Seriale

Jestem po 4 odcinku 1 sezonu Luthera. Dzięki za polecenie tego serialu, bardzo dobrze się ogląda. Zaraz wracam do oglądania :)
 

Bardzo czekam. Z sezonu na sezon budżet jest chyba coraz większy, bo coraz większe rozpierduchy są. Podoba mi się historia. Trailer momentami naprowadza mnie na myśl, że Ragnar umiera i na czele Wikingów staje Bjorn, ciekawe.

No a za 6 dni rusza kolejny sezon Shameless!
 
Bardzo czekam. Z sezonu na sezon budżet jest chyba coraz większy, bo coraz większe rozpierduchy są. Podoba mi się historia. Trailer momentami naprowadza mnie na myśl, że Ragnar umiera i na czele Wikingów staje Bjorn, ciekawe.

No a za 6 dni rusza kolejny sezon Shameless!

Jeśli dobrze kojarzę to od początku miała to być nie tyle historia Ragnara co jego rodu, stąd takie przeskoki w czasie i tak mało samego Ragnara.
Shameless jak coś to wypuścili pierwszy odcinek nowego sezonu.
@Born2kill tak jak kolega wyżej wspomniał, będą puszczać dzień po amerykańskiej premierze.

Dzisiaj wrócił jeden z najbardziej pojebanych seriali ostatnich lat - te piosenki ryją psychę

 
Last edited:
Jeśli dobrze kojarzę to od początku miała to być nie tyle historia Ragnara co jego rodu, stąd takie przeskoki w czasie i tak mało samego Ragnara.
Shameless jak coś to wypuścili pierwszy odcinek nowego sezonu.
@Born2kill tak jak kolega wyżej wspomniał, będą puszczać dzień po amerykańskiej premierze.

Dzisiaj wrócił jeden z najbardziej pojebanych seriali ostatnich lat - te piosenki ryją psychę


To to musical jakiś jest? Czy tylko taki trailer? Zanim zaczęli śpiewać i tańczyć zapowiadalo się ciekawie ;D Teraz to już wszędzie jakieś układy taneczne tworzą ludzie których bym o to nie podejrzewał ;|
 
No niby musical, ale to świetna komedia jest z porypanymi piosenkami xD

@TheChosen1 już w czwartek wraca Paddy's Pub
One more day, bitches! #SunnyFXX

CX-awjjUkAEPyM1.jpg
 
napisze jeszcze raz The Last Kingdom>Vikings
moze ktos nie ogladal, o wiele lepsze od Vikingow tez o Wikingach
 
Netflix oficjalnie w Polsce, ale 11,99 $ za premium? Ciekawe jaką będą mieć ofertę.
A nie euro przypadkiem?
Dla mnie lipa, wbrew pozorom netflix oprocz swoich hitowych seriali jak HoC, Narcos, czy Marco Polo (ktory mnie nie jara) nie ma za duzo do zaoferowania.
Juz lepiej kupic abonament w cinema city za te kase.
 
A nie euro przypadkiem?
Dla mnie lipa, wbrew pozorom netflix oprocz swoich hitowych seriali jak HoC, Narcos, czy Marco Polo (ktory mnie nie jara) nie ma za duzo do zaoferowania.
Juz lepiej kupic abonament w cinema city za te kase.

Oczywiście, że euro, mój błąd.
 
A nie euro przypadkiem?
Dla mnie lipa, wbrew pozorom netflix oprocz swoich hitowych seriali jak HoC, Narcos, czy Marco Polo (ktory mnie nie jara) nie ma za duzo do zaoferowania.
Juz lepiej kupic abonament w cinema city za te kase.
Dorzuciłbym jeszcze Daredevila (Jest z lektorem). Zarejestrowałem się i ogarniam. Widać, że nie ma całej zawartości która jest w USA. House of Cards nie znalazłem :) Poza tym odpaliłem Shreka - jest polskie audio jest ok. Dziwi fakt, że nie przetłumaczono elementów menu na polski. Brakuje mi informacji, o jakości odtwarzania, bo to co włączałem to na pewno HD nie było. Pewnie serwery dzisiaj przeciążone.
 
Brakuje mi informacji, o jakości odtwarzania, bo to co włączałem to na pewno HD nie było. Pewnie serwery dzisiaj przeciążone.

Basic – 7,99 euro/ok. 35 zł,
nielimitowane oglądanie seriali i filmów na każdym ekranie (tv, laptop, tablet, telefon), możliwość anulowania subskrypcji w każdej chwili, brak HD, darmowy pierwszy miesiąc, jednocześnie można oglądać na 1 ekranie

Standard – 9,99 euro/43 zł
nielimitowane oglądanie seriali i filmów na każdym ekranie (tv, laptop, tablet, telefon), możliwość anulowania subskrypcji w każdej chwili, dostępne zwykłe HD, darmowy pierwszy miesiąc, jednocześnie można oglądać na 2 ekranach

Premium – 11,99 euro/52 zł
nielimitowane oglądanie seriali i filmów na każdym ekranie (tv, laptop, tablet, telefon), możliwość anulowania subskrypcji w każdej chwili, dostępne zwykłe HD i Ultra HD, darmowy pierwszy miesiąc, jednocześnie można oglądać na 4 ekranach.
 
