Seriale

Oficjalnie - 10 Maggio

Cdga_ZaWEAA24Km.jpg
 
Obstawiam, że maj, chciałem być oryginalny :lol:

Ale dzisiaj w Vinylu szprechają po polsku, nie idzie zrozumieć :D
Maj, no niech im będzie. Jaram się jak coś co się w chuj mocno jara. O, jak drzwi matki tego mafioza.
 
Zarzucilem TWD ostatnio, ale kumpel mi pisze zebym koniecznie zobaczyl nowy odc... Wszystko bylo w nim lepsze i co ciekawe rowniez muzyka.
 
Ostatecznie nie jestem zadowolony z 4ego sezonu House of Cards... myślałem, że pójdzie to zupełnie w innym kierunku, tymczasem będziemy 3 sezony wałkowali kampanię prezydencką?
 
HoC 4 jak dla mnie poczatek słaby, ale dalej już bardzo mi się podobał. najbardziej wkurwia to czekanie na kolejny sezon..
 
Damien
Plusy: dawno nie słyszałem tak dobrego wykorzystania złowrogich łacińskich śpiewów
Minusy: wszystko inne
 
Amerykanie już na dysku.

Ostatni trajla do Daredevila to czysta perfekcja, w weekend znowu konkrety test łącza xD

 
On chyba robi subki jakoś kilka dni po premierze, z pierwszymi trzema sezonami nie miałem tego problemu bo widziałem je niedawno i obejrzałem hurtem. Teraz nie wytrzymałem i pilota zobaczyłem z eng i jest mocarnie.
Dodam, że recki też ma zajebiste
http://www.metacritic.com/tv/the-americans/season-4

Skończyłem 11 sezon Always Sunny, ten serial nie ma sobie równych, coś zajebistego @TheChosen1 na odcinku Charlie Catches a Leprechaun normalnie płakałem ze śmiechu.

Angie Tribeca też zrobiła mi pakę z mózgu.
 
HoC przemęczyłem się 3 odcinki w 3 sezonie, więc 4 sezonu nawet nie ruszam. TWD ściągam, ale nie mogę zabrać się za obejrzenie tego. SPN to nie to. Better Call Saul choć nie porywa, oglądam, bo fajne. Vikingowie najnowszy sezon też dosyć nudno, ale oglądam, bo lubię.

MARVEL DZISIAJ JUŻ W NECIE! Czekam na napisy do 1 epka 2 sezonu (90% niby przetłumaczone) i jadymy! Jaram się.

Ma ktoś linka do BCS 4 odcinek? Obejrzałem 10 minut 5 odcinka i zorientowałem się, że 4 nie ściągnąłem i nie widziałem.
 
HoC przemęczyłem się 3 odcinki w 3 sezonie, więc 4 sezonu nawet nie ruszam. TWD ściągam, ale nie mogę zabrać się za obejrzenie tego. SPN to nie to. Better Call Saul choć nie porywa, oglądam, bo fajne. Vikingowie najnowszy sezon też dosyć nudno, ale oglądam, bo lubię.

MARVEL DZISIAJ JUŻ W NECIE! Czekam na napisy do 1 epka 2 sezonu (90% niby przetłumaczone) i jadymy! Jaram się.

Ma ktoś linka do BCS 4 odcinek? Obejrzałem 10 minut 5 odcinka i zorientowałem się, że 4 nie ściągnąłem i nie widziałem.

Jest na kickass.

BCS to obecnie najlepszy serial na rynku jak dla mnie. A akcja jest wolna w porównaniu do Breaking Bad.
 
Bang !!! Pierwszy ep Daredevila to sztos pełną gębą, jest brutalniej, mroczniej po prostu jeszcze lepiej. Na promocyjnych fotkach Bernthal nie przekonywał mnie do roli Punishera, ale kupił mnie w zaledwie kilka chwil. Akcja w szpitalu żywcem wyjęta z Terminatora.
 
Bang !!! Pierwszy ep Daredevila to sztos pełną gębą, jest brutalniej, mroczniej po prostu jeszcze lepiej. Na promocyjnych fotkach Bernthal nie przekonywał mnie do roli Punishera, ale kupił mnie w zaledwie kilka chwil. Akcja w szpitalu żywcem wyjęta z Terminatora.
Nie denerwuj mnie, czekam do jutra, aby w 4k obejrzeć. Bernthal pasuje do roli Franka, chociaż imo gorszy od Stevensona.
 
Nie denerwuj mnie, czekam do jutra, aby w 4k obejrzeć. Bernthal pasuje do roli Franka, chociaż imo gorszy od Stevensona.

Kto tu kogo denerwuje, ja tam muszę ściągać relki po ponad 4GB żeby sobie w marnym 1080p zobaczyć, a Ty sobie w Ultra HD oblukasz, zresztą nawet gdybym w TV zainwestował to i tak mam za słaby net, tam chyba minimalnie to 25 Mbps musi być.
 
Kto tu kogo denerwuje, ja tam muszę ściągać relki po ponad 4GB żeby sobie w marnym 1080p zobaczyć, a Ty sobie w Ultra HD oblukasz, zresztą nawet gdybym w TV zainwestował to i tak mam za słaby net, tam chyba minimalnie to 25 Mbps musi być.
Jest 60 powinno styknąć, a relka po 6 GB to przy dużej ilości seedow to w 10 minut idzie
 
WOW fight scene z trzeciego odcinka Daredevila jest kapitalna, lepsza od tej oldboyowej z pierwszego sezonu. Punisher to jest uber kozak, to z nim powinni zrobić osobny serial, a nie jakieś Luki Kejdże z badziewnej Jessici Jones czy inne Iron Fisty.

Jeszcze miesiąc i wraca Dolina
 
Back
Top