwem. Nie widzę tu żadnego przekłamania.

Koledzy z długa brodą z Arrachionu się naopowiadali takich informacji, czy w gazetach różnej maści wyczytałeś? Czy jedyny Twój pobyt w Bstoku to były Dziesięciny, Barszczańska lub TBSy i na tej podstawie wysnuwasz wnioski.
No offence, ale pierdolisz :wink:
 
Od czasu starego pit bulla nie przypominam sobie tak klimatycznego polskiego serialu. Ocenianie go poprzez oddanie rzeczywistości podlasia jest bardzo słabe.
Niestety i bez urazy Panowie z tamtych terenów, ale tak właśnie wygląda Białystok i okolice; pełno narodowościowych "pamiętających" ameb w ciuchach z orłami, wilkami i całym tym chujstwem. Nie widzę tu żadnego przekłamania.
nie bede negowal tego co napisales, nigdy na podlasiu nie bylem, wiec nie moge zweryfikowac tego co mowisz, dla mnie jednak godlo ma jakies znaczenie i po prostu draznilo mnie, ze ciagle nosza go tylko bandyci ukazani jeszcze w karykaturalny sposob.
 
Back
Top