Seriale

Help! Dajcie jakiś fajny serial - thriller, sci fi najlepiej, choć niekoniecznie. Obejrzałem takie:
- Lost
- Prison Break
- Narcos
- TWD
- The 100
- Utopia
- Limitless
- Breaking Bad
- Outsiders
- Mr. Robot
- Sherlock
- House of Cards

Sons Of Anarchy, Daredevil
 
Hold the door!

Świetny odcinek! Szkoda Hodora i wilkora. Kurcze. Urzekła mnie druga czerwona kapłanka, co ona ma niby w planach, czy na prawdę wie ile wie i czy ma kontakt z Mellisandre? Potwierdziły się przypuszczenia, a o których wczesniej czytałem właśnie o Hodorze, na którego Bran wpłynął w przeszłości. No ale z tego wynika, że on przeszłości zmieniać nie może - to wszystko idzie już według danego planu. Skoro Hodor od zawsze był "Hodor Hodor", nawet gdy Brn nie miał mocy, to Bran dopiero sprawił w wizji, ze tak się stało. Gdyby Hodor był normalny i dopiero po wizji Brana, Hodor by się zmienił, wnoskowałoby, ze Bran może wprowadzać zmiany, nowości.
 
Jestem na początku drugiego sezonu Banshee i numerem jeden jeśli chodzi o kobiety jest Indianka - cudo po prostu. Tak będzie wyglądała moja żona.
 
"Rozkmina"
Ciekawe czy "powypadkowy" Hodor miał świadomość tego, co się z nim stało i czuł/wiedział co się może wydarzyć, czy umysł też mu się zblokował.
 
Poka poka. Tą Indiankę. I o czym to w ogóle jest?
Najlepiej zobaczyć w serialu, bo zdjęcia słabiej oddają jej seksapil.
banshee-odette-annable-bar-scene.jpg
Banshee-1x09-01.jpg
Żaden serial mnie tak nie wciągnął ostatnio jak Banshee. Nie chce spoilerować więc w skrócie napiszę, że główny bohater wychodzi po 15 latach z więzienia i w skutek dziwnego obrotu spraw zostaje szeryfem małego miasta.
A zapomniałem dodać, że pani policjantka też super :heart:
 
Jestem na początku drugiego sezonu Banshee i numerem jeden jeśli chodzi o kobiety jest Indianka - cudo po prostu. Tak będzie wyglądała moja żona.
A mówiłem Ci? Mówiłem? Większość się tu cały czas podnieca Rebecką, a ja ciagle pod prąd - Indianka Nola!
 
Najlepiej zobaczyć w serialu, bo zdjęcia słabiej oddają jej seksapil.
banshee-odette-annable-bar-scene.jpg
Banshee-1x09-01.jpg
Żaden serial mnie tak nie wciągnął ostatnio jak Banshee. Nie chce spoilerować więc w skrócie napiszę, że główny bohater wychodzi po 15 latach z więzienia i w skutek dziwnego obrotu spraw zostaje szeryfem małego miasta.
A zapomniałem dodać, że pani policjantka też super :heart:
U mnie na pierwszym miejscu była Amiszka.
Mózg rozjebany.
 
Polecam wszystkim lubiącym katharsis serial Pozostawieni.. nietuzinkowy, pozbawiony banału... świetna muzyka i piękna Liv Tyler. Jest to produkcja hbo.
 
@Masu obejrzał już pierwszy odcinek Preachera ? Ja 1/3 i czuję gówno wylewające się z ekranu. Dziś dokończę, ale na razie nie jest dobrze.
 
@Masu obejrzał już pierwszy odcinek Preachera ? Ja 1/3 i czuję gówno wylewające się z ekranu. Dziś dokończę, ale na razie nie jest dobrze.
Nie, wczoraj wypiłem kilka piwek na Kazimierzu i zdołałem jedynie, na autopilocie, obejrzeć GOT. Straszysz, człowiek tyle czekał i jak ma wyjść kupa to tracę wiarę w złotą erę seriali. W sumie nie może trwać wiecznie:(
 
@MuraS @mat01
Mówię serio, moja kolejność to 1. Gomorra, 2. Narcos, 3. The Wire. Chyba, że ten trzeci rozkręci się w kolejnych sezonach. Może to wynika z przesytu typowymi, amerykańskimi produkcjami...
 
