Seriale

Czytasz takie artykuły przed obejrzeniem 5 sezonu? Przecież tam jest od stu skurwesynów spojlerów.
Nie czytam, patrze tylko na ocene...
Ale jak zobaczylem Bride w pierwszym odcinku i ze jej dzieciaczek sie odchowal a ona teraz uderza na Wessex to mi sie zielono zrobilo, zajebalo mi to strasznie dingu dongu i wolalem sie upewnic czy jacys czarni jedi nie wyskakuja pozniej...
 
Nie czytam, patrze tylko na ocene...
Ale jak zobaczylem Bride w pierwszym odcinku i ze jej dzieciaczek sie odchowal a ona teraz uderza na Wessex to mi sie zielono zrobilo, zajebalo mi to strasznie dingu dongu i wolalem sie upewnic czy jacys czarni jedi nie wyskakuja pozniej...
Birda to już od dłuższego czasu zrobiła się wkurwiająca, nie wiem gdzie skończyłeś to nie będę nic pisał, ale ostatnie 2-3 odcinki jak dla mnie są zajebiste i pięknie to wszystko zamknęli.
 
Birda to już od dłuższego czasu zrobiła się wkurwiająca, nie wiem gdzie skończyłeś to nie będę nic pisał, ale ostatnie 2-3 odcinki jak dla mnie są zajebiste i pięknie to wszystko zamknęli.
Na drugim odcinku 5 sezonu. Po pierwszym zlapala mnie refleksja co tu sie ma zamiar odpierdolic :lol: i przestalem czekajac na lektora :awesome:
Dobra, to pobieram jak bedzie lezalo to sie moze kiedys obejrzy...
 
Moze nia serial a film ale oglądam moonfall i musze sie podzielić spostrzeżeniem ze halley berry w wieku 55 lat wygląda obłednie.
 
JPRDL finał Severance :o o: czy to najlepszy cliffhanger w historii telewizji? Na pewno najbardziej wukrwiajacy :)
Ciekawe czy w tym roku jeszcze jakiś serial zbliży się do poziomu produkcji Apple?
 
FQLYSLCXsAcyMoU
 
Dobry trailer, jeszcze Bernthal w głównej roli, będzie oglądane jak już wyjdzie cały sezon. Po tym zwiastunie to bardziej jednak przypomina The Shield niż The Wire, przynajmniej jeśli chodzi o gliniarzy.

 
Back
Top