Seriale

Gambit Ziemia 2 oglądało się dla Rebeki Gayhart:) A serial zacny, tylko nie pamiętam czy miał zakończenie?
 
http://film.org.pl/a/analiza/struktura-zla-w-detektywie-czyli-rust-cohle-i-jego-filozofia-smierci-55819/Przypadkiem natrafiłem w sieci, całkiem fajny tekst na temat TD, żeby sobie przypomnieć to dzieło. Kto nie oglądał lub jest w trakcie niech nie czyta, bo zawiera spojlery
 
SPOILERY HANNIBALMocny finał. Nie będę dużo o tym pisał. Inaczej trochę sobie to wyobrażałem, ale jest dobrze. Zastanawia mnie jedno - skoro ma być 3 sezon, to jak on będzie wyglądał bez wsyzstkich do których się przyzwycailiśmy oglądając ten serial? Lekter i nowi ludzie? ZObaczę jak to ise rozwinie.
 
Hannibal SPOILERWill i Jack prawdopodobnie przeżyją. Alana i Abigail nie. Chilton wydaje mi się, że również uszedł z życiem
 
HANNIBAL SPOILERO ile w uratowanie Willa i Jacka można uwierzyć, to nie mam pojęcia jak scenarzyści mieliby wytłumaczyć, że strzał prosto w głowę Chiltona go nie zabił :)Btw. Hannibal czasami nie wyciął Abigail języka ?
 
Hannibal SPOILERNo właśnie w pewnych momentach ten serial wydawał mi się mało realny. Przeżycie Chiltona byłoby co najmniej dziwne. Troche śmieszyła mnie walka z S2E12 Hannibala z tymi trzeba pachołkami Masona, albo kilka innych scen walki, gdzie były dziwne techniki.Pomoc nie przyjechała jeszcze, Will i Jack ledwo zipią. Ciężko to będzie sensownie wyjasnić, jeżeli przeżyją, ale pewnie jakos to zrobią.
 
Dla mnie finał kiepski, w ciul żenujące zagrania i absurdalne twisty, żeby wywołać u widza jakieś poczucie zaskoczenia czy ogólnego whatthefucka. Cholernie nie lubię takiego taniego efekciarstwa.Fuller już mówi, że skróci Hannbala do sześciu sezonów, a i tak bazujących na wynikach oglądalności mogą go zdjąć już po trzecim. A co w nim będzie? Ciężko stwierdzić, bo Hanni Fullera to wielka autorska wriacja i odejście od książek Harrisa. Jak wcześniej wspomniano Red Dragon ma być w czwartym sezonie, więc teraz pewnie liźnie Hannibal Rising, choć gdzieś czytałem, że Francis Dolarhyde ma już się pojawić. Ogólnie sezon drugi lepszy od pierwszego, choć też łapie zadyszkę nudnymi jak flaki z olejem odcinkami, ale Hannibal to taki bardzo komiksowy serial i to mnie przy nim trzyma.
 
Hanni SpoilerTwórcy dość mocno odjechali od fabuły książek, więc nic nie jest pewne.. Dziennikarka żyje, a powinna była spłonąć na wózku. Hanni spieprzył ze swoją terapeutką, a powinien zostać zamknięty w pierdlu. Wcale mnie nie zdziwił fakt, że Abigail przeżyła w pierwszym sezonie - w końcu straciła jedynie ucho, ale nie ma opcji, żeby przeżyła ten finał. Chillton zapewne przeżyje - kula przeszła mu przez policzek. Po Alanie nikt nie będzie płakał, po Willu też nie. Największy minus to Jack - jest potrzebny do ewentualnego wprowadzenia Starling. Czekajmy, co wymyślą twórcy.
 
Przyznam, że ani książki ani komiksu Hannobala nie czytałem.Zgadzam się z tym, że 2 sezon > 1 sezon/SPOILERYJa nie ogarniam, jak Abigail niby żyje. I ta reporterka w końcu też żyła, czy to była podświadomość Willa? Podobał mi się motyw z wizjami Willa z jeleniem oraz Hanniballem jako czarnej postaci z rogami. Finał ponoć miał strasznie małą oglądalność (albo był to odcinek poprzedzajacy).
 
