Seriale

Góra jak zawsze na propsie . Niestety ale kolejna bezsensowna śmierć Blackfisha , zdecydowanie wolałbym gdyby on dotarł na Północ bo był on dowódcą z prawdziwego zdarzenia . Wgl nie rozumiem po co go przywrócili po kilku sezonach żeby umarł w drugim czy trzecim odcinku od kiedy się pokazał tym bardziej , że ta postać miała potencjał
 
Góra jak zawsze na propsie . Niestety ale kolejna bezsensowna śmierć Blackfisha , zdecydowanie wolałbym gdyby on dotarł na Północ bo był on dowódcą z prawdziwego zdarzenia . Wgl nie rozumiem po co go przywrócili po kilku sezonach żeby umarł w drugim czy trzecim odcinku od kiedy się pokazał tym bardziej , że ta postać miała potencjał
Tommen to co raz większy kretyn, skazał matkę na śmierć, wyeliminował najbardziej widowiskową metodę sądu i możliwe, że lepszą niż zazwyczaj ustawiane procesy.Edmure kretyn.Ogar fajnie, że się dogaduje z Bericiem i Thorosem. Sceny wycięte z ekran to patologia, Blackfish powinien iść na północ i jeszcze jego śmierć wycięli, walka Aryi z Waif, odsiecz Daenerys, sezon 5 bitwa pod Winterfell, sezon 1 bitwa przed którą Tyrion traci przytomność D&D chyba nie mają już nic we łbach, jedynie Ogar i bractwo na plus
 
Na HBO często lecą powtórki Rzym bodajże z przed kilku lat . Godne uwagi ?

Jak najbardziej, jeden z nielicznych serialów historycznych, gdzie aktorzy nie tylko przebierają się w "mundurki" z epoki, ale także starają się oddać mentalność ówcześnie żyjących ludzi. Wyszło moim zdaniem świetnie.

Polecam "Izombie", ale tylko sezon pierwszy, bo w drugim wychodzi już brak pomysłów i ewidentne odcinanie kuponów po niespodziewanym sukcesie pierwszego.

Z takich bardziej na poważnie to świetny jest "Ripper street", druga połowa XIX wieku, walka z przestępczością w mrocznej części Londynu. Co jakiś czas pojawia się oczywiście wątek Kuby Rozpruwacza. Z ciekawostek, w serialu można spotkać wielu aktorów znanych z "Gry o tron".

Na razie to będzie na tyle.
 
Last edited:
9 odcinek to punkt kuliminacyjny tego sezonu mam nadzieję, że zrekompensuje ostatni brak akcji.

 
Góra jak zawsze na propsie . Niestety ale kolejna bezsensowna śmierć Blackfisha , zdecydowanie wolałbym gdyby on dotarł na Północ bo był on dowódcą z prawdziwego zdarzenia . Wgl nie rozumiem po co go przywrócili po kilku sezonach żeby umarł w drugim czy trzecim odcinku od kiedy się pokazał tym bardziej , że ta postać miała potencjał
Mam mieszane uczucia i ziarno niepewności co do "pewności" jego śmierci. Sama scena w której ludzie Jaime'go oznajmiają mu że Blackfish zginął w walce, była ... mało przekonująca. Dlaczego? Może na siłę doszukuję się powiązania z książką, i o ile cieszył mnie bardzo ten wątek to samo go zakończenie w serialu go jest zgoła inne. Jak pisałem może na siłę się doszukuję, ale nie pokazanie śmierci Blackfisha, lub chociaż jego trupa w przypadku tak dobrego wojownika i jakby nie patrząc kluczowej postaci wątku Dorzecza - daje do myślenia. Mało tego sam fakt, że to Edmure wysłał swoich ludzi by go znaleźli również daje nadzieje na to, że Blackfish wydostanie się z zamku z małą grupą lojalnych mu ludzi. Rzucenie słów o jego śmierci, dałoby mu wystarczająco dużo czau do wydostania się z zamku, na co po cichu liczę.
Czekam już na drugi sezon Ballers oraz z ciekawością oczekuję nowego mini serialu HBO, Długa noc.
 
