Seriale

Mam hbo go i wziąłem sobie próbny miesiąc darmowy na netflixie. I nie wiem co oglądać, bo tyle rzeczy jest:D doradzacie coś? Ostatnio obejrzałem pierwszy sezon "W cieniu" Rumuński serial o mafii. Całkiem niezły. 7/10
Horrory:
- Stranger Things
- Dark
Akcja:
- Daredevil
- Punisher
- Wikingowie
Komedie animowane:
- Rick and Morty
-BoJaczk Horseman
Sci-fi:
- Black Mirror
Dramat:
- House of Cards
- Better call Saul
Kryminał/akcja:
- Narcos


Skrócona lista tego co oglądałem, co jest dostępne na Netflix i co spokojnie mogę polecić.
 
Black mirror zajebiste, choc 1 odc z świnią pojebany:crazy::o o: :benny:
a ogólnie to kurwa, tych serialów jest tyle że nie da się ogarnąc wszystkiego bo trzeba by 24/7 ogladac:corn:
 
Mam hbo go i wziąłem sobie próbny miesiąc darmowy na netflixie. I nie wiem co oglądać, bo tyle rzeczy jest:D doradzacie coś? Ostatnio obejrzałem pierwszy sezon "W cieniu" Rumuński serial o mafii. Całkiem niezły. 7/10
polecam MINDHUNTER, serial o początkach psychoanalizy seryjnych morderców. może na papierze brzmi mało interesująco, ale z odcinka na odcinek bardziej wciąga.
 
Horrory:
- Stranger Things
- Dark
Akcja:
- Daredevil
- Punisher
- Wikingowie
Komedie animowane:
- Rick and Morty
-BoJaczk Horseman
Sci-fi:
- Black Mirror
Dramat:
- House of Cards
- Better call Saul
Kryminał/akcja:
- Narcos


Skrócona lista tego co oglądałem, co jest dostępne na Netflix i co spokojnie mogę polecić.

2 sezon Daredevilka, a potem Punisher :antonio:
 
Black mirror zajebiste, choc 1 odc z świnią pojebany:crazy::o o: :benny:
a ogólnie to kurwa, tych serialów jest tyle że nie da się ogarnąc wszystkiego bo trzeba by 24/7 ogladac:corn:
wiekszosc slaba jest, black mirror to wybitne dzielo, ale takich serialow to moze z dziesiec jest

mnie ciekawi Wiedzmin Netflixa, ciekawe co tam wymysla, chociaz wolalbym w HBO
 
a474576b88735e52b2447b323b80c50c.jpg
:stevecarell:
 
A tak serio, to jaki jest koszt jakiegoś np. rocznego abonamentu?
roczny drogi, ale na allegro masz po 8zl/30 dni, a jak masz marte to 30 dni za darmo i od razu mozesz usunac karte, a pewnie kart masz kilka, do tego co jakis czas sa resetowane i mozesz znowu uzyc tych co wczesniej
 
@Cactus da radę black mirror?
przeciez nawet jesli uznac, ze za torrenty ktos by cie scigal, chociaz tak nie ma, to seriale to wogole inna sprawa, przeciez wystarczy wejsc na piratebay, zainstalowac najprostrzy program, masz serial zaleznie od lacza w do paru minut do kilkudziesieciu, rozumiem jak ktos prosi @Cactus o seriale trudnodostepne, czy polskie filmy, ale takie rzeczy to srednio rozgarniety gimnazjalista ogarnia.
 
przeciez nawet jesli uznac, ze za torrenty ktos by cie scigal, chociaz tak nie ma, to seriale to wogole inna sprawa, przeciez wystarczy wejsc na piratebay, zainstalowac najprostrzy program, masz serial zaleznie od lacza w do paru minut do kilkudziesieciu, rozumiem jak ktos prosi @Cactus o seriale trudnodostepne, czy polskie filmy, ale takie rzeczy to srednio rozgarniety gimnazjalista ogarnia.
Nie sraj się, tak jakbym nie wiedział. @Cactus walczy o kolejne trofea na ten rok. Pozwól mu się wykazać.
 
A tak serio, to jaki jest koszt jakiegoś np. rocznego abonamentu?
roczny drogi, ale na allegro masz po 8zl/30 dni, a jak masz marte to 30 dni za darmo i od razu mozesz usunac karte, a pewnie kart masz kilka, do tego co jakis czas sa resetowane i mozesz znowu uzyc tych co wczesniej
To z allegro to z jakiegos generatora czy cos, albo chuj wie co. Normalnie kosztuje 49zl miesiecznie
 
Nie sraj się, tak jakbym nie wiedział. @Cactus walczy o kolejne trofea na ten rok. Pozwól mu się wykazać.
czego tak agresywnie wjezdasz we mnie wlasciwie za nic? nie sram sie o nic, po prostu wydaje mi sie, ze prosciej zrobic samemu szybciej i tyle, niz kogos prosic, zero spiny, ok widocznie inne podejscie.
 
Back
Top