Tar-Ellendil
NoLife FC
Informacje dotyczące Wiedźmina!
- 8 odcinków
- Adaptacja dwóch pierwszych książek
- Będzie kręcony w Polsce
- Data premiery 2020
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Note: This feature may not be available in some browsers.
Ja tak tylko chciałem zauważyć, że nie macie co się napalać na to, że Wiedźmin będzie jakkolwiek dobrym serialem.
Budżet na odcinek będzie dużo mniejszy niż u takich dzieł jak chociażby "Flash", czy inne tego typu barachło.
Liczyć można jedynie na fabułę, gdyż aktorstwo i efekty specjalne przy takim budżecie trzeba niestety spisać na straty.

zarzuc zrodlem? bo na szybko przesledzilem art z usa i nic takiego nie znalalem. nawet reddicie jest temat i sie ludzie zastanawiaja jaki budzet.Ja tak tylko chciałem zauważyć, że nie macie co się napalać na to, że Wiedźmin będzie jakkolwiek dobrym serialem.
Budżet na odcinek będzie dużo mniejszy niż u takich dzieł jak chociażby "Flash", czy inne tego typu barachło.
Liczyć można jedynie na fabułę, gdyż aktorstwo i efekty specjalne przy takim budżecie trzeba niestety spisać na straty.
Ja tak tylko chciałem zauważyć, że nie macie co się napalać na to, że Wiedźmin będzie jakkolwiek dobrym serialem.
Budżet na odcinek będzie dużo mniejszy niż u takich dzieł jak chociażby "Flash", czy inne tego typu barachło.
Liczyć można jedynie na fabułę, gdyż aktorstwo i efekty specjalne przy takim budżecie trzeba niestety spisać na straty.
Skąd masz informacje, że Netflix nie ma hajsu na Wiedźmina?
A czy wiesz, że gry to większy pieniądz, niż filmy, seriale, i inne formy rozrywki? Za kilka lat aż śmiesznie będzie to pisać, bo to już fakt, ale mało znany...Jak się okazuje.Panowie, pierwsze linki z Google, to naprawdę nie jest trudne. Możecie też zobaczyć budżety innych seriali Netflix.
Wiedźmin może liczyć na 20 baniek zielonych na sezon i to tylko JEŚLI spodoba się widowni. Na początek dostanie kilka milionów USD. Sam Bagiński mówił wielokrotnie, że ekrranizuje kameralne opowiadania, niewymagające dużego budżetu.
Zauważyłem, że w polskim Internecie panuje jakieś przekonanie, że Wiedźmin jest ogromną, globalną marką a wcale tak nie jest. Gracze to mała grupa, i wcale nie są we większości targetem Netflixa.
Wiedźmin ma zapełnić lukę pomiędzy Grą o Tron i Władcą Pierścieni, sam ten jeden fakt musi być dla nich bardzo ważny.Panowie, pierwsze linki z Google, to naprawdę nie jest trudne. Możecie też zobaczyć budżety innych seriali Netflix.
Wiedźmin może liczyć na 20 baniek zielonych na sezon i to tylko JEŚLI spodoba się widowni. Na początek dostanie kilka milionów USD. Sam Bagiński mówił wielokrotnie, że ekrranizuje kameralne opowiadania, niewymagające dużego budżetu.
Zauważyłem, że w polskim Internecie panuje jakieś przekonanie, że Wiedźmin jest ogromną, globalną marką a wcale tak nie jest. Gracze to mała grupa, i wcale nie są we większości targetem Netflixa.
"Pamiętam, że już w 2015 roku pisałem sensacyjną wiadomość o przychodach z rynku gier wideo. Trzy lata temu łączny dochód z interaktywnych produkcji po raz pierwszy przekroczył łączy dochód generowany przez hollywoodzkie hity wyświetlane w kinach. Od tego momentu rok w rok gry wideo dominują branżę kinową, filmową oraz muzyczną. Ta tendencja jedynie się pogłębia."Panowie, pierwsze linki z Google, to naprawdę nie jest trudne. Możecie też zobaczyć budżety innych seriali Netflix.
Wiedźmin może liczyć na 20 baniek zielonych na sezon i to tylko JEŚLI spodoba się widowni. Na początek dostanie kilka milionów USD. Sam Bagiński mówił wielokrotnie, że ekrranizuje kameralne opowiadania, niewymagające dużego budżetu.
Zauważyłem, że w polskim Internecie panuje jakieś przekonanie, że Wiedźmin jest ogromną, globalną marką a wcale tak nie jest. Gracze to mała grupa, i wcale nie są we większości targetem Netflixa.
No zajebiste, Zielona Mila i Skazani na Shawshank to jedne z najlepszych filmów w historii.Jeżeli chcecie znać skalę odniesienia - Stephen King jest znacznie bardziej popularny a jaki budżet mają filmy realizowane na podstawie jego powiesci? Jakie recenzje zbierają?
Piszesz o Kingu akurat po premierze IT, które jako horror sprzedało 700 mln $ w box office.To że wam coś się wydaje to nie znaczy, że tak jest.
Gry przynoszą aktualnie większy pieniądz bo gracze lubią jak ktoś ich nie szanuje i aktualnie single Player ogranicza się do tego co dawniej dostępne było w wersji demo a za resztę trzeba zapłacić, nie jest to jeszcze regułą, ale wszystko mu temu zmierza.
Co do Wiedźmina to tutaj przesłania wam wzrok wasza perspektywa. Do nas dochodzi wiele informacji o produkcji bo Polaków to interesuje. Dla Netflixa jest to projekt jeden z wielu co tylko potwierdza jego budżet i chociażby dobór ekipy. Jeżeli kogoś wypuszczenie Wiedźmina przekona do zapłacenia za abonament to ja chcę poznać te 3 osoby. Jeżeli chcecie znać skalę odniesienia - Stephen King jest znacznie bardziej popularny a jaki budżet mają filmy realizowane na podstawie jego powiesci? Jakie recenzje zbierają?
Jestem gotów się założyć że wszystkimi naraz i z każdym z osobna, że w momencie premiery w polskim Internecie huk pękających dup będzie porównywalny z wybuchem bomby atomowej, gdyż Polacy wyobrażają sobie zwyczajnie za dużo. Stranger Things był hitem a pomimo to w 2 sezonie efekty specjalne to nadal kicha. Dlatego mówię, że w tej warstwie nie ma co liczyć - obronić może się fabuła i historia. Zobaczcie też efekty w innych ich flagowcach - serialach Marvela.
Siedzę w branży i Netflix ma ogólnie opinię śmietnika, gdzie ląduje wszystko za słabe do dystrybucji kinowej i za mało mainstreamowe do produkcji telewizyjnej.
Streaming to przyszłość, ale jego potencjał zostanie ujawniony dopiero po wejściu gigantów - Amazon i Disney.

