Seriale

dzisiaj peaky blinders, czekam jak pojebany na 22.10.
ciekawe czy polly naprawde zdradzila, czy to jakas zasadzka na zasadzke, dzisiaj przedostatni odcinek, bedzie sie dziac
 
Co polecacie obejrzec?
Wciagnalem wlasnie stranger things i calkiem przyjemne mimo slabego pierwszego odcinka.
Dark? Co to o czym i komu potrzebne?
 
Tak, pierwszy odcinek jest dziwny. Oglądaj dalej, obczaj sobie co ludzie piszą o tym serialu.
przyjebali sie do tego pierwszego odcinka jak pojebani, mimo tego, ze bylo trabione tu wielokrotnie, ze jest slaby i rowniez wielokrotnie wspominane bylo, ze nie ma tzw ciaglosci, KAZDY ODCINEK JEST O CZYM INNYM. Jak bym mial kapitulowac po pierwszym slabym odcinku to nie obejrzalbym wiekszosci naprawde dobrych produkcji.
 
przyjebali sie do tego pierwszego odcinka jak pojebani, mimo tego, ze bylo trabione tu wielokrotnie, ze jest slaby i rowniez wielokrotnie wspominane bylo, ze nie ma tzw ciaglosci, KAZDY ODCINEK JEST O CZYM INNYM. Jak bym mial kapitulowac po pierwszym slabym odcinku to nie obejrzalbym wiekszosci naprawde dobrych produkcji.
Trochę się też nie dziwię bo serial jest specyficzny i sam się do niego długo nie mogłem przekonac
 
kurwa oni nic lepszego niz zaginione dzieciaki nie potrafia wymyslec?
It, Stranger Things, a teraz Dark
co dalej?
 
Black Mirror to dla mnie arcydzielo daje 10/10, takie Sci-Fi to ja lubie. Mniej jakies stwory, duchy i inne bzdety. @mampytanie pierwszy odcinek sredni ale nie zrazaj sie bo kazdy jest inny, moim zdaniem warto obejrzec calosc. Ryje banie bo sytuacje tam przedstawiane smialo moga zaistniec w niedalekiej przyszlosci.
W Dark nie ma ani duchów, ani stworów, spróbuj, bo warto.
Widziałeś odcinek specjalny - Black Mirror: White Christmas? @Mnichu? Jeśli nie widzieliście i odkładacie na później to kurwa zagryze Was przez monitor, odpalać natychmiast!!

Ogólnie jak już napisał wyżej chyba Mnichu - Black Mirror wciąga dupą większość pozycji, wymienianych tutaj na ostatnich kilkunastu stronach. To pozycja absolutnie wyjątkowa i OBOWIĄZKOWA! Ministerstwo Edukacji Narodowej powinno obok spisu lektur obowiązkowych dodać jeszcze ten serial jako konieczny do obejrzenia, a przede wszystkim szczegółowego przeanalizowania przez wszystkich począwszy od poziomu szkoły średniej!
 
Widziałeś odcinek specjalny - Black Mirror: White Christmas?
widzialem ,widzialem :wink: Black Mirror to jeden z niewielu seriali, ktory sklania, przynajmniej mnie do refleksji i jakis tam przemyslen zwiazanych z jego trescia. Momentami, po prostu ryje beret. Wyprozniajac sie czesto zmuszony bylem do glebokich przemyslen a to bardzo dobrze swiadczy o tej produkcji. :smile:

Co do "Dark" to pewnie, ze sprobuje, 3 odcinki obejrze i zobaczy sie czy bede kontynuowal. Mam nadzieje, ze bedzie tam malo Strangers Things, ktore porzucilem po 3 odcinkach drugiego sezonu. To nie dla mnie. Pierwszy sezon obejrzalem ze wzgledu na klimat i muzyke z lat 80. Tak jakos przypomnialy mi nieco moje dziecinstwo i troche film "The Goonies", w ktory bylem wkrecony za malolata. Nie mam zamiaru meczyc sie z drugim. Sa gusta i gusciki...
 