@MuraS @mat01
Mówię serio, moja kolejność to 1. Gomorra, 2. Narcos, 3. The Wire. Chyba, że ten trzeci rozkręci się w kolejnych sezonach. Może to wynika z przesytu typowymi, amerykańskimi produkcjami...

Jest jakieś inne The Wire? Może ty zły serial oglądasz...
 
@MuraS @mat01
Mówię serio, moja kolejność to 1. Gomorra, 2. Narcos, 3. The Wire. Chyba, że ten trzeci rozkręci się w kolejnych sezonach. Może to wynika z przesytu typowymi, amerykańskimi produkcjami...
Boże wybacz mu, bo ja nie potrafię. The Wire typową amerykańską produkcją ? Ja pierdolę. Wszystko w tym serialu jest nietypowe. W topie przewija się 17 wątków, w serialu brak jest protagonisty, antagonisty zresztą też. Scenarzyści mistrzowsko pokazują realia ulic Baltimore. To prawdopodobnie najbardziej miejski serial ever. Bohaterem tego serialu jest właśnie miasto Baltimore. Każdy sezon skupia się na innym aspekcie miejskiego życia - pracy policji, przestępcach, dokerach, polityce, prasie oraz systemie edukacji. Ranking IMDB generalnie nie jakąś absolutną wykładnią zajebistości serialu (anime mają zawyżone miejsca dla przykładu, seriale z wiekiem spadają niżej w rankingu). Ale The Wire jest na 5 miejscu (po Breaking Bad i Grze o Tron które z czasem spadną, Kompanii Braci która od n-czasu jest na pierwszym miejscu i serialu dokumentalnym Planeta Ziemia - wtf?) , Narcos jest na 37, a Gomorra na 150.
 
Boże wybacz mu, bo ja nie potrafię. The Wire typową amerykańską produkcją ? Ja pierdolę. Wszystko w tym serialu jest nietypowe. W topie przewija się 17 wątków, w serialu brak jest protagonisty, antagonisty zresztą też. Scenarzyści mistrzowsko pokazują realia ulic Baltimore. To prawdopodobnie najbardziej miejski serial ever. Bohaterem tego serialu jest właśnie miasto Baltimore. Każdy sezon skupia się na innym aspekcie miejskiego życia - pracy policji, przestępcach, dokerach, polityce, prasie oraz systemie edukacji. Ranking IMDB generalnie nie jakąś absolutną wykładnią zajebistości serialu (anime mają zawyżone miejsca dla przykładu, seriale z wiekiem spadają niżej w rankingu). Ale The Wire jest na 5 miejscu (po Breaking Bad i Grze o Tron które z czasem spadną, Kompanii Braci która od n-czasu jest na pierwszym miejscu i serialu dokumentalnym Planeta Ziemia - wtf?) , Narcos jest na 37, a Gomorra na 150.
He, akurat ja do tej pory miałem jedno podejście to The Wire - obejrzałem z 2/3 pierwszego odcinka w trzech podejściach. Za każdym razem zasypiałem po 10 minutach. Serial jak dla mnie mocno statyczny i nie każdemu to odpowiada. Ale oczywiście go nie skreślam, produkcje HBO tak mają, że wymagają dużo czasu na wczucie się w klimat (miałem tak z Rodziną Soprano, pierwszy sezon przemęczyłem ale jak już się wkręciłem to znalazł się w moim serialowym TOP 3).
A Planet Earth w wersji HD z Davidem Attenborough'em jako lektorem jest zajebiste - idealne na oglądanie z rodziną, dziewczyną w niedzielne przedpołudnie.
 
Back
Top