Tymczasem Sapek na Warsaw Comic Con ogłosił, że piszę nową książek ze świata Wiedźmina![]()
ale i tak przeczytam
Powinien się skupić teraz na Ciri, a Geraltowi dać przerwę.Tymczasem Sapek na Warsaw Comic Con ogłosił, że pisze nową książek ze świata Wiedźmina![]()
z calej sagi o wiedzminie mozna nakrecic kilka sezonow po 13 odcinkow.Najlepsze info to ilość odcinków, bo mnie już ch*j strzela na te sztucznie przedłużane na 10-13 odcinków produkcje Netflixa, gdzie w połowie sezonu wpadamy na wyspę marazmu z mnóstwem zapychaczy nic nie wnoszących do już i tak kulejącej fabuły. Dla mnie Netflix ostatnimi czasy nie jest w żadnym stopniu wyznacznikiem jakości, więc o Wieśka spokojny nie będę póki go nie obejrzę. A czy będą dysponować budżetem 200 czy 20 mln, to i tak wszystko będzie zależeć od poziomu prezentowanego przez serial.
Same opowiadania starczyłyby na kilka sezonówz calej sagi o wiedzminie mozna nakrecic kilka sezonow po 13 odcinkow.

no ja w sage wlaczam, 2 ksiazki opowiadan i 5 ksiazek, ktore zamykalo cala historie, a tych nowych juz nie ogarnialem, dla mnie saga sie skonczyla na pani jeziora.Same opowiadania starczyłyby na kilka sezonów![]()
z calej sagi o wiedzminie mozna nakrecic kilka sezonow po 13 odcinkow.
To jak będzie dziesięć napisane, to się szepnie na forum Różalowi, że scenarzysta męczy zwierzątka pod kołdrą.Ale ja nigdzie nie napisałem co można, a czego nie można lub, że brakuje materiału źródłowego. Po prostu dla mnie formuła pow. 10 odcinków zupełnie nie służy produkcją Netflixa, bo są wtedy źle rozpisane.

nie ma, sa do 6, do siodmego maja 99%, ale ludzie pisza, ze napisy strasznie wolno i final przewiduja na czerwiec w takim tempie, bo zaczal wychodzic w polskiej tv z lektorem i nie wiadomo, czy tlumacz tego wogole nie porzuci, albo nie zwolni tempa na minimum.są napisy do wszystkich odcinków Terror ?
Jaki gatunek wg Ciebie? Horror jak piszą czy bardziej Thriller (patrząc po trailerze)? Kusi, Król za murem ;)są napisy do wszystkich odcinków Terror ?
thriller!Jaki gatunek wg Ciebie? Horror jak piszą czy bardziej Thriller (patrząc po trailerze)? Kusi, Król za murem ;)
To seans jak wstanęthriller!
ewentualnie za 7 tygodni wyjda wszystkie odcinki z lektorem.thriller!