Seriale

Kurwa, czemu tego nie ma na żadnym streamingu? Aż muszę chyba dyski przeszukać (gdzieś mam ściągnięte x lat temu) to bym sobie pierdolnął powtórke i zobaczył czy już jestem stary dziad czy nadal będzie śmieszyć kolosalnie :lesnarhappy:

Kumpel polecał i chciałbym obejrzeć, a właśnie nigdzie tego nie ma.
 
Serial w chuj generyczny, ze strong babami, jeszcze chujowszym CGI, nawet już cycków HBO nie pokazuje bo baba rucha się w staniku, może to i dobrze bo aktor i widz mogliby mieć odruch wymiotny. Ogólnie wieje średniawa na kilometr, tylko czołówka standardowo świetna. No więc co się wtedy robi? trzeba jakoś powiązać go fabularnie z kapitalnym s01 by ludzie pisali i reedit płonął.
Zaraz po obejrzeniu pierwszego epa odpaliłem s01 I wróciłem do obsranej Luizjany by przypomnieć sobie jaki to był zajebisty serial.
Jest inkluzywnie, to lubie

Czarna strung domina można powiedzieć zgwałciła tego kukolda. Są lesbijki, są aktywiści w tle.
 
Last edited:
4 odcinki Reachera obejrzane. Straszne rozczarowanie, w porównaniu do pierwszego sezonu to zjazd totalny. Te absurdalne sceny walki, jakbym oglądał film z Jackie Chanem :siara:

Czerstwe żarty, absurdalne akcje, 4 odcinki czekać na jedną złamaną nogę (i to akurat kiedy marudziłem więc nawet nie mogłem się tym pocieszyć :awesome: ).

W pierwszym sezonie tylko ostatni odcinek to było jakieś gówno, myślałem, że to chwilowy spadek formy na zakończenie ale to była jakaś zmiana i ten trend się utrzymał i przeniósł do sezonu drugiego.

Dramat, pewnie skończę ale czuję, że już nic tego nie uratuje :(
 
4 odcinki Reachera obejrzane. Straszne rozczarowanie, w porównaniu do pierwszego sezonu to zjazd totalny. Te absurdalne sceny walki, jakbym oglądał film z Jackie Chanem :siara:

Czerstwe żarty, absurdalne akcje, 4 odcinki czekać na jedną złamaną nogę (i to akurat kiedy marudziłem więc nawet nie mogłem się tym pocieszyć :awesome: ).

W pierwszym sezonie tylko ostatni odcinek to było jakieś gówno, myślałem, że to chwilowy spadek formy na zakończenie ale to była jakaś zmiana i ten trend się utrzymał i przeniósł do sezonu drugiego.

Dramat, pewnie skończę ale czuję, że już nic tego nie uratuje :(
Dokończyliśmy. Katastrofa, im dalej tym głupiej. Oglądałem już tylko z przyzwoitości :awesome: , ale ten serial to typowa amerykańska produkcja, której (gdyby nie tytuł) sam bym z własnej woli nigdy nie oglądał, taki kicz właśnie omijam szerokim łukiem :kis:
 
Ktoś tu ostatnio polecał True Detective. Zacząłem 1 sezon, jestem po 6 odcinku.
Kurwa jaki ten serial ma klimat :antonio: . Główne role zajebiście obsadzone. Matthew McConaughey to w ogóle miażdży. Póki co dla mnie rewelacja.

Aż się dziwiłem, że nie obejrzałem tego wcześniej ale wiem czemu. Wskakiwał mi ten serial na torrentach już nie raz ale na okładce zawsze jakiś murzyński ryj był i myślałem, że to jakieś gówno znowu z ideologią murzyńską itp.
A to taki sztos się okazało. Dzięki że ktoś tutaj o wspomniał o tym serialu.
 
Ktoś tu ostatnio polecał True Detective. Zacząłem 1 sezon, jestem po 6 odcinku.
Kurwa jaki ten serial ma klimat :antonio: . Główne role zajebiście obsadzone. Matthew McConaughey to w ogóle miażdży. Póki co dla mnie rewelacja.

Aż się dziwiłem, że nie obejrzałem tego wcześniej ale wiem czemu. Wskakiwał mi ten serial na torrentach już nie raz ale na okładce zawsze jakiś murzyński ryj był i myślałem, że to jakieś gówno znowu z ideologią murzyńską itp.
A to taki sztos się okazało. Dzięki że ktoś tutaj o wspomniał o tym serialu.
Murzyn był głównym bohaterem w trzecim sezonie to pewnie temu go widziałeś na okładce. Teraz leci czwarty sezon, ale po drugim odcinku sobie daruję resztę, zalatuje barachłem netfliksowym.
 
Ktoś tu ostatnio polecał True Detective. Zacząłem 1 sezon, jestem po 6 odcinku.
Kurwa jaki ten serial ma klimat :antonio: . Główne role zajebiście obsadzone. Matthew McConaughey to w ogóle miażdży. Póki co dla mnie rewelacja.

Aż się dziwiłem, że nie obejrzałem tego wcześniej ale wiem czemu. Wskakiwał mi ten serial na torrentach już nie raz ale na okładce zawsze jakiś murzyński ryj był i myślałem, że to jakieś gówno znowu z ideologią murzyńską itp.
A to taki sztos się okazało. Dzięki że ktoś tutaj o wspomniał o tym serialu.
Dla mnie pierwszy sezon to absolutny top, jedynie prawo ulicy od czasu do czasu dobijało do tego poziomu. :)
 
Niby spoko, bo Warrior to był dobry odmóżdżacz z krwawymi napierdalankami w tle i szkoda, że HBO chciało go skasować, ale Netflix nie wydaje się zbyt dobrą platformą na kontynuację :awesome:

Nie ukrywam że liczyłem że Netflix go weźmie.

Lepszy rydz niż nic,
może wstawią jakieś lesbijki ale nie zabiją klimatu.
 
No i skończyłem 1 sezon true Detective.
Widzę że to już koniec duetu Rust/Marty. Szkoda. Tak mi wpadli do głowy że narazie drugiego sezonu nie będę umiał obejrzeć.
Za to znalazłem książkę z której podobno czerpali twórcy. Robert W Chambers - Król w żółci. Przeczytam.

A co do seriali to jak macie jakieś takie mroczne/ tajemnicze do polecenia na ciemne wieczory to dawać. Może znów mnie coś zaskoczy .
 
No i skończyłem 1 sezon true Detective.
Widzę że to już koniec duetu Rust/Marty. Szkoda. Tak mi wpadli do głowy że narazie drugiego sezonu nie będę umiał obejrzeć.
Za to znalazłem książkę z której podobno czerpali twórcy. Robert W Chambers - Król w żółci. Przeczytam.

A co do seriali to jak macie jakieś takie mroczne/ tajemnicze do polecenia na ciemne wieczory to dawać. Może znów mnie coś zaskoczy .
Drugi to sobie najlepiej w ogóle odpuść i przejdź od razu do trzecie z murzynem, który również jest bardzo dobry.
 
No ja obejrzałem, ale oglądałem na bieżąco.
Szok po obejrzeniu bezpośrednio po pierwszym sezonie może go zniechęcić :awesome:
Zniechęciłem się jak tylko włączyłem początek drugiego sezonu i zobaczyłem że nie będzie już duetu z pierwszego sezonu. Dlatego żeby to ruszyć to musze odczekać jakiś czas.
 
Back
Top