Basic – 7,99 euro/ok. 35 zł,
nielimitowane oglądanie seriali i filmów na każdym ekranie (tv, laptop, tablet, telefon), możliwość anulowania subskrypcji w każdej chwili, brak HD, darmowy pierwszy miesiąc, jednocześnie można oglądać na 1 ekranie

Standard – 9,99 euro/43 zł
nielimitowane oglądanie seriali i filmów na każdym ekranie (tv, laptop, tablet, telefon), możliwość anulowania subskrypcji w każdej chwili, dostępne zwykłe HD, darmowy pierwszy miesiąc, jednocześnie można oglądać na 2 ekranach

Premium – 11,99 euro/52 zł
nielimitowane oglądanie seriali i filmów na każdym ekranie (tv, laptop, tablet, telefon), możliwość anulowania subskrypcji w każdej chwili, dostępne zwykłe HD i Ultra HD, darmowy pierwszy miesiąc, jednocześnie można oglądać na 4 ekranach.
Może mam kaca, ale jeszcze abonament standard potrafię wybrać. I to co oglądam to nie jest HD.
 
Wystartowali jednocześnie w 130 nowych krajach, może się przeliczyli xD
Raczej, czekam na info jaki będzie kalendarz uzupełniania oferty. Bo Netflix to dla mnie przede wszystkim stare filmy i seriale, które ciężko na necie wyhaczyć.
 
Raczej, czekam na info jaki będzie kalendarz uzupełniania oferty. Bo Netflix to dla mnie przede wszystkim stare filmy i seriale, które ciężko na necie wyhaczyć.

Dlatego ja czekam z tym darmowym miesiącem jak już "ustabilizują" ofertę.
Co do HD to wg tej strony
https://markwarren.wordpress.com/2010/03/24/netflix-movie-player-keyboard-shortcuts/
po wciśnięciu ctrl+alt+shift+s można sprawdzić i zmienić bitrate filmu.

Takie cuś napisali

"Pracujemy, aby jak najszybciej przygotować zawartość naszej platformy w języku polskim. Prosimy jeszcze o kilka dni cierpliwości, a rzeczy takie jak ustawienia, napisy i sposoby płatności zostaną przełożone z angielskiego. Niestety na obecny moment nie możemy udostępnić w Polsce pełnej listy produkcji jakie oferujemy. Ma to związek z ograniczeniami licencyjnymi. Zalecam jednak odwiedzenie tego linku, gdzie znajdą państwo pozycje dostępne w Polsce. Nie zdziwiłbym się, gdyby lista aktualizowała się z każdym kliknięciem, gdyż cały czas nad nią pracujemy."
 
Obejrzałem 2 sezon Shamless. IMO S01>S02 Wielkiej różnicy nie ma , ale jednak 1 był lepszy .
Co do Galavanta to do tej pory pamiętam to co działo się z moją głową rok temu.:bye::confused:
 
Co tam można oglądać w tym Netflixie, oprócz seriali produkowanych na ich zlecenie typu House of Cards? Filmy to same starocia?
 
Obejrzałem 2 sezon Shamless. IMO S01>S02 Wielkiej różnicy nie ma , ale jednak 1 był lepszy .
Co do Galavanta to do tej pory pamiętam to co działo się z moją głową rok temu.:bye::confused:
Pamiętam, ze chyba kiedyś tu o tym pisałem. W Shameless w pierwszym sezonie jest dużo komedii, w drugim już wychodzi trochę wicej dramatu, wiecej problemów, ukazanych przez pryzmat komedii. Dla mnie to świetny serial.
 
Pamiętam, ze chyba kiedyś tu o tym pisałem. W Shameless w pierwszym sezonie jest dużo komedii, w drugim już wychodzi trochę wicej dramatu, wiecej problemów, ukazanych przez pryzmat komedii. Dla mnie to świetny serial.
Ale serial jednak kozak. Nie wkrecilem się tak w serial od czasu GoT . 3 dni 2 sezony :bayan:
 
Dlatego ja czekam z tym darmowym miesiącem jak już "ustabilizują" ofertę.
Co do HD to wg tej strony
https://markwarren.wordpress.com/2010/03/24/netflix-movie-player-keyboard-shortcuts/
po wciśnięciu ctrl+alt+shift+s można sprawdzić i zmienić bitrate filmu.

Takie cuś napisali

"Pracujemy, aby jak najszybciej przygotować zawartość naszej platformy w języku polskim. Prosimy jeszcze o kilka dni cierpliwości, a rzeczy takie jak ustawienia, napisy i sposoby płatności zostaną przełożone z angielskiego. Niestety na obecny moment nie możemy udostępnić w Polsce pełnej listy produkcji jakie oferujemy. Ma to związek z ograniczeniami licencyjnymi. Zalecam jednak odwiedzenie tego linku, gdzie znajdą państwo pozycje dostępne w Polsce. Nie zdziwiłbym się, gdyby lista aktualizowała się z każdym kliknięciem, gdyż cały czas nad nią pracujemy."
Próbowałem, ustawiłem na Daredevilu na HD, ładowało się minutę, przez chwilę było HD po czym powrót do jakiejś niższej rozdzielczości. Trudno poczekamy. Wprowadzają zmiany z minuty na minutę, 2 godziny temu nie było anime, a teraz kilkadziesiąt pozycji. Parę miesięcy i będzie wszystko co w USA.
Co tam można oglądać w tym Netflixie, oprócz seriali produkowanych na ich zlecenie typu House of Cards? Filmy to same starocia?
Wszystko co w Stanach wychodzi na DVD, Blu-ray ląduje na Netflixie. I do tego poziomu będą równać. Na razie jest problem, z licencjami i polskimi wersjami. Jak dostają na licencje na film, to w niej jest zapis, gdzie to mogą rozprzestrzeniać. Muszą to podregulować. Polskie wersje już są (seriale Netflix, filmy animowane - wszystkie Shreki (dubbing)), a reszcie masz możliwość wybrania napisów (każdy film ma minimum angielskie, większość kilka innych języków). Opcje jak na DVD. Największym plusem Netflixa jest, to, że to skarbnica starych filmów, seriali, których nie ogarniesz na DVD/ w necie. W tym wiele pereł z VHSów. Codziennie coś dodają.
 
Back
Top