Seriale

Fani AiB zrobili screeny z trailera i jedna postać w 2 sezonie będzie cała goła. Ciekawe co będzie to symbolizować, bo ten serial to pieprzona filozoficzna mózgownica, może totalna wolność życiowa niczym Adam i Ewa.

I jak tu nie mówić o fenomenie.
 


Czemu to jest reklamowane jako film dokumentalny o dawnych rozwiniętych cywilizacjach, skoro wiemy iż takie nie istniały, a przynajmniej nie ma na to dowodów? Powinno to być reklamowane jako dokument o fantazjach, naciagajac- o teoriach na ten temat.

Tyle kasy zmarnowano na pierdoły a można by było zrobić dobry serial o kulturach przedneolitycznych.

Teraz niech jeszcze zrobi Netflix serial o Imperium Lechitów albo Hipotezie Czasu Widmowego albo płaskiej kurwa ziemi.
 
Obejrzane, mi się podobało(aczkolwiek mogło być mroczniejsze) jako fan Addamsów.

Teraz czas na 1899
 
Nowe zdjęcia promocyjne.

1670362680578.png
 
Książka lepsza. Doeks xiekawiej tam skonczył

Mi do 6 sezonu fajnie się oglądało Dexa. 7 i 8 już było dużo słabiej. Tęsknię za tym uniwersum. Co prawda nie odpaliłem sobie jeszcze New Blood ale to już i tak nie będzie to samo. Te piękne Maiami, paczka znajomych i posterunek policji. To było serio fajne. I słynny Boss Landi. :cry: Tęskno za tym serialikiem.
:cry:

Szczerze jak skończyłem Soprano i BB to po 3 dniach zapomniałem o tych serialach, a Dex mocno trzyma.
 
@Masta

Napisz mi jak Dex skończył w książce okej. I tak nie będę czytał jej nigdy , bo nie lubię czytać książek.


PS- jaki serial wyrwie mnie z kapci. Oglądałem GOTA, Upadłe Królestwo, Soprano/niestety/ , Dextera i Breaking Bad.

Jest jakieś fajne uniwersum do maks 4 sezonów?

Czego szukam? Plot twistów, nie chcę serialu nużącego realnego, dużo akcji.
 
Last edited:
Napisz mi jak Dex skończył w książce okej. I tak nie będę czytał jej nigdy , bo nie lubię czytać książek.
Nie Dex, tylko Doakes. Jak serial Ci się podoba to szkoda nie przeczytać. Wciąga się ją na kilku posiedzeniach na kiblu, nie bądź mietki.
 
Back
Top