W Dark nie ma ani duchów, ani stworów, spróbuj, bo warto.
Widziałeś odcinek specjalny - Black Mirror: White Christmas? @Mnichu? Jeśli nie widzieliście i odkładacie na później to kurwa zagryze Was przez monitor, odpalać natychmiast!!

Ogólnie jak już napisał wyżej chyba Mnichu - Black Mirror wciąga dupą większość pozycji, wymienianych tutaj na ostatnich kilkunastu stronach. To pozycja absolutnie wyjątkowa i OBOWIĄZKOWA! Ministerstwo Edukacji Narodowej powinno obok spisu lektur obowiązkowych dodać jeszcze ten serial jako konieczny do obejrzenia, a przede wszystkim szczegółowego przeanalizowania przez wszystkich począwszy od poziomu szkoły średniej!
Nie widziałem, ogarnę w weekend jak reszta domowników pójdzie spać bo będę mógł się skupić na oglądaniu
 
dzisiaj peaky blinders, czekam jak pojebany na 22.10.
ciekawe czy polly naprawde zdradzila, czy to jakas zasadzka na zasadzke, dzisiaj przedostatni odcinek, bedzie sie dziac

Jeszcze w tym sezonie kogoś odstrzelą, mam nadzieję, że to wysokie babsko.
 
The Walking Dead - za nami połowa sezonu 8.. nie sposób się nie zgodzić, że serial się przeciąga , że jakość spada z odcinka na odcinek, że już nie wywołuje emocji jak przy pierwszych sezonach.. całkiem normalna sprawa, jak się idzie na ilość.. natomiast nawet pomimo tych mocno odczuwalnych minusów
smutna to sprawa, że Carl został ugryziony, i jest to przełomowy moment dla fana serii.. bez bicia przyznaje się , że przewijałem prawie cały sezon dla tych kilku scen, a zakończenie połowy sezonu dość mocne. Możliwe, że to jeden ze zwiastunów końca serii, która jako całokształt to bardzo ciekawy kawał historii. Całkiem mi tu pasuje pod zakończenie ta muzyczka
:(
 
The Walking Dead - za nami połowa sezonu 8.. nie sposób się nie zgodzić, że serial się przeciąga , że jakość spada z odcinka na odcinek, że już nie wywołuje emocji jak przy pierwszych sezonach.. całkiem normalna sprawa, jak się idzie na ilość.. natomiast nawet pomimo tych mocno odczuwalnych minusów
smutna to sprawa, że Carl został ugryziony, i jest to przełomowy moment dla fana serii.. bez bicia przyznaje się , że przewijałem prawie cały sezon dla tych kilku scen, a zakończenie połowy sezonu dość mocne. Możliwe, że to jeden ze zwiastunów końca serii, która jako całokształt to bardzo ciekawy kawał historii. Całkiem mi tu pasuje pod zakończenie ta muzyczka
:(

ja juz sobie odpuscilem calkowicie
 
ekhm, ekhm. no więc zacząłem dzisiaj oglądać czarne lustro. obejrzałem 1. odcinek i powiem wam, że nawet nie był najgorszy (7/10), ale mam takie pytanie, mianowicie, czy każdy odcinek to oddzielna historia? wiem, że pierwsze dwa sezony mają po trzy odcinki i tam każdy odcinek jest na inny temat. ale jak to jest z sezonem 3 i 4?
 
ekhm, ekhm. no więc zacząłem dzisiaj oglądać czarne lustro. obejrzałem 1. odcinek i powiem wam, że nawet nie był najgorszy (7/10), ale mam takie pytanie, mianowicie, czy każdy odcinek to oddzielna historia? wiem, że pierwsze dwa sezony mają po trzy odcinki i tam każdy odcinek jest na inny temat. ale jak to jest z sezonem 3 i 4?
kazdy odcinek to inna historia, w kazdym sezonie
 
Back
Top