Seriale

:wink:

jJ0BXPzN-fQ.jpg
 
I wracamy do Supernatural.....
Ciekawie akcja się rozkręca. Amarę osłabili chyba po to, żeby nie miała zbyt dużej przewagi w stosunku do pozostałych postaci. Lucyfer wciąż daje radę. Już się bałem, że w tym sezonie szybko się go pozbędą. A tu niespodzianka - aktor który do tej pory grał Castiela jest w tej nowej kreacji naprawdę dobry, podoba mi się jak naśladuje mimikę i ogólną gestykulacje poprzedniego drugiego aktora który grał Lucka. Szkoda tylko Roweny - naprawdę ciekawa postać fajnie zagrana i z zajebistym akcentem. Ale na szczęście nie jest powiedziane, że jeszcze nie wróci, tutaj akurat wszystko jest możliwe
Wziąłem się też za Shameless (wersja amerykańska). I już po dwóch odcinkach stwierdzam, że jest dobrze. Fiona zdrowa laska, inne postacie też fajnie zagrane i ogólnie atmosfera dosyć nietuzinkowa. Cieszę się, że tyle odcinków przede mną.
 
Angie Tribeca ściągnięta - sprawdzam IQ po każdym odcinku, mam nadzieję, że w poniedziałek będę jeszcze znał alfabet xD
 
Główna aktoreczka z Orphan Black bardzo w moim typie :D Po drugim odcinku na razie nie wiem co myśleć o serialu.
 
Główna aktoreczka z Orphan Black bardzo w moim typie :D Po drugim odcinku na razie nie wiem co myśleć o serialu.

Mi się nie spodobał, wg mnie zbyt szybko zaczęli ujawniać coraz więcej tajemnic, ale widzę, że to problem wielu serialów - producenci chcą zacząć z przytupem, a potem wyprztykują się z pomysłów i jest lipa. Ale obejrzałem może 3 albo 4 odcinki, potem mi się odechciało.
 
Nie wiem czy oglądacie, ale ostatnio wyszedł nowy odcinek Sherlocka. Trochę inny niż wszystkie i mam nadzieję, że następne wrócą do starego klimatu...
 
Nie wiem czy oglądacie, ale ostatnio wyszedł nowy odcinek Sherlocka. Trochę inny niż wszystkie i mam nadzieję, że następne wrócą do starego klimatu...
to jest odcinek specjalny czy coś takiego, był puszczany nawet kinach. 4 seria ma być w 2017.
 
Obejrzeliśmy z żoną Angie Tribeca, kurwa, aż się łezka w oku kręci, bo nad tym serialem ewidentnie czuwa duch Leslie Nielsena! Idealny odmóżdżacz po jakichś cięższych serialach :D
 
@VoRaNeK
Sory, że znowu truje dupę, ale jakbyś dał rade jeszcze raz zuploadować 3 i 4 odcinek Gomorry z lektorem to będę wdzięczny :D Wszystkie linki mi tam działały, oprócz właśnie 3 i 4 :(
 
Dla mnie Boardwalk Empire 10/10. Świetne aktorstwo, wyważony scenariusz, piękne kostiumy/scenografie, nienaganna warstwa techniczna. Oglądaj dalej.
 
Dla mnie Boardwalk Empire 10/10. Świetne aktorstwo, wyważony scenariusz, piękne kostiumy/scenografie, nienaganna warstwa techniczna. Oglądaj dalej.
Tylko jak ktoś się pyta czy się rozkręci to nie wiem czy to serial dla niego.

Oglądał ktoś już X-Files?
 
Nie wiem dlaczego ale mam identyczny problem jak ostatnio. Klikam w link, od razu wyskakuje mi że "Pobieranie ukończone" i ściągnął mi się plik ważący rzekomo 0 kb. Próbowałem Operą, IE, Firefoxem. Czyściłęm cache przeglądarki, też nie pomogło. :(
Sprawdziłem , Potwierdzam. U mnie to samo..:cool:
 
Oglądał ktoś już X-Files?

Mi pilot średnio podszedł, ale ja nigdy nie lubiłem mitologi w tym serialu, a ten odcinek właściwie wywraca ją do góry nogami. Czekam więc na odcinki stand alone. Z drugiej strony czuć było stare, dobre X-Files, problem polega na tym, że ten serial nie robi już takiego efektu jaki kilkanaście lat temu gdy za dzieciaka po prostu bałem się go oglądać.

Od siebie mogę polecić dwa komediodramaty Togetherness i Casual - naprawdę bardzo, ale to bardzo dobre tytuły.
 
  • Like
Reactions: mat
Boardwalk Empire zajebiste, całościowo, ale pewnie nie każdemu się spodoba, bo niektórzy żądają wiecznej akcji w gangsterskim filmie ;)
 
Back
Top