Seriale

Caraxes, Meleys Vhaegar, Moondancer, Sunfyre, Vermithor
Taniec smoków czas zacząć!
:pudzianfap:
Helios oferuje po dwa bezpłatne bilety na pokaz premierowy pierwszego odcinka drugiego sezonu wszystkim osobom, które wypełnią formularz a następnie stawią się w kinie jako pierwsi po odbiór wejściówek.


Nie wiem od kiedy trwa promocja ale na stronę kina wchodziłem ze dwa dni temu i raczej niczego nie przeoczyłem, zwłaszcza że reklama żywo bije po oczach. Pierwszy sezon trafił w moje gusta więc obejrzeć otwarcie drugiego na dużym ekranie fajna sprawa.
Zwłaszcza za darmo :fjedzia:
 


Na koniec pierwszego sezonu brakło budżetu na jedną z najważniejszy bitew w historii Japonii, może to zrobią w drugim sezonie.

W książce historia się urywa przed Sekigaharą, więc to nie o budżet chodziło, tylko adaptacja wierna. Ogólnie mi się podobał, ale kurcze od połowy gdzieś nie mogli trafić z punktami na które kładli nacisk. To jest naprawdę gruba powieść i byłem pod mega wrażeniem pierwszych czterech-pięciu odcinków, jak kładli akcenty - mimo że siła rzeczy musieli przyciąć względem książki, to w sumie nie brakowało mi niczego. A później jakoś się popsuło, jakoś tak nie tak gdzie trzeba się skupiali i nawet główna intryga nie wybrzmiała jak należy. Może dodatkowe 3-4 odcinki by pomogły, w sumie nie wiem.

E: no i kurwa, pani Ochiba ach XD
 
Nowy sezon "Boys" wychodzi i w końcu udało mi się nadrobić ostatnie odcinki. Mój Boże, jak oni zmasakrowali materiał źródłowy :jon:. Nie żeby coś - ogląda się fajnie, ale serial sporo traci na braku tego szaleństwa komiksowego. Gdyby kogoś interesowało to zapraszam do spoilera.

W komiksie, żona Butchera została zgwałcona przez Black Noir, który jest klonem Homelandera i odpowiadał za wszystkie rzeczy o które Homelander oskarżał siebie - dlatego zwariował.

W czasie porodu dziecko Black Noir zabiło żonę Butchera i zaczęło strzelać laserami, przez co Butcher musiał je zatłuc lampą.

A w komiksie też jest przykładowo taki panel z Hughie i Black Noir w roli głównej :mamed:


maxresdefault.jpg
 
ktoś ogląda Dark Matter?
Dobrze się zaczyna

 
Nowy sezon "Boys" wychodzi i w końcu udało mi się nadrobić ostatnie odcinki. Mój Boże, jak oni zmasakrowali materiał źródłowy :jon:. Nie żeby coś - ogląda się fajnie, ale serial sporo traci na braku tego szaleństwa komiksowego. Gdyby kogoś interesowało to zapraszam do spoilera.

W komiksie, żona Butchera została zgwałcona przez Black Noir, który jest klonem Homelandera i odpowiadał za wszystkie rzeczy o które Homelander oskarżał siebie - dlatego zwariował.

W czasie porodu dziecko Black Noir zabiło żonę Butchera i zaczęło strzelać laserami, przez co Butcher musiał je zatłuc lampą.

A w komiksie też jest przykładowo taki panel z Hughie i Black Noir w roli głównej :mamed:


View attachment 100424
Moim zdaniem serial znacznie lepiej wypada, są duże zmiany i to na plus
Chociaż końcówka 3 daje dupy
 
Dwa lata czekania na 8 odcinków, a akcja dalej się wolno posuwa do przodu. Zostanie im tylko jeden sezon żeby to wszystko zamknąć w całość.
 
Jak tam the boys? Słyszałem że frenchie zamienił Chinkę czikulinke na włochatą kaszankę?
To że akurat ciepły jest, to da się zrozumieć przez konwencję serialu, ale tego że dopiero teraz to robią, a nie w 2 sezonie, to nie wiem czemu.
Dwa lata czekania na 8 odcinków, a akcja dalej się wolno posuwa do przodu. Zostanie im tylko jeden sezon żeby to wszystko zamknąć w całość.
Trochę do dupy, że Homelander nie słyszał Hugh'iego w wentylacji.
Starlight:stevecarell: Mam nadzieję że ją uśmiercą w tym sezonie
A i czy jest info na temat powrotu Soldier Boya?
 
Jak tam the boys? Słyszałem że frenchie zamienił Chinkę czikulinke na włochatą kaszankę?
Dwa lata czekania na 8 odcinków, a akcja dalej się wolno posuwa do przodu. Zostanie im tylko jeden sezon żeby to wszystko zamknąć w całość.
To że akurat ciepły jest, to da się zrozumieć przez konwencję serialu, ale tego że dopiero teraz to robią, a nie w 2 sezonie, to nie wiem czemu.

Trochę do dupy, że Homelander nie słyszał Hugh'iego w wentylacji.
Starlight:stevecarell: Mam nadzieję że ją uśmiercą w tym sezonie
A i czy jest info na temat powrotu Soldier Boya?
na końcu i tak pewnie wygra jakaś
silna kobieta
:fjedzia:
 
Czarny gej.
Pedalska strona Francuza.
Najmądrzejsza osoba na świecie czarną kobietą.
Akurat myślałem, że twórcy Boysów się uchowają przed tym.
 
Czarny gej.
Pedalska strona Francuza.
Najmądrzejsza osoba na świecie czarną kobietą.
Akurat myślałem, że twórcy Boysów się uchowają przed tym.
właśnie szczególnie twórcy takich serialików są łapani za jaja, bo oglądają je biali mężczyźni (90% widowni)
:beczka:
 
Back
Top