Gambit - hellyah, niezapomniany klimat i ten dziwny dzieckach, te łaziki, te stworki, ahhh :)Co do Breaking Bad

• I • m going to ask you, really, seriously, I wasn • t so sure that you died, I really wasn • t," CNN's Ashleigh Banfield said on Thursday night. "Your eyes were open and I thought, • what if the police just take him into custody, he gets better, breaks out and just goes nuts?'"Cranston: • Hey, you never saw bags zip up or anything."Banfield: • Is he dead? •Cranston: • I don • t know."Banfield: • No movie? No nothing? No Walter White ever again? •Cranston: • Never say never."
 
10177468_849400491743712_3284566390333586660_n.jpg
Już w niedzielę ... ;)
 
Czyli co, Jax za kratami kolejny raz. Ciekawe jak się MM nada, info ciekawe. I nie chcę aby SoA się skończyło.
 
Panowie poratowałby ktoś linkiem, albo stroną skąd ściągne seriale Rzym i Rodzina Soprano nawet na piratsbay cieńko z seedami.
 
@aqua, darmowe konto, osobno ściągasz polskie napisy i masz:http://www.warez-bb.org/viewtopic.php?t=18217799&start=0www.warez-bb.org/viewtopic.php?t=15885296&start=0
 
Pierwsze 4 odcinki Romy na początek może być?

http://rapidhost.pl/download/get/MeQAQbAzw/Rome.S01E01.PL.480p.BDRip.XviD.AC3-ELiTE.avi
http://rapidhost.pl/download/get/BND6zE6rV/Rome.S01E02.PL.480p.BDRip.XviD.AC3-ELiTE.avi
http://rapidhost.pl/download/get/gOg0D9XmW/Rome.S01E03.PL.480p.BDRip.XviD.AC3-ELiTE.avi
http://rapidhost.pl/download/get/AKC4lmFfI/Rome.S01E04.PL.480p.BDRip.XviD.AC3-ELiTE.avi
 
@midernJa Rome oglądałem jak Ty na dywan po drabinie wchodziłeś więc to linki chyba nie dla mnie ? :P
 
Mahon, nie szerz debilizmu i dawaj linki bez lektora. Dzięki.


Myślałem, że chciałeś linki do Rome dla siebie, ale jak teraz wnioskuję, chciałeś tylko poprawić mahonka, zeby wrzucał oryginalne wideo? :D
 
mahonek masz wiecej takich linków ? te co ja znajduije to kurwa idą jak krew z nosa...
 
@aqua, bo Mahonek wrzuca już linki wygenerowane na premium. Pisz do Mahonka, albo Voranka, z prośbą o wygenerowanie danych linków, albo wejdź na DarkWarez w dział "Generowanie Linków" i tam Ci też ktoś wygeneruje.
 
Jasne, że mam ale co potrzeba? aqua i malinowsky jakie seriale, które odcinki?

http://rapidhost.pl/download/get/c8MN6A2Wg/Rome.S01E05.PL.480p.BDRip.XviD.AC3-ELiTE.avi

http://rapidhost.pl/download/get/NBRijLTwR/Rome.S01E06.PL.480p.BDRip.XviD.AC3-ELiTE.avi
http://rapidhost.pl/download/get/vW37CgZki/Rome.S01E07.PL.480p.BDRip.XviD.AC3-ELiTE.avi
http://rapidhost.pl/download/get/zgTJ1kJKl/Rome.S01E08.PL.480p.BDRip.XviD.AC3-ELiTE.avi


MALINA

http://rapidhost.pl/download/get/fWquc2ei9/How.I.Met.Your.Mother.S09E01.LEKTOR.PL-t1o9m7e6k.avi
http://rapidhost.pl/download/get/SXflQKnB5/How.I.Met.Your.Mother.S09E02.LEKTOR.PL-t1o9m7e6k.avi
http://rapidhost.pl/download/get/mIYHUZ9Dn/How.I.Met.Your.Mother.S09E03.LEKTOR.PL-t1o9m7e6k.avi
http://rapidhost.pl/download/get/nqEEvYurc/How.I.Met.Your.Mother.S09E04.LEKTOR.PL-t1o9m7e6k.avi
 
Back
Top