Podrzuci ktoś torrent do Gota najnowszego? Bo mi google nie śmigają jak trzeba (znowu), a na tpb każą zakładać konto, co jest dziwne.
 
Podrzuci ktoś torrent do Gota najnowszego? Bo mi google nie śmigają jak trzeba (znowu), a na tpb każą zakładać konto, co jest dziwne.
Znowu ta sama sytuacja. Tpb nie karze zakładać konta (wiem bo dzisiaj ściągnąłem z niego GoT) wiec weszles na phishingową stronę.
 
Serio coraz dziwniej mi się ogląda GoT. Niby fajnie, ale nie do końca jestem przekonany co do serialowych ruchów. Jestem w połowie czytania pierwszego tomu i to mi sprawia większą przyjemność niż oglądanie.
 
@Masu serio oglądałeś takie głupoty jak Supernatural a nie oglądałeś przegenialnego The Killing? Nie wiem jak skandynawska wersja, ale podobno jest nawet lepsza niż amerykańska, więc to musi być kosior, skoro amerykańska jest genialna!

 
@Masu serio oglądałeś takie głupoty jak Supernatural a nie oglądałeś przegenialnego The Killing? Nie wiem jak skandynawska wersja, ale podobno jest nawet lepsza niż amerykańska, więc to musi być kosior, skoro amerykańska jest genialna!


Szczególnie sezon 3 z tymi bezdomnymi dzieciakami
 
@Masu serio oglądałeś takie głupoty jak Supernatural a nie oglądałeś przegenialnego The Killing? Nie wiem jak skandynawska wersja, ale podobno jest nawet lepsza niż amerykańska, więc to musi być kosior, skoro amerykańska jest genialna!


Przecież oglądałem. Jest naprawdę niewiele seriali, których nie ruszyłem bo oglądam jakoś od 2002 roku:cool:
 
Czekam, szczególnie teaser mnie mocno wkręca
Stronę wcześniej również pisałem, że czekam na tą produkcję. Wierzę w tą produkcje, podobnie jak w Westworld

Serio coraz dziwniej mi się ogląda GoT. Niby fajnie, ale nie do końca jestem przekonany co do serialowych ruchów. Jestem w połowie czytania pierwszego tomu i to mi sprawia większą przyjemność niż oglądanie.
A więc najlepsze jeszcze przed Tobą :)
 
Przecież oglądałem. Jest naprawdę niewiele seriali, których nie ruszyłem bo oglądam jakoś od 2002 roku:cool:

A to wybacz, jak napisałeś, że jest trochę do obejrzenia, więc myślałem, że nie oglądałeś.
 
Mam mieszane uczucia i ziarno niepewności co do "pewności" jego śmierci. Sama scena w której ludzie Jaime'go oznajmiają mu że Blackfish zginął w walce, była ... mało przekonująca. Dlaczego? Może na siłę doszukuję się powiązania z książką, i o ile cieszył mnie bardzo ten wątek to samo go zakończenie w serialu go jest zgoła inne. Jak pisałem może na siłę się doszukuję, ale nie pokazanie śmierci Blackfisha, lub chociaż jego trupa w przypadku tak dobrego wojownika i jakby nie patrząc kluczowej postaci wątku Dorzecza - daje do myślenia. Mało tego sam fakt, że to Edmure wysłał swoich ludzi by go znaleźli również daje nadzieje na to, że Blackfish wydostanie się z zamku z małą grupą lojalnych mu ludzi. Rzucenie słów o jego śmierci, dałoby mu wystarczająco dużo czau do wydostania się z zamku, na co po cichu liczę.
Czekam już na drugi sezon Ballers oraz z ciekawością oczekuję nowego mini serialu HBO, Długa noc.
Ballers? Kiedy???
 
Jaką plotkę sprawdził Qburne czy jak tam się to pisze dla Cersei?

No i jak można tak kurwa bezczelnie obciąć odsiecz Danki?
 
got sie skonczyla

ma ktos jakis nowy serial? ten outcast nawet spoko, ale dopiero dwa odcinki
kurwa musze to banshee obejrzec do konca...
 
Back
Top