Seriale

Posiada ktoś napisy do Vikings.S04E15.INTERNAL.720p.HDTV.x264-KILLERS[ettv] ? w NapiProjekt nie ma jeszcze.
 
Parki i rozrywki...kurwa...bomba. Ron********Swanson:pray:
April:lizoremotmaly2:
Leslie nawet daje radę, o Prattcie nie wspominam. Pierwszy sezon średni, ale drugi wciąga jak narkotyk. Kolejne zapowiadają się przesłodko. Uwielbiam świadomość 5 zajebistych sezonów przed sobą.
Poza tym wypiłem już dziś ok 0.5 l alko, a to dopiero początek.
Pozdro dla fanów Pawnee@@@@!!!@!!!:irish:
 
Skończyłem pierwszy sezon The Expanse. Niby nic nadzwyczajnego ale kierwa jak to się miodnie ogląda. Nie mogłem się oderwać. Pozycja obowiązkowa dla fanów sci-fi
 
Pilot Taboo w pytkę, świetny mroczny klimacik XIX wiecznego Londynu. Tomek, wiadomo, robi robotę - świetnie pojechał dziwkę w burdelu.
 
:penn:
O czym to? Bez spoilerów.

Główn bohater (uznany za zmarłego) wraca do domu po 10 latach spędzonych w Afryce. Akurat na pogrzeb ojca, zgarniając spadek ... jakąś ziemię też u mudzinów, która okazuje się łakomym kąskiem, a łapska wyciągają ludzie z Kompani Wschodnioindyjskiej rywalizującej z Stanami. To tylko zarys fabuły, Tomek snuje się po ekranie i jest w ch*j tajemniczy (żadna nowość), do tego ma chyba jakieś skille nekromanckie i umie oswajać dzikie psy.
 
Główn bohater (uznany za zmarłego) wraca do domu po 10 latach spędzonych w Afryce. Akurat na pogrzeb ojca, zgarniając spadek ... jakąś ziemię też u mudzinów, która okazuje się łakomym kąskiem, a łapska wyciągają ludzie z Kompani Wschodnioindyjskiej rywalizującej z Stanami. To tylko zarys fabuły, Tomek snuje się po ekranie i jest w ch*j tajemniczy (żadna nowość), do tego ma chyba jakieś skille nekromanckie i umie oswajać dzikie psy.
Yy tak nawet ok. Poczekam jak beda wszystkie odcinki.
 
Główn bohater (uznany za zmarłego) wraca do domu po 10 latach spędzonych w Afryce. Akurat na pogrzeb ojca, zgarniając spadek ... jakąś ziemię też u mudzinów, która okazuje się łakomym kąskiem, a łapska wyciągają ludzie z Kompani Wschodnioindyjskiej rywalizującej z Stanami. To tylko zarys fabuły, Tomek snuje się po ekranie i jest w ch*j tajemniczy (żadna nowość), do tego ma chyba jakieś skille nekromanckie i umie oswajać dzikie psy.
Sa napisy juz?
 
Tabu - jedynie można rozważyć czy oglądać co tydzień czy czekać na całość .Po pierwszej części zapowiada się na top3 w 2017 wśród seriali ( u mnie ;) , mimo początku roku. Oby tego nie zjebali heh.
 
Warto obejrzeć Zagubionych?
Kiedy byli na topie nie złapałem jeszcze serialowego bakcyla i nie widziałem nawet odcinka.

I to samo pytanie o Sens8 czy jakoś tak. Obejrzał ktoś cały sezon? Warto?
 
Back
Top