Seriale

Trzeci odcinek The Last of Us

Zrzut ekranu z 2023-01-30 13-25-28.jpg
 
Ojebalem 3 odcinek, i jak ogólnie mam wyjebane, to tu czułem się jakbym, oglądał jakoś romantyczny film LGBT o nazwie zajebiście być gejem, a nie TLoU. :iamdone:
To chyba był odcinek opisujących historię ryta i tego jego prawnika z którym sypia.
 
Ojebalem 3 odcinek, i jak ogólnie mam wyjebane, to tu czułem się jakbym, oglądał jakoś romantyczny film LGBT o nazwie zajebiście być gejem, a nie TLoU. :iamdone:
To chyba był odcinek opisujących historię ryta i tego jego prawnika z którym sypia.
Pomijając te pedalskie sceny to
np. scenka gdy ta przyjebana małolata znajduje tego grzyba w piwnicy albo to wyjaśnienie że wojsko ludzi ostrzeliwalo żeby się nie zarazili
:jarolaugh:
 
  • Bones
Reactions: PIR
No i wylądował. Przyznaję, do końca nie obejrzałem. Ale pierwsze dwa odcinki git! Serial mnie nakłonił, żeby wrócić do gry. Także jest plus xd
 
Ojebalem 3 odcinek, i jak ogólnie mam wyjebane, to tu czułem się jakbym, oglądał jakoś romantyczny film LGBT o nazwie zajebiście być gejem, a nie TLoU. :iamdone:
To chyba był odcinek opisujących historię ryta i tego jego prawnika z którym sypia.
Właśnie się zastanawiam czy to jest ten najlepszy odcinek sezonu na podstawie tej epickiej gry?

Przecież to zwykła pedaliada jest i dramat.

A człowiek się łudził....

Oh no tak orientacja reżysera epizodu to nie przypadek.
 
No cały odcinek jest o pięknej gejowskiej miłości o niczym więcej. :iamdone:
I nie nie piszę tego bo wkurwia mnie to czy coś, wyjebane na to mam, ale cały odcinek jest po prostu jedną zwykłą reklamą gejostwa. A jakieś szczątkowe sceny związane z TLoU
Ale morał tej opowieści to Ty szanuj, nigdy nie jest za późno by uprawiać jogging i hodować truskawki ;)
 
3 odcinek tlou przewinięty praktycznie w całości. Zabawne, taka super realizacja a wyjebać się na tak prostych kwestiach - natrętnym promowaniu pedalstwa i totalnie chybionym castingu głównej bohaterki. O ile jest nadzieja, że to był jeden homo wyskok, o tyle na tę pretensjonalną szkarade trzeba będzie patrzeć do końca sezonu.
 
3 odcinek tlou przewinięty praktycznie w całości. Zabawne, taka super realizacja a wyjebać się na tak prostych kwestiach - natrętnym promowaniu pedalstwa i totalnie chybionym castingu głównej bohaterki. O ile jest nadzieja, że to był jeden homo wyskok, o tyle na tę pretensjonalną szkarade trzeba będzie patrzeć do końca sezonu.
Podchodziłem do tego, że "a tam, ludzie pierdolą - młoda Mormontowa nie może być przecież taka zła, nawet zadziorna to może pasować do Ellie" ale jak tylko pokazali jej twarz na ekranie to "o kurwa, a jednak może!" XD

Wątku gejozy nie komentuję, bo jeszcze nie widziałem. Ale to jest już mocno męczące, że homo jest 2% w społeczeństwie a ich reprezentacja w serialach to jest jakieś 95%.
 
A ja tam pierdole i cioram po raz nty w grę w najlepszym etapie (zima) i właśnie załączył mi się jeden best momentów gry

"Tell them that... Ellie is the little girl that broke your fucking finger!"
Nie ma opcji by ta cała Bella oddała zajebistosc tej sceny nawet w 10 % ...
I pewnie będą ćwiartować ... Jelenia.
:boystop:
 
Serio poświęcili najnowszy odcinek orientacji seksualnej Billa? Z tego co pamiętam w grze było to jedynie delikatnie zasugerowane. Myślałem, że pierwszy sezon nie da aż tak dużo możliwości do zrobienia postępowej produkcji i dopiero w drugim popuszczą lejce.
 
Jeszcze będzie. Spokojnie :redford:

Jeszcze ci co dzisiaj pieją z zachwytu będą tutaj kurwować :beczka:
No i masz mnie. Zniechęciło mnie totalnie. Ja nie mam problemu z tym, ze jest jakiś wątek LGBTQ czy tam homo ale kurwa poświęcić na to cały odcinek i postawić to na piedestał zamiast głównej fabuły? Właśnie tak sobie wyobrażam, że wyglądają komedie romatyczne dla homoseksualistów. Czułem się jakbym odpalił broke mountains czy jak to tam miało.

Kurwa ciekawe co to będzie w drugim sezonie jak w grze takie akcje byly chore xD.
 
Last edited:
No i masz mnie. Zniechęciło mnie totalnie. Ja nie mam problemu z tym, ze jest jakiś wątek LGBTQ czy tam homo ale kurwa poświęcić na to cały odcinek i postawić to na piedestał zamiast głównej fabuły? Właśnie tak sobie wyobrażam, że wyglądają komedie romatyczne dla homoseksualistów. Czułem się jakbym odoalił broke mountains czy jak to tak miało.
Komentarze na Filmweb pod odcinkiem nr 3 TLoU to jest kopalnia postaw i poglądów. Masa wątków i przepychanek. Polecam do kawki, czy tam co pijecie.

Mi osobiście się nie podobał odcinek. Dwa pierwsze naprawdę mi weszły, było trochę akcji, napięcia. Trzeci.. no nie. To nie to. I już nie chodzi tylko o wątek homo. Grę o tron się oglądało z wypiekami na twarzy pomimo tych scen. Z tym że tam były one wkomponowane bez zbędnego przesadyzmu. Renly Baratheon spotkał ze swoim kochankiem, pogadali, i akcja szła dalej. Nie obyło się bez scen łóżkowych. Mimo to przedstawione rzeczowo, ale bez rozciągania tego na cały epizod. Przy czym serial z 8 sezonami mógłby sobie na to pozwolić bardziej, niż TLoU z dwoma sezonami..

Po tym odcinku doceniłem pierwsze pięć sezonów the walking dead. To było post Apo! I już w pierwszych kilku odcinkach klimat był surowy i ciężki.
 
No i masz mnie. Zniechęciło mnie totalnie. Ja nie mam problemu z tym, ze jest jakiś wątek LGBTQ czy tam homo ale kurwa poświęcić na to cały odcinek i postawić to na piedestał zamiast głównej fabuły? Właśnie tak sobie wyobrażam, że wyglądają komedie romatyczne dla homoseksualistów. Czułem się jakbym odpalił broke mountains czy jak to tam miało.

Kurwa ciekawe co to będzie w drugim sezonie jak w grze takie akcje byly chore xD.


:lol:
 
takie dobre jak wskazuja noty? fani gatunku?
Może nie aż tak dobry jak ocena imdb, ale całkiem solidny serial grozy z elementami dramatu rodzinnego. Nie jest jakoś bardzo straszny, ale ma swoje momenty. Fajna atmosfera i obsada. Myślę, że warto dać mu szansę. Najlepsza serialowa produkcja Flanagana.
 
Back
Top