Seriale

WOW fight scene z trzeciego odcinka Daredevila jest kapitalna, lepsza od tej oldboyowej z pierwszego sezonu. Punisher to jest uber kozak, to z nim powinni zrobić osobny serial, a nie jakieś Luki Kejdże z badziewnej Jessici Jones czy inne Iron Fisty.

Jeszcze miesiąc i wraca Dolina

Wbijam za spoilery, a poza tym chciałbym ogłosić, że @mat01 i @Gambit to chuje, przez których oglądam The Americans, zamiast robić jakieś prace społeczne albo chodzić do kościoła (do którego mam bardzo blisko). JJ to badziew, a niektóre balasy które wypłodziłem na kiblu mają więcej charyzmy od aktora który gra Luca Cage. Aktor który gra Dannego Randa to pedau level over 9000. David Tenant jako Kilgrave ratował JJ.
BTW: pół godziny temu wjechał TV, DD na 4k wygląda zacnie.
 
Punisher z DD to najlepszy Punisher jaki pojawił się na ekranie. Kropka. Elektra mnie specjalnie nie przekonała, kiedy widziałem zdjęcia z castingu, ale w serialu wydaje się być większa socjopatką niż Frank Castle. Przygoda chyba się nie skończy na 5tym odcinku...
 
JJ to badziew
Jon Jones czy mówisz o Asii? Raczej dla tych dwóch person max powinny być zarezerwowane te inicjały czy ten skrótowiec ;) Tak jak MJ dla max 3, Jordan, Jackson i Michael Johnson, ale ten od 200 i 400 metrów, a nie ten z MMA :P
 
Skończyłem The Night Manager - ostatecznie duże rozczarowanie. Liczyłem na jakiś mocny tytuł, dostałem tylko dobre paczydło. Aktorsko i realizacyjnie to pierwsza liga, niestety czegoś zabrakło i serial ani ziębi, ani parzy, do tego zakończenie też mi nie podeszło.
 
To najpierw się wezmę za Utopie, bo trochę krótsza, a później za The wire. Nakręciliście mnie mocno, nawet nie sądziłem, że tak szybko tyle odpowiedzi dostanę :D
 
To najpierw się wezmę za Utopie, bo trochę krótsza, a później za The wire. Nakręciliście mnie mocno, nawet nie sądziłem, że tak szybko tyle odpowiedzi dostanę :D

Trzeba było przeczytać ten temat od pierwszej strony, nie zadawałbyś takich pytań xD
 
Nie śpieszyło mi się z oglądaniem The Walking Dead i dopiero teraz obejrzałem odcinek 09, z którym TWD powróciło na ekrany w lutym. Myślałem, że po takim czasie zatęsknię, będzie mi się lepiej oglądało. Ale jak już wielokrotnie powtarzałem, zawiodłem się i to bardzo. Kicz i tyle. Jedyna co w tym serialu jest prawdziwe i naturalne to śmierć. Fajnie, że pozabijali niektóre osoby. Dziwię się, czemu ten co dostał kulką w oko dalej żyje? Czemu Maggie, która już taka doświadczona i spoko, nie poradziła sobie sama? Nie mogła wejść na mur, na blachę, gdzie byłaby bezpieczna, a nie siedzieć jak ostatni ciul na drewnianej wieży? Jak to jet możliwe, że Zombiaki nie wyczuły lekarki z tym typem, skoro byli blisko i nie byli przykryci? Bardzo mi się to nie podoba, wracam do lepszych tytułów.
 
Jest i Arseface

arsegallery.jpg


Niestety, nawet nie ma startu do kilkuletniej fotki HBO
18ls0aj6zyt84jpg.jpg
 
Oglądał ktoś 12 Monkeys? Nie wymęczyłem jeszcze pierwszego odcinka, gdzieś na 10 minut przed końcem wyłączyłem. Dobry ten serial czy sobie dać spokój?
 
Dziwię się, czemu ten co dostał kulką w oko dalej żyje?
Też myślałem, że tym razem się nie wywinie, ale dał radę. Zdarzają się takie rzeczy, choć trzeba przyznać, że Carl sprawia powoli wrażenie nieśmiertelnego, choć dwukrotnie dostał niezłą opiekę, więc miał sporo szczęścia.
Czemu Maggie, która już taka doświadczona i spoko, nie poradziła sobie sama? Nie mogła wejść na mur, na blachę, gdzie byłaby bezpieczna, a nie siedzieć jak ostatni ciul na drewnianej wieży?
Ty byś na to wpadł, ale ona nie wpadła. Poza tym doświadczenie to żaden nadludzki dodatek, a bagaż wiedzy. Nie rób z kobiety w ciąży i w świecie survivalowym dość komandoski ;)
Jak to jet możliwe, że Zombiaki nie wyczuły lekarki z tym typem, skoro byli blisko i nie byli przykryci?
Przecież byli za murkiem :) Zombiaki nie wyczuwają nosem, a uszami i oczami.

Za bardzo szukasz dziur w całym, zamiast przyjąć jak jest i po prostu oglądać by zobaczyć co będzie dalej, a nie dlaczego to się stało tak, a to inaczej...Ale powtarzam się :)
 
@Gambit ogarnąłeś dwie postacie z MMA co są w DD nowym? haha, trochę się zdziwiłem, szczególnie jedną rolą. :)

Jay Hieron (to już taki standard lekki) oraz... Dan Miragliotta!
 
Back
Top