Seriale

@lugasek a masz jakieś szybsze linki... ? 100 kb/s z tego leci

Lub ktoś inny może ma Belfra na szybkim linku od 3 odcinka? moze byc torrent
 
15723742_1276051695750691_6602328907987180876_o.jpg


 
Last edited:
Myślisz, że to naprawdę? :O Kurwa tej, to co, oni chcą to kontynuować na bazie Ivara i Bjorna teraz?
Ragnar i jego synowie to postacie historyczne, więc trochę ciężko by było potoczyć diametralnie inaczej ich losy.
 
Ehhh Ragnar byku. Aż łezka w oku się zakręciła. Jeszcze ta retrospekcja jak był taki młodziutki.
 
Właśnie skończyłem "Młody Papież", polecam. Rola Jude Lowa mistrzostwo świata. W ogóle aktorsko jest dobrze. Serial w dobrej jakości z lektorem.
 
Właśnie skończyłem "Młody Papież", polecam. Rola Jude Lowa mistrzostwo świata. W ogóle aktorsko jest dobrze. Serial w dobrej jakości z lektorem.

Z lektorem? Bój się Boga czy jakiego tam innego bóstwa ;) Ja zdecydowanie polecam dobre napisy do seriali.
 
Z lektorem? Bój się Boga czy jakiego tam innego bóstwa ;) Ja zdecydowanie polecam dobre napisy do seriali.
Ja polecam bez. Niby uzywalem eng sub do podpierania sie, ale lapalem sie na tym, ze czytalem cale kwestie. Bez napisow nie ma jak oszukac. Oczywiscie trzeba w miare ogarniac jezyk.
 
Ja polecam bez. Niby uzywalem eng sub do podpierania sie, ale lapalem sie na tym, ze czytalem cale kwestie. Bez napisow nie ma jak oszukac. Oczywiscie trzeba w miare ogarniac jezyk.

Level hard proponujesz :) Bez subów sens bym łapał, ale jednak szkoda mi tego czego bym nie wyłapał i dlatego z polskimi oglądam jednak.
 
Level hard proponujesz :) Bez subów sens bym łapał, ale jednak szkoda mi tego czego bym nie wyłapał i dlatego z polskimi oglądam jednak.
Dlatego napislalem, ze trzeba w miare ogarniac. Do szlifowania jezyka dla mnie lepsza opcja od eng sub.
 
Skończyłem oglądać ostatni odcinek Black Mirror i jestem pod ogromnym wrażeniem tego serialu.
Bardzo świeży pomysł, oraz inna historia w każdym odcinku spowodowały, że nie mogłem się od niego oderwać.
Polecam wszystkim, a sam wyruszam na poszukiwanie czegoś nowego do obejrzenia.
 
Skończyłem oglądać ostatni odcinek Black Mirror i jestem pod ogromnym wrażeniem tego serialu.
Bardzo świeży pomysł, oraz inna historia w każdym odcinku spowodowały, że nie mogłem się od niego oderwać.
Polecam wszystkim, a sam wyruszam na poszukiwanie czegoś nowego do obejrzenia.
Ale oczywiście oba sezony plus odcinek bonusowy widziałeś Black Mirror?:)
 
